Results from Dutch Open 2009 - Youth Latin 12 listopada 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Dutch Open 2009
Holandia - Assen 12 listopada 2009

Youth Latin 12 listopada 2009

Finał

1  Francesco Bertini & Sabrina Manzi Włochy
2  Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Włochy
3  Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dania
4  Ilya Sizov & Irina Grishina Rosja
5  Matteo Cossu & Laura Padroni Włochy
6  Edvins Astahovs & Margarita Salasnaja Łotwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [24] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rosja
8  [21] Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Włochy
9  [17] Dimitry Medevdev & Yaroslava Eliseeva Rosja
9  [17] Luca Sulis & Sara Milia Włochy
11  [15] Dmitriy Semeshkin & Kristina Beregova Rosja
12  [12] Yaroslav Galay & Valentyna Otryshko Ukraina

Ćwierćfinał

13  [25] Andriy Pyatakha & Tetyana Borovik Ukraina
13  [25] Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Węgry
15  [24] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukraina
15  [24] Dmitro Paley & Oksana Tsykalyuk Ukraina
17  [18] Aleksandr Aksenov & Tatiana Bespalova Rosja
18  [15] Evgen Kornievskyy & Yelyzaveta Savchenko Ukraina
18  [15] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polska
20  [12] Dmytro Symenchuk & Diana Soroka Ukraina
21  [11] Andriy Besyedin & Taisiya Statsenko Ukraina
22  [10] Frank Zegels & Danique Zegels Holandia
23  [9] Anton Rybalchenko & Karina Alieva Ukraina

Runda 2 (górne 37)

24  [31] Alon Davidovsky & Lital Lehtman Izrael
24  [31] Vladislav Kovtun & Anna Krasnishapka Ukraina
24  [31] David Olsson & Valentina Rudenok Szwecja
27  [28] Aleksandr Kartashov & Anastasiya Galkevich Ukraina
28  [26] Aslak Nymand Amstrup & Lilja Gudmundsdottir Dania
29  [24] Vladislav Lutskyi & Mariya Evtoshuk Ukraina
30  [20] Dmitriy Syromyatnikov & Darya Kravchuk Ukraina
31  [19] Simon Thagaard Jensen & Line Smed Dania
32  [17] Vladislav Bykov & Yuliya Verevka Ukraina
33  [8] Christoph Henkel & Olga Pereshitova Niemcy
34  [7] Mads Klyhn Andersen & Evangeline Norgaard Dania
35  [6] Ivan Upir & Valeriya Karachevtseva Ukraina
36  [5] Dmitriy Chubanov & Sofya Razuvaeva Rosja
37  [4] Dmytro Obukhov & Svitlana Lisna Ukraina

Runda 1 (górne 49)

38  [24] Mikhail Mashkov & Polina Shklyaeva Rosja
38  [24] Dmitro Zhuk & Katya Parfenyuk Ukraina
40  [22] Mikhaylo Yurchenko & Katerina Tanicheva Ukraina
41  [20] Ariel Moreinis & Yana Padalka Izrael
42  [19] Sander Bos & Ellen Timmer Holandia
42  [19] Oleg Ishbulatov & Ekaterina Vlasova Rosja
44  [18] Mario Pistis & Alessia Loi Włochy
45  [15] Yaroslav Shestoperov & Jana Bogdanova Rosja
46  [12] Pavel Lidogoster & Moran Itzekzon Izrael
47  [11] Mikhail Brylev & Aleksandra Polovtseva Ukraina
47  [11] Alon Mugerman & Lital Opaets Izrael
49  [10] Ilia Miasnick & Annabelle Perez Izrael
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}