Results from Embassy Ball 2008 - IDSF Grand Slam Latin 30 sierpnia 2008
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Embassy Ball 2008
USA - Irvine (CA) 28 sierpnia 2008

IDSF Grand Slam Latin 30 sierpnia 2008

Finał

1  Stefano Di Filippo & Anna Melnikova-Duknauske Włochy
2  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
3  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Chorwacja
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
5  Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova USA
6  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Austria
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy
8  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
9  Gabriele Goffredo & Antonia Goffredo Włochy
9  Michael Miziner & Anastasia Belykh Australia
11  Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
11  Kamil Studenny & Kateryna Trubina Kanada

Ćwierćfinał

13  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rosja
14  Armen Tsaturyan & Kristina Bespechnova Rosja
15  Pavel Balykin & Natalia Barantseva USA
16  Valentin Lusin & Renata Busheeva Niemcy
17  Andrey Tarasov & Alla Kocherga USA
18  Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rosja
18  Stanislav Faynerman & Daniella Karagach USA
18  Sharone Levit & Julia Zavadska Kanada
18  Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania
22  Alon Gilin & Anastasia Trutneva Kanada
23  Arthur Adamski & Alexandra Plaza Kanada
24  Ryan Lewis & Veronica Chernyanvska USA

Runda 2 (górne 48)

25  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rosja
26  Sergey Onik & Nicole Volynets USA
27  Alexander Chernositov & Regina Maziarz USA
27  Aleksander Demkin & Laura Kveladze USA
29  Marlon Enriquez & Maegan Mendoza USA
30  Stephan Larose & Marie Josee Benoit Kanada
31  Jone Lam & Patricia Moscibrodzki Kanada
32  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tajwan
33  Artem Yarovoy & Ludmila Sheina Kanada
34  Allen Genkin & Elena Krifuks USA
34  Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
36  Ron Garber & Sofiya Zaytseva USA
37  Alexandre Moreau & Sophie Tremblay Kanada
38  Mechyslav Pavlyuk & Margaretta Midura USA
39  Valeriy Chirkov & Maryana Dudchenko Kanada
40  Chris Cho & Alice Cho USA
40  Ricky Sun & Elizabeth Kondoh USA
42  Nicholas Bruderer & Alissa Williams USA
42  Michael Duong & Peony Yao Kanada
42  Joseph Hopwood & Danielle Holden Anglia
42  Teleric Ianakiev & Maria Staritchenok USA
42  Demithri Perera & Linda Nguyen Kanada
47  Zsolt Katona & Tímea Potys USA
47  Daniel Studenny & Sarah Maude Thibaudeau Kanada

Runda 1 (górne 59)

49  Roman Morozov & Karolina Feranc Kanada
50  Zlatko Devcic & Erin Drake USA
51  Tre Jackson & Hope Beaudry USA
52  Tiafau Purcell & Marie Dayton USA
53  Kristoffer Keene & Shannon Edwards USA
53  Kurt Myers & Elisha Thompson USA
53  Bryan Nguyen & Jennifer Nguyen USA
56  Chris Husberg & Kayti Patterson USA
57  Christopher Glowinkowski & Christiane Lienhard USA
57  Edward Nunez & Giovanna Velazquez USA
57  Alfonso Nunez & Leticia Erekson USA
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}