Results from Dance Masters 2011 - IDSF International Open Standard 16 kwietnia 2011
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Dance Masters 2011
Rumunia - Bucharest 16 kwietnia 2011

IDSF International Open Standard 16 kwietnia 2011

Finał

1  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
2  Evgeni Moshenin & Genny Favero Włochy
3  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Rumunia
4  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Łotwa
5  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Mołdawia
6  Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Paolo Campigotto & Alina Daniela Petre Rumunia
7  Francesco Paris & Natalia Driker Izrael
9  Markus Hackl & Stefanie Krausz Austria
10  Calin Panaite & Tatiana Timus Mołdawia
11  Victor Presnetsov & Vera Nam Rosja
12  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Włochy

Ćwierćfinał

13  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunia
14  Ivan Knezevic & Milena Zogovic Serbia
15  Ion Postolache & Ioana Damsa Rumunia
16  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunia
17  Emil Daniel Leonte & Oana Patricia Rau Rumunia
18  Florin Gherasim & Lorena Sturza Rumunia
19  Zheko Zhekov & Ina Chokova Bułgaria
20  Stanimir Stoianov & Polina Kimova Bułgaria
21  Daniel Luca & Bianca Popa Rumunia
22  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Rumunia
22  Florin Vlad & Nicole Denise Racovitan Rumunia
24  Mihai Cristea & Anda Raducan Rumunia

Runda 2 (górne 48)

25  Bogdan Suciu & Larisa Pop Rumunia
26  Alexander Novac & Bianca Pavel Rumunia
26  Razvan Simionescu & Carolina Tapoc Rumunia
28  Alexandru Iagaru & Cristina Ghenciu Rumunia
29  Andrei Irini & Andrea Vlad Rumunia
30  Tudor Andrei Leonte & Elena Catalina Constantinescu Rumunia
31  Sebastian Apostolescu & Maria Goslan Rumunia
32  Antonio Stan & Arina Savu Rumunia
33  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Rumunia
33  Liviu Imbuzan & Timeea Calomfirescu Rumunia
35  Sergiu Bogdan Fericel & Ana-Maria Ioana Mocofan Rumunia
36  Codrin Boldea & Diana Corina Albeanu Rumunia
36  George Pop & Marina Madalina Mare Rumunia
38  Catalin Mihu & Ruxandra Spirache Rumunia
38  Sorin Simon & Florentina Constantinescu Rumunia
40  Iulian Bratulescu & Andreea Ioana Ratiu Rumunia
40  Andronache Andrei Ichim & Amalia Elena Ilasoaia Rumunia
42  Iulian Dinca & Simona Ardalau Rumunia
42  Cristian Grozea & Laura Isbasoiu Rumunia
42  Andrei Marin & Alina Vranceanu Rumunia
42  Cosmin Stefan Vasile & Mara Ioana Caslariu Rumunia
46  Vlad Matei & Florina Onea Rumunia
47  Rouslan Aliev & Yaroslava Sokolova Grecja
47  Octavian Georgescu & Diana Iordan Rumunia

Runda 1 (górne 63)

49  Gabriel Taras & Diana Cotobei Rumunia
50  Krasimir Ganchev & Elena Kirova Bułgaria
51  Daniel Kimovski & Nadejda Milenkova Macedonia
52  Andrei Alexandru Tiba & Roxana Zelenak Rumunia
53  Victor Turcu & Uliana Niculita Rumunia
54  Nicolae Bucur & Klara Zabikbaeva Rumunia
55  Yoshihiro Katayama & Roxana Elena Maruta Rumunia
55  Vlad Salahub & Brigitta Durugy Rumunia
57  Alin Andreas Ciobotaru & Madalina Neagu Rumunia
57  Ovidiu Mihai Ionel & Ioana Enescu Rumunia
57  Alexandru Vasilescu & Iulia Eana Rumunia
60  Marius Momocea & Suzana Bunescu Rumunia
61  Daniel Golita & Alexandra Dascalu Rumunia
61  Andrei Cosmin Iordan & Roxana Andrei Rumunia
61  Dorinel Tomescu & Dina Pantea Rumunia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}