Results from Dance Masters 2007 - IDSF International Open Standard 17 marca 2007
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Dance Masters 2007
Rumunia - Bucharest 17 marca 2007

IDSF International Open Standard 17 marca 2007

Finał

1  Federico Di Toro & Genny Favero Włochy
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
3  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bułgaria
4  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rosja
5  Denis Kutepov & Aiste Stragyte Litwa
6  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
7  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Rumunia
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Luca Rossignoli & Veronika Haller Włochy
9  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Rosja
10  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Mołdawia
10  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rosja
12  Roman Zedan & Marian Zedan Rumunia

Ćwierćfinał

13  Anton Kolyubayev & Ganna Lantukh Ukraina
14  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Białoruś
15  Vasili Sazonov & Veronika Egorova Rosja
16  Calin Panaite & Tatiana Timus Mołdawia
17  Paolo Campigotto & Emilia Oprea Rumunia
18  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litwa
19  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Mołdawia
20  Valeriy Katsyr & Alexandra Parau Rumunia
21  Ciprian Diaconu & Alina Daniela Petre Rumunia
21  Marius Andrei Hiruta & Corina Rusu Rumunia
21  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bułgaria
24  Andrei Scrab & Ivona Elena Curca Rumunia

Runda 2 (górne 48)

25  Costin Bocan & Irene Stanciu Rumunia
26  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bułgaria
27  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Mołdawia
28  Marin Balta & Alina Vorobiova Mołdawia
28  Vladimir Capcelea & Tatiana Pintea Mołdawia
30  Andrei Voinea & Raluca Voinea Rumunia
31  Cristian Gelepu & Beatrice Balasz Rumunia
32  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Mołdawia
32  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Mołdawia
32  Ion Postolace & Alina Grozea Rumunia
35  Vasilii Popa & Elena Ursu Mołdawia
36  Gabriel Nedea & Ana Maria Dima Rumunia
37  Zhivko Ivanov & Dorina Mitkova Stoianova Bułgaria
37  Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Izrael
39  Mihai Cristea & Mara Pintilie Rumunia
39  Daniel Radu & Lavinia Georgiana Malan Rumunia
41  Andi Gabriel Cruceru & Alexandra Bucur Rumunia
41  Mihai Dima & Catalina Filip Rumunia
41  Kyrylo Kapustinskyy & Alexandra Keijzer Ukraina
41  Silviu Adrian Nedelcu & Nicoleta Margalina Rumunia
41  Daniel Petre & Carmen Andra Trasnea Rumunia
41  Marcel Rauta & Alina Petrisan Rumunia
41  Razvan Simionescu & Anda Raducan Rumunia
41  Sorin Simon & Raluca Moldovan Rumunia

Runda 1 (górne 66)

49  Virgil Boros & Alexandra Barna Rumunia
50  Radu Andrei Vingarzan & Maria Popescu Rumunia
51  Bogdan Ianosi & Diana Neicu Rumunia
52  Alexandru Dan Papaianopol & Ioana Raluca Popa Rumunia
53  Dan Mihail Luca & Laura Popa Rumunia
54  Serban Patrick Rotaru & Daniela Maria Apatiei Rumunia
55  Sebastian Apostolescu & Valeria Gogut Rumunia
55  Nicolae Bucur & Florentina Constantinescu Rumunia
55  Bela Makkai & Aura Moldovan Rumunia
58  Andrei Mihai Dragos & Ana Maria Sava Rumunia
58  Florin Gherasim & Adeline Andronic Rumunia
60  Bogdan Chirodea & Patricia Ene Rumunia
61  Adrian Mircea Florea & Timea Szakacs Rumunia
62  Lorand Ilyes & Carmen Maries Vaida Rumunia
62  Marius Momocea & Suzana Bunescu Rumunia
64  Vlad Chirila & Elena Dragomirescu Rumunia
64  Bogdan Hrusca & Oana Rotariu Rumunia
66  Razvan Gabriel Pana & Raluca Mihaela Pana Rumunia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}