Results from Dutch Open 1998 - IDSF World Open Standard 14 listopada 1998
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Dutch Open 1998
Holandia - Slagharen 14 listopada 1998

IDSF World Open Standard 14 listopada 1998

Finał

1  William Pino & Alessandra Bucciarelli Włochy
2  Michele Bonsignori & Monica Baldasseroni Włochy
3  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Włochy
4  Roberto Villa & Michelle Barry Anglia
5  Jonathan Crossley & Kylie Jones Anglia
6  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litwa
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Alessandro Firmo & Michela Cerea Włochy
8  Brian Eriksen & Marianne Eihilt Dania
9  Linas Koreiva & Aira Bubnelyte Litwa
9  Mirco Selli & Marica Selli Włochy
11  Rene Christensen & Camilla Egstrand Dania
12  Tomas Atkocevicius & Kym Johnson Australia

Ćwierćfinał

13  Michael Reilly & Valerie Hobden-reilly Anglia
14  Serguei Beleikov & Irina Lapteva Rosja
15  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Włochy
16  Luca Bognani & Anita Bognani (aka Imbertini) Włochy
17  Arturas Narbutas & Sandra Celkyte Litwa
18  Fabian Bergelt & Sonja Freinstein Niemcy
19  Allan Frank & Pamela Frank Niemcy
19  Peep Vardja & Ave Vardja (aka Soomets) Estonia
21  Erkki Aas & Siret Siilak Estonia
22  Davide Gozzi & Mara Narduzzi Włochy
23  Vesa Anttila & Tuula Raukovaara Finlandia
23  Roberto Giuliato & Ilenia Cacace Włochy
23  Martin Odstricil & Renata Odstricil Czechy

Runda 3 (górne 48)

26  Bojan Fesel & Liljana Androvic Słowenia
26  Stefano Placidi-Zaccarelli & Simona Magnanelli Włochy
26  Axel Rochowsky & Denise Mayes Anglia
29  Aleksi Seppanen & Sanna-marie Raisanen Finlandia
30  Marcel Gebert & Lenka Gebert (aka Strakosova) Czechy
30  Niko Kuznetsov & Petra Tomasovicova Słowacja
32  Stefano Fanasca & Michela Battisti Włochy
32  Sascha Karabey & Natasha Karabey Niemcy
32  Roberto Regnoli & Tania Berto Włochy
35  Francesco Paris & Erika Buzzoni Włochy
36  Zoran Plohl & Gordana Grandosek Słowenia
36  Stefano Soldati & Annalisa Longo Włochy
36  Nicolai Tuure & Mette Steckhahn Dania
36  Girolamo Zaccaro & Tina Albanese Włochy
40  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Niemcy
41  Massimiliano Pilla & Marzia Bellucci Włochy
41  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
43  Joern Nicolaisen & Nina Wiggen Norwegia
44  Davide Curzi & Cristina Ceccarelli Włochy
44  Enrico De Santis & Annalisa Guarda Włochy
44  Xander Jager & Yvette Jager Holandia
47  Brian Greve & Stina Dons Dania
48  Marco Palladino & Tiziana Ielmini Włochy

Runda 2 (górne 95)

49  Dale Bennett & Vickie Jo Ringgaard Dania
50  Frank Radich & Susanne Holde Dania
51  Pavel Dvorak & Jitka Walischova Czechy
51  Gianfranco Galeone & Loredana Manigrasso Włochy
51  Jesper Lindhardt & Benita Kidmose Dania
51  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Polska
51  Tibor Varga & Ivana Bacikova Słowacja
51  Adam Walker & Helen Denton Holmes Anglia
58  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Austria
58  Morten Sell & Pernille Oddershede Dania
60  Volker Schmidt & Ellen Jonas Niemcy
60  Stephen Sysum & Katie Lagden Anglia
60  Gareth Taplin & Lisa Hammond Anglia
63  Nicola Bini & Laura Lunetta Włochy
63  Jack Super & Jacqueline Bernardus Holandia
63  Marcus Weiss & Anja Schramm Niemcy
66  Alessandro Bauso & Denise Pasqualott Włochy
66  Jan Henrik Opsahl & Kathinka Faerli Norwegia
66  Peter Wondra & Ingrid Eder Austria
69  Markus Zunker & Lotti Rost Szwajcaria
70  Grzegorz Fidurski & Bozena Puslecka Polska
70  Tomasz Kaluzny & Dorota Kaluzna (aka okon) Polska
72  Mika Jauhiainen & Nitta Kortelainen Finlandia
72  Morton Larsen & Stine Heerwagen Dania
72  Bernhard Winkler & Angelika Rom Austria
75  Alessandro Persichini & Alessandra Di Pasquale Włochy
77  Marius Davidonis & Jurgita Cesnavicitute Litwa
77  Mauro Favaro & Laura Nuzzi Włochy
79  Mark Rudi & Christina Rudi Niemcy
80  Guido Röttges & Yve Niemeyer Niemcy
80  Anthony Van Egmond & Moniek Nieuwenburg Holandia
82  Kai Are Eidheim & Inger Lise Huseboe Norwegia
82  Bas Van Der Zanden & Leila Akcelik Holandia
84  Matthias Köster & Alexandra Burghardt Niemcy
85  Soren Hougaard & Nanna Moller Dania
85  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Holandia
87  Michael Bartsch & Sandra Berny Niemcy
87  Dennis Kruse & Marion Kruse Holandia
87  Thomas Poulsen & Vicki Thybo Dania
87  Giuliano Serafini & Raffaella Serafini Włochy
87  Oliver Soomets & Maria Otsa Estonia
87  Isao Wolvekamp & Shirley Benton Holandia
93  Tomas Gebert & Dominika Pysna Czechy
93  Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Niemcy
93  Rene Loft & Michelle Abildtrup Anglia
96  Uros Kramar & Mojca Erbert Słowenia
96  Allard Tetteroo & Marjolein Schwebke Holandia

Runda 1 (górne 98)

98  Paul Hurley & Lisa Bellinger-Ivanets Anglia
98  Alexander Kreissl & Christina Auer Austria
100  Bartlomiej Szarzanowicz & Anna Schluter Polska
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}