Results from German Open 1996 - Youth Standard 25 sierpnia 1996
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 1996
Niemcy - Mannheim 25 sierpnia 1996

Youth Standard 25 sierpnia 1996

Finał

1  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litwa
2  Davide Gozzi & Mara Narduzzi Włochy
3  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Włochy
4  Linas Koreiva & Aira Bubnelyte Litwa
5  Adam Walker & Helen Denton Holmes Anglia
6  Sascha Karabey & Natasha Karabey Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Zoran Plohl & Natalja Banovic Słowenia
8  Mathias Stagel & Gabi Suhadolnik Niemcy
9  Jurij Batagelj & Manica Kodric Słowenia
9  Antonio Giannattasio & Rosaria Cacace Włochy
11  Enrico De Santis & Annalisa Guarda Włochy
12  Giedrius Bernatavicius & Vitoria Kazlauskaite Litwa

Ćwierćfinał

13  Andraz Snoj & Maja Klemencic Słowenia
14  Maciej Zahorodny & Julia Raew Polska
15  Roki Cesen & Jasna Gradisar Słowenia
15  Alexandru Rusu & Elena Gozun Mołdawia
15  Saulius Skambinas & Akvile Kulbokaite Litwa
18  Giovanni Gentile & Marianna Furio Włochy
19  Julius Seniauskas & Neringa Joneliunaite Litwa
20  Alberto Bersini & Serena Picco Włochy
20  Michal Skawinski & Dominika Kublik Polska
22  Andrey Kotelnikov & Tatiana Beliaeva Rosja
23  Donatas Nacajus & Ausra Paskauakaite Litwa
24  Andrej Anger & Zuzana Muckova Słowacja
24  Jerzy Dyrda & Alicja Nowak Polska
24  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Holandia

Runda 2 (górne 48)

27  Remigio Giovannini & Francesca Marratea Włochy
28  Marek Homoncik & Urszula Homoncik Polska
28  Alexandre Semenouchkin & Karina Sementchouk Rosja
30  Jörn Block & Kerstin Lilienberg Niemcy
30  Stefano Di Filippo & Sara Magnanelli Włochy
30  Filip Motyl & Patrycja Kuszpit Polska
33  Aidas Kasperaitis & Lauryna Varanaviciuta Litwa
33  Evgeniy Khalpukov & Anastasia Shaieva Rosja
33  Giuseppe Lamatrice & Lucia Lamatrice Włochy
33  Peter Majzelj & Patricija Rot Słowenia
33  Stefano Soldati & Annalisa Longo Włochy
38  Marco Furio & Anna Rosa Laguardia Włochy
39  Philipp Ruge & Caroline Reibe Niemcy
40  Sascha Jochimski & Nicole Jochimski Niemcy
40  Pawel Witkiewicz & Aleksandra Skrzek Polska
42  Stanislav Kondusov & Olessia Demianova Rosja
43  Mihai Gabriel Petre & Raluca Felicia Mihalceanu Rumunia
43  Andrzej Sadecki & Katarzyna Witkowska Polska
45  Adam Kowalik & Karina Nawrot Polska
46  Marek Jezewski & Agnieszka Glowacka Polska
47  Andrius Deikus & Evelina Urbonaite Litwa
48  Alexander Tinkelman & Ana Lebedev Izrael

Runda 1 (górne 106)

49  Davide Azzarone & Simona Di Munno Włochy
50  Gregory Guichard & Virginie Delacour Francja
50  Julius Zapustas & Jurga Varnaite Litwa
52  Evgueni Asmolov & Xenia Goushtchina Rosja
52  Alexandr Parfionov & Olena Dyban Ukraina
54  Florian Hitzer & Melanie Busch Niemcy
54  Krzysztof Szawlinski & Ewelina Hmyzo Polska
54  Timofei Tcherkachin & Natalia Adam Rosja
57  Mindaugas Riklevicius & Ausra Gajauskaite Litwa
58  Martin Frano & Tatiana Kulikova Słowacja
58  Jesper Lund Sörensen & Jaenette Damgaard Dania
58  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Niemcy
61  Tomas Zilys & Valentina Kozemiakina Litwa
62  Hans Christian Lillelund & Line Mathiasen Niemcy
62  Marius Plioraitis & Ramune Markunaite Litwa
64  Mateus Ploch & Barbara Hertnagel Niemcy
65  Iulian Gamurec & Elena Cravciuc Mołdawia
65  Bastian Henschel & Mascha Pietruska Niemcy
65  Marcel Weiß & Elisabeth Weiß Niemcy
68  Ivan Lebedev & Julia Rodionova Rosja
68  Christoph Völcker & Kerstin Völcker Niemcy
70  Sergey Chernykh & Ana Sevastianova Rosja
70  Evgeni Savatin & Elena Zakharova Rosja
72  Florin Cura & Gabriela Lucaci Rumunia
72  Konstantin Startsev & Marina Joukovskaia Rosja
72  Sascha Wettmarshausen & Natascha Wettmarshausen Niemcy
75  Frank Jorgens & Alexandra Brixa (aka Jorgens) Niemcy
76  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Polska
77  Stephan Herrmann & Sabrina Scherer Niemcy
78  Andrei Drenitchev & Ekaterina Baroulina Rosja
78  Elia Torresi & Martina Ferracuti Włochy
78  Marco Wagner & Silke Wagner Niemcy
81  Simon Reuter & Bianca Stängle Niemcy
82  Azkadi Rybin & Anna Krassilnikova Rosja
83  Dmitri Mychaev & Ioulia Matiaj Rosja
84  Till Fischer & Desiree Krause Niemcy
84  Marcel Kluge & Susann Küchler Niemcy
86  Aleksander Gorobchenko & Irina Andronic Mołdawia
87  Jens Ejnar Höst & Pernille Frederiksen Dania
87  Aleksandr Ilinykh & Olesya Minaeva Rosja
87  Artur Shepskis & Maria Terentieva Rosja
90  Sascha Rüth & Heike Seckler Niemcy
91  Ilyas Khabibulin & Anna Veselova Uzbekistan
91  Wladislaw Lalafarjan & Julia Haitsch Niemcy
91  Dmitri Martchenko & Victoria Seslavina Rosja
94  Artur Bochinski & Yna Kondratowicz Polska
94  Rastislav Droscak & Jana Minarikova Słowacja
96  Loutchian Dimitrash & Svetlana Basinschaia Mołdawia
97  Jörg Spengler & Angelika Pellkofer Niemcy
97  Patrick Zahn & Tina Zorko Niemcy
99  Alexander Ruge & Kristina Siert Niemcy
100  Mark Alavoine & Sarah Delahaye Francja
101  Roman Derbin & Svetlana Derbina Rosja
101  Michal Kovalcik & Lenka Marosiova Słowacja
103  Thomas Brechtelsbauer & Ulrike Brandl Niemcy
104  Branislav Golan & Lucia Polnischova Słowacja
104  Thomas Weber & Tatjana Wagner Niemcy
106  Dmitri Dorojko & Janna Koulkaeva Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}