Results from Dutch Open 2000 - IDSF International Open Standard 11 listopada 2000
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Dutch Open 2000
Holandia - Slagharen 11 listopada 2000

IDSF International Open Standard 11 listopada 2000

Finał

1  Jonathan Crossley & Kylie Jones Anglia
2  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Włochy
3  Mirco Selli & Marica Selli Włochy
4  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Włochy
5  Mirko D'agostino & Arianna D'amico Włochy
6  Girolamo Zaccaro & Tina Albanese Włochy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Stefano Placidi-Zaccarelli & Simona Magnanelli Włochy
8  Luca Leoni & Francesca Ceccarini Włochy
9  Craig Draper & Irina Chuprakova Anglia
9  Davide Gozzi & Rubina Pennachoni Włochy
11  Dmitri Antoshin & Alla Kolobova Rosja
12  Stefano Soldati & Annalisa Longo Włochy

Ćwierćfinał

13  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polska
14  Aleksi Seppanen & Sanna-marie Raisanen Finlandia
14  Luca Tonello & Ekaterina Baroulina Rosja
16  Erminio Stefano & Luana Conte Włochy
17  Mika Jauhiainen & Nitta Kortelainen Finlandia
18  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Polska
19  Mika Honkanen & Satu Suomi Finlandia
20  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Dania
21  Cristian Venosa & Genny Lombardi Włochy
22  Thomas Kagnes & Nadya Khamitskaya Norwegia
23  Marcin Kalitowski & Agata Andrys Polska
23  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litwa

Runda 3 (górne 48)

25  Alberto Valloni & Sonia Corbetta Włochy
26  Dennis Kruse & Mariska Van Der Roest Holandia
26  Alessio Potenziani & Gioia Potenziani Włochy
28  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polska
28  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Słowenia
28  Christian Strandberg & Mette Sorensen Dania
31  Valerio Caturelli & Liza Caturelli (aka Lazzeri) Włochy
31  Xander Jager & Yvette Jager Holandia
31  Krzysztof Raczkiewicz & Marlena Koch Polska
31  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonia
31  Lukasz Rogowski & Ewa Gajewska Polska
31  Volker Schmidt & Ellen Jonas Niemcy
37  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Niemcy
38  Brian Redmond & Hayley Uwins Islandia
38  Tomaz Vratar & Vesna Soster Słowenia
40  Stephan Olivieri & Karina Schembri Australia
41  Daniele Gallaro & Valentina Colantuono Włochy
42  Francesco Pepe & Assunta Viscione Włochy
43  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Anglia
43  Giuseppe Mauro & Antonella Mauro Włochy
43  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Holandia
46  Chris Nugteren & Bianca Van Der Berkmortel Holandia
47  Marco Congedo & Antonella Suglia Włochy
48  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Słowenia

Runda 2 (górne 86)

49  Kristian Andersen & Gitte Jensen Dania
49  Oleksii Ivanets & Paulina Obuchowska Polska
49  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polska
52  Kai Eggers & Astrid Lewrenz Niemcy
52  Kamil Szpindowski & Malgorzata Grzadka Polska
54  Giovanni Aquila & Chiara Tasso Włochy
54  Ronald Jager & Jenny Sheeran Anglia
56  Dario De Gisi & Letizia Caprai Włochy
57  Boris Rohne & Madeleine Rohne (aka Epler) Niemcy
57  Simone Storti & Federica Mitrano Włochy
57  Jouni Uosukainen & Tiina Vaisanen Finlandia
60  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Polska
61  Francesco Russo & Sandra Gelati Włochy
61  Jesper Lund Sörensen & Majken Honore Dania
63  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finlandia
63  Piotr Sykson & Agnieszka Szawiel Polska
63  Isao Wolvekamp & Shirley Benton Holandia
66  Paul Laroche & Clair Bihannic Francja
66  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Polska
68  Bradley Adcock & Eve Taylor Szkocja
69  Dimitry Klerx & Natalie Mulders Holandia
69  Richard Maessen & Jessica Lie Holandia
69  Ivano Palamaro & Silvana Michelizzi Włochy
72  Joachim Dahlström & Stine Dalsgaard Dania
72  Pavel Fomin & Ksenia Kapralova Rosja
74  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandia
74  Marek Saczuk & Monika Pyrgiel Polska
74  Gianfranco Scardigno & Benedetta Anzalotta Włochy
77  Stefan Kolip & Inge Kolip Niemcy
78  Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Niemcy
78  Arne Kraft & Karen Kraft Niemcy
80  Bruno Cerrone & Carla Cerrone Włochy
80  Pascal Van Lent & Angelique Senden Holandia
80  Christian Vlaanderen & Petra Vlaanderen Holandia
84  Przemyslaw Grzywniak & Julia Wilhelm Polska
84  Giuseppe Lionetti & Francesca Lionetti Włochy
84  Esbern Suhler-Hansen & Catherina Wieth Dania
87  Thor Bitsch & Louise Thagesen Dania

Runda 1 (górne 112)

88  Remco De Jongh & Ilja Wansink Holandia
89  Robert Kuiper & Joyce Kuiper Holandia
91  Vincenzo Meti & Valentina Lafenta Włochy
92  Mark Alavoine & Nadege Blanchet Francja
92  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francja
92  Clive Uter & Katie Lee Anglia
95  Stefan Lang & Jasmin Riemel Niemcy
96  Alexander De Bruijne & Nancy Groenendal Holandia
97  Frank Hofstede & Beja Hofstede Holandia
97  Patrick Lu & Monica Lu Hong Kong
99  Albert Cornelisse & Cindy Uphoff Holandia
99  Greg Ryan & Leanne Noble Anglia
101  Holger Wilts & Karina Heljen Niemcy
102  Rene Wolfert & Angela Wolfert (aka Plohnke) Niemcy
103  Timon Robin Frank & Susanne Ewald Niemcy
103  Mark Manders & Wendy Lasoe Holandia
105  Maarten Bonte & Anouk Van Hoeven Holandia
105  Tom Boumans & Ciska Baarda Holandia
105  Peter Cornielje & Moniek Schreuder Holandia
105  Jan De Roode & Claudia Korving Holandia
105  Franck Lemarchand & Laetitia Blanchet Francja
105  Giovanni Mauro & Federica Di Bartolo Włochy
105  Erik Oortwijn & Karin Kars Holandia
105  Ronny Ten Have & Anita Ten Have (aka Papiermole) Holandia
105  Norbert Van Oosterhout & Nicolette Van Oosterhout Holandia
105  Bart Wouters & Bianca De Vocht Holandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}