Results from Europe-Asia Cup - Juvenile 1 Combination (6 dances) 28 listopada 2009
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Europe-Asia Cup
Rosja - Ekaterinburg 28 listopada 2009

Juvenile 1 Combination (6 dances) 28 listopada 2009

Finał

1  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Rosja
2  Daniil Golyshev & Elizaveta Lykhina Rosja
3  Grigoriy Ryabtsev & Anna Nevgad Rosja
4  Anatoliy Petrov & Anna Veretnova Rosja
5  Egor Matveev & Svetlana Loskutova Rosja
6  Valentin Kravchenko & Anastasiya Belyakova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [39] Maksim Kulyashov & Ruslana Sultanova Rosja
8  [32] Dmitriy Evdokimov & Darya Vakhlakova Rosja
9  [17] Kirill Fedotov & Kamilla Rizaeva Rosja
10  [16] Sergey Korobov & Darya Shubina Rosja
11  [15] Vladislav Baturin & Snezhana Chernova Rosja
12  [13] Ivan Korotaev & Polina Malkova Rosja

Ćwierćfinał

13  [39] Kirill Konnov & Margarita Gasparyan Rosja
14  [37] Vyacheslav Pronchenkov & Karina Sufiyarova Rosja
15  [33] Aleksey Kotegov & Anastasiya Golitsina Rosja
16  [31] Nikolay Streltsov & Elizaveta Akimova Rosja
17  [28] Mikhail Obryadov & Anastasiya Yakovleva Rosja
18  [26] Evgeniy Magulaev & Diana Borodina Rosja
19  [25] Maksim Egorov & Anna Zherebyateva Rosja
19  [25] Semen Sukhov & Irina Kitsenko Rosja
21  [19] Sergey Selyuk & Anastasiya Markova Rosja
22  [18] Nikita Volkov & Kseniya Butakova Rosja
23  [11] Yan Leontev & Natalya Degtyareva Rosja
24  [8] Aleksey Senin & Aleksandra Chubarova Rosja

Runda 2 (górne 49)

25  [27] Aleksandr Stalyukov & Kseniya Dolgopolova Rosja
26  [26] Denis Ageev & Inna Morozova Rosja
26  [26] Arkadiy Borschevskiy & Olga Vinogradova Rosja
26  [26] Artem Repin & Kseniya Agafonova Rosja
29  [25] Aleksandr Karpov & Nadezhda Uraeva Rosja
29  [25] Ivan Rusakov & Anastasiya Svoevolina Rosja
29  [25] Daniil Sergeev & Sofiya Alekseeva Rosja
32  [23] Sergey Khokhryakov & Polina Kalinina Rosja
32  [23] Dmitriy Pozdnyakov & Mariya Melyukhnova Rosja
34  [22] Maksim Marinenkov & Ekaterina Raspopova Rosja
34  [22] Makar Mukharlyamov & Ekaterina Tristan Rosja
36  [20] Artem Ivanov & Elizaveta Logacheva Rosja
36  [20] Gleb Marin & Anna Samylova Rosja
38  [18] Yan Smagin & Anastasiya Pegushina Rosja
39  [17] Konstantin Nikolaev & Ekaterina Bikmaeva Rosja
39  [17] Aleksey Ozhegov & Lada Artamonova Rosja
41  [16] Yaroslav Mutallapov & Mariya Slobozhan Rosja
42  [15] Danil Rudakov & Ekaterina Salimgarieva Rosja
42  [15] Aleksandr Tarakanov & Darya Raschetina Rosja
44  [13] Aleksandr Bakhilin & Viktoriya Kanyukova Rosja
45  [9] Sergey Gurev & Tatyana Gileva Rosja
46  [8] Viktor Shlepnev & Viktoriya Fomina Rosja
47  [7] Georgiy Smirnov & Darya Mezentseva Rosja
48  [6] Anton Gryaznov & Elena Ladyzhnikova Rosja
49  [4] Stepan Bersenev & Elizaveta Sharova Rosja

Runda 1 (górne 56)

50  [40] Dmitriy Dzhumkov & Veronika Kopeykina Rosja
50  [40] Evgeniy Starikov & Ekaterina Oshkukova Rosja
52  [36] Konstantin Sharko & Anastasiya Kostyuk Rosja
52  [36] Ivan Smirnov & Anastasiya Bublik Rosja
54  [35] Kirill Zubarev & Darya Selezneva Rosja
55  [34] Matvey Tishkov & Vladislava Mischenko Rosja
56  [33] Yaroslav Elgushev & Anastasiya Smelova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}