Results from Europe-Asia Cup - IDSF Open Latin 29 listopada 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Europe-Asia Cup
Rosja - Ekaterinburg 28 listopada 2009

IDSF Open Latin 29 listopada 2009

Finał

1  Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
2  Stanislav Nikolaev & Alexandra Nelyubina Rosja
3  Egor Yuzhakov & Ekaterina Kiryanova Rosja
4  Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Rosja
5  Dmitriy Romanov & Olga Cherepanova Rosja
6  Aleksandr Alekhov & Kristina Cheremnykh Rosja
7  Evgeniy Korotonozhkin & Karina Lapkovskaia Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  [11] Evgeniy Efanin & Dina Valiullina Rosja
8  [11] Kirill Smolin & Tatyana Pugacheva Rosja
10  [9] Stanislav Sergeev & Amaliya Baroyan Rosja
11  [7] Dmitriy Dvinyanin & Maria Vlasova Rosja
12  [4] Nikita Gridasov & Angelina Voloshina Rosja
13  [2] Yan Panfilenko & Anna Azarkhina Rosja
14  [1] Damir Valeev & Maria Shterkel Rosja

Ćwierćfinał

15  [17] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rosja
16  [16] Georgiy Kazakov & Kamilla Vakhitova Rosja
17  [14] Aleksandr Zenkov & Galina Zhigaylo Rosja
18  [12] Vyacheslav Golubkov & Mariya Rybakova Rosja
19  [11] Georgiy Oganyan & Darya Shirokikh Rosja
20  [10] Sergey Larionov & Natalya Andreeva Rosja
20  [10] Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rosja
22  [8] Evgeniy Kochan & Regina Kleinfelder Rosja
22  [8] Dmitriy Parfenov & Valeriya Babina Rosja
24  [6] Dmitri Afanasev & Alena Valeeva Rosja
25  [5] Vladimir Mironov & Polina Plyusnina Rosja
26  [2] Konstantin Volynskiy & Margarita Kriger Rosja

Runda 2 (górne 50)

27  [20] Anatoliy Popov & Anna Bezbozhnaya Rosja
28  [15] Nikita Kryaktunov & Polina Oleynikova Rosja
29  [14] Dmitriy Shelest & Valentina Kostyrina Rosja
30  [13] Dmitriy Balan & Darya Yaschenko Rosja
31  [12] Sergey Zveryev & Evgeniya Vargo Rosja
32  [11] Pavel Chumarin & Alena Chumarina Rosja
32  [11] Anton Filippov & Polina Sinitsyna Rosja
32  [11] Aleksander Melnikov & Regina Zaripova Rosja
35  [10] Anatoliy Pogorelov & Ekaterina Frizen Rosja
35  [10] Evgeniy Zavadskikh & Kristina Nikulina Rosja
37  [9] Roman Nagornyy & Darya Burim Rosja
37  [9] Dmitriy Pankov & Marina Malinina Rosja
39  [8] Dmitriy Odireyko & Ekaterina Kaplun Rosja
40  [7] Konstantin Zhugan & Marina Sokolova Rosja
41  [4] Vadim Pimoshin & Irina Kourova Rosja
41  [4] Aleksandr Plotnikov & Olesya Gorbunova Rosja
41  [4] Dmitriy Talankin & Darya Voroshilova Rosja
44  [2] Denis Tiagunov & Tatyana Shardina Rosja
45  [1] Artem Belobrovko & Tatyana Klimovich Rosja
45  [1] Aleksey Fionov & Elena Matakova Rosja
45  [1] Ilya Firulev & Inna Kolpakova Rosja
45  [1] Aleksey Plotnikov & Alla Aronova Rosja
49  Artem Kutsenok & Elena Krasnoselskikh Rosja
49  Yaroslav Unisikhin & Anastasiya Kryukova Rosja

Runda 1 (górne 71)

51  [20] Dmitriy Bittaraev & Dariya Volkova Rosja
52  [19] Eduard Gatin & Yanina Akimova Rosja
52  [19] Alexey Ishmuratov & Ekaterina Lariushkina Rosja
52  [19] Kirill Seregichev & Lyubov Vasileva Rosja
52  [19] Maxim Volkov & Galina Kireeva Rosja
56  [18] Mikhail Yakovlev & Anastasiya Vorobeva Rosja
57  [16] Aleksandr Poretskov & Irina Anisimova Rosja
58  [15] Vasil Khisamov & Elena Voznyuk Rosja
58  [15] Sergey Panov & Diana Panichevskaya Rosja
58  [15] Timur Sarvarov & Svetlana Kokoulina Rosja
58  [15] Vasili Shaplyko & Natalia Shabunina Rosja
58  [15] Boris Zakopko & Svetlana Tikhonova Rosja
63  [14] Teymur Guliev & Kseniya Lysova Rosja
64  [12] Tapdyg Khankishiev & Madina Kulieva Rosja
65  [11] Evgeniy Mishagin & Aleksandra Samoylova Rosja
65  [11] Boris Molodov & Olga Maslova Rosja
67  [10] Artem Ponomarev & Anna Zamyatina Rosja
68  [9] Konstantin Kirdyashkin & Anastasia Starovoytova Rosja
69  [5] Sergey Bazuev & Mariya Perkina Rosja
70  [3] Mikhail Chudin & Darya Barsukova Rosja
70  [3] Aleksandr Semenov & Yuliya Ustyantseva Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}