Results from Dutch Open 2005 - Amateur Rising Star Ballroom 10 listopada 2005
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Dutch Open 2005
Holandia - Assen 10 listopada 2005

Amateur Rising Star Ballroom 10 listopada 2005

Finał

1  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Włochy
2  Valeri Zakharov & Yelena Voronova Rosja
3  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rosja
4  Andrey Sirbu & Olga Muravskaya Rosja
5  Damien Koulouris & Natasha Manderson Australia
6  Daniele Pardini & Paola Rosi Włochy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [24] Egor Filipenko & Camilla Bentzen Norwegia
8  [23] Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rosja
9  [22] Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rosja
10  [19] Marcin Kalitowski & Kamila Domanska Polska
11  [15] Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Rosja
12  [14] Rustam Shayahmetov & Alina Kunafina Rosja
13  [11] Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraina

Ćwierćfinał

14  [26] Yuriy Petrov & Irina Guschina Rosja
14  [26] Morten Schnedler-Jensen & Pernille Kraft Dania
16  [25] Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Rosja
17  [24] Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Czechy
18  [23] Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraina
19  [21] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
20  [19] Michele Arno & Antonella Leo Włochy
21  [16] Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francja
22  [14] Mathias Kehlet & Malene Ostergaard Dania
23  [6] Grigory Novikov & Dinara Talypova Rosja
23  [6] Oleg Storozhuk & Snizhana Baydelyuk Ukraina

Runda 3 (górne 35)

25  [30] Vadym Litvinenko & Nadya Romanuk Ukraina
26  [29] Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Rosja
27  [28] Ilya Chernyakov & Polina Fomina Rosja
28  [27] Edwin Chabot & Anouk Van Hoeven Holandia
29  [25] Igor Pokasanew & Leila Akcelik Belgia
30  [24] Igor Gorokhov & Marina Bevz Rosja
30  [24] Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraina
30  [24] Maxim Zakharov & Olga Priamilova Rosja
33  [23] Glenn Hulkes & Larisa Locke Australia
34  [20] Martin Pape & Sofie Koborg Dania
36  [13] Alexander Bezzubov & Valeriya Voronova Rosja

Runda 2 (górne 61)

37  [27] Vadim Gazda & Jasmina Arko Słowenia
37  [27] Allan Vedel & Sabrina Skiby Dania
39  [26] Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandia
39  [26] Simon Riding & Nikita Wadstrom Dania
41  [25] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rosja
41  [25] Jorgen Hultermans & Shirly Habets Holandia
41  [25] Hiroaki Koike & Rikako Ota Japonia
41  [25] Vasyl Makarov & Liudmyla Guk Ukraina
45  [21] Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukraina
45  [21] Dmitriy Solomakha & Alina Soyfer Ukraina
47  [20] Rolf Van Laan & Inez Mertens Holandia
48  [19] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Holandia
48  [19] Oleksandr Gorodetskyy & Natalya Sergienko Ukraina
48  [19] Dmitri Nikitin & Irina Kornilova Rosja
51  [18] Jan Joost & Marjolein Baks Holandia
52  [16] Vassili Merinov & Mariam Izmaylova Rosja
52  [16] Martin Parnov Reichardt & Janne Vejlby Dania
54  [15] Gabriel Nedea & Ana Maria Dima Rumunia
54  [15] Martijn Wesseling & Denise Qualm Holandia
56  [14] Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Izrael
56  [14] Eduard Zhigurt & Ksenia Vasilyeva Rosja
58  [13] Anton Biletskyy & Anna Batalova Ukraina
58  [13] Jeroen Luijer & Stefanie Maycock Niemcy
60  [11] Ramon De Kleijn & Astrid Theelen Holandia
62  [8] Krzysztof Grzelak & Kamila Cholewicka Polska
63  [7] Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandia

Runda 1 (górne 94)

64  [24] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francja
65  [22] Onno Butter & Patricia Ligtvoet Holandia
66  [20] Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Holandia
67  [16] Jon Eythor Gottskalksson & Helga Gudjonsdottir Islandia
69  [15] Alexis Bergeon & Cindy Diot Francja
69  [15] Joost Findhammer & Maartje Aalbers Holandia
69  [15] Roeland Schelfhout & Leontine Schelfhout Holandia
69  [15] Marcel Van Rooy & Eefke Van Buul Holandia
73  [12] Sasa Svraka & Dina Mrdenovic Serbia
74  [11] Baldur Kari Eyjolfsson & Anna Kristin Vilbergsdottir Islandia
74  [11] David Kramer & Wendy Bosch Holandia
74  [11] Matija Smolec & Marija Stosic Chorwacja
74  [11] Hem Spilker & Marieke Adelaars Holandia
78  [10] Jeremy Jacquot & Blandine Jacquot Francja
78  [10] Brian Lundell & Kyla Ramsay Kanada
78  [10] Joost Offermans & Deborah Warmer Holandia
81  [9] Vincent Villat & Marie-pierre Villat Francja
82  [8] Mihai Dima & Catalina Filip Rumunia
83  [7] Ivor Benc & Dijana Zutic Chorwacja
84  [6] Dominique Paineau & Lydie Ydier Francja
84  [6] Twan Van Berlo & Rina Bennebroek Holandia
86  [5] Alex Santkovsky & Anastasia Kompanietz Izrael
86  [5] Peter Schapers & Tessa De Jong Holandia
86  [5] Wilbert Van Amelsfoort & Colette Van Campen Holandia
89  [4] Jorgo Hameetman & Tamara Van Sluis Holandia
90  [3] Maurice Philipoom & Marieke Londen Holandia
91  [2] Edwin Blok & Sandra Leuvekamp Holandia
91  [2] Maurice Nijrolde & Cindy Nijrolde Holandia
91  [2] Wesley Piket & Michelle Groenendal Holandia
91  [2] Jeroen Sanders & Chantal Melet Holandia
95  [1] Marc Alliot & Sophie Alliot Francja
95  [1] Richard Geelen & Susan Verbeet Holandia
97  Michael Hameetman & Claudia Andeweg Holandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}