Results from German Open 1997 - Junior II Latin 29 sierpnia 1997
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 1997
Niemcy - Mannheim 29 sierpnia 1997

Junior II Latin 29 sierpnia 1997

Finał

1  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rosja
2  Blaz Bezek & Nina Medja Słowenia
3  Antonio Masella & Valentina Sainas Włochy
4  Evgeni Nepomoeluev & Ekaterina Kozyreva Rosja
5  Kevin Clifton & Joanne Clifton Anglia
6  Dmitri Roschektaev & Elena Zverevschikova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Rosja
7  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Łotwa
9  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Rosja
10  Vladimir Melnikov & Ioulia Karimova Rosja
11  Misa Cigoj & Katja Marc Słowenia
12  Vitali Ouroubkov & Anastassia Belikh Rosja

Ćwierćfinał

13  Alexei Aktcourine & Anastassia Novojilova Rosja
13  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Dania
15  Alexei Silde & Daria Ivanova Rosja
16  Leszek Golemienko & Barbara Palinska Polska
16  Emil Stolarczyk & Karolina Bilska Polska
18  Andrius Ivasauskas & Karolina Skorupskaite Litwa
18  Michal Kostovcik & Eva Waniekova Czechy
20  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Polska
21  Edgaras Adomaitis & Ruta Zajanckauskaite Litwa
21  Andrius Brikmanis & Sandra Kniazeviciute Litwa
21  Maksim Condratiev & Anastasiya Zhideleva Mołdawia
21  Marek Fiksa & Danuta Wittig Polska

Runda 2 (górne 51)

25  Alessandro Camerotto & Zeudi Zanetti Włochy
25  Denis Karankevitch & Nadya Khamitskaya Białoruś
25  Janne Fabian Stiehler & Melissa Ortiz Gomez Niemcy
28  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Niemcy
28  Andre Reinhardt & Nelly Van Overberghe Niemcy
28  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Rosja
28  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polska
32  Isak Halldorsson & Halldora Reynisdottir Islandia
33  Alexei Nikoulin & Anastassia Bengard Rosja
33  Krzysztof Psciuk & Marta Zalewska Polska
35  Tomasz Kaczynski & Ewa Kostowska Polska
36  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
36  Zoufar Zapipov & Elena Sidorova Rosja
38  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Francja
38  Andrei Gorelov & Natalia Nagovitsina Rosja
38  David Timpert & Jana Bartuschewitz Niemcy
41  Alessandro D'amora & Daniela De Martino Włochy
41  Marat Khiziev & Elena Sobol Rosja
41  Oleg Poukhov & Alla Bourkatovskaia Rosja
44  Temirlan Atarbajew & Alfija Batyrowa Kazachstan
44  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litwa
46  Petr Polak & Hana Vitkova Czechy
47  Denis Banschikov & Anna Martynova Rosja
48  Luis Pinto Quilez & Veronica Jimenez Blade Hiszpania
48  Evgueni Tchetverik & Irina Khorochilova Rosja
50  Mario Radinger & Jessica Mohr Niemcy
50  Arcadii Turcan & Olga Fedosenco Mołdawia

Runda 1 (górne 105)

52  Pavel Bartosevitch & Natalia Tchoudnovskaia Rosja
52  Danny Bell & Crystal Baird Szkocja
52  Damian Danielski & Martyna Pierz Polska
52  Evgeni Goubarev & Ekaterina Sapojkova Rosja
52  Vitali Joukov & Anastassia Golenovskaia Rosja
52  Yuri Rasin & Mirit Karduner Izrael
58  Christoph Dambmann & Nadine Ludwig Niemcy
58  Luca Gherardi & Gretel Caricilli Włochy
58  Yegor Zaostrovtsev & Evgenija Solopova Rosja
61  Evgueni Izoev & Anna Guinko Rosja
61  Dmitri Rodygine & Marina Koudriavtseva Rosja
61  Thorsten Schneider & Angela Stuppia Niemcy
64  Sergiy Petruk & Natalija Vysochan Ukraina
65  Rafael Berezowski & Agnieszka Szklarz Polska
65  Benjamin Gäbler & Aldona Nowakowski Niemcy
67  Bartosz Jakubczyk & Urszula Rosc Polska
68  Ivan Semenov & Veronika Vlassova Rosja
69  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Rosja
69  Indrek Verro & Katrin End Estonia
71  Dmitri Karounine & Anna Frolova Rosja
71  Michat Kawatkowski & Malgorzata Pawlak Polska
73  Radu Andrei & Florina Demidov Rumunia
73  Vladislav Salnikov & Tatiana Bytchkova Rosja
73  Giedrius Statulevicius & Rasa Pauliukeviciute Litwa
76  Ole Dirks & Manuela Bindea Niemcy
76  Martin Müller & Ebru Kaba Niemcy
76  Daniele Muzi & Silvia Stipcevich Włochy
79  Filip Moncel & Lucia Kubasova Słowacja
79  Dumitru Muzlaev & Margarita Semeon Mołdawia
79  Konstantin Statnikov & Katherina Simonova Niemcy
82  Andrei Duca & Roxana Duca Rumunia
82  Lukasz Grabowski & Justyna Masajlo Polska
82  Nemanja Todic & Ines Brandenburger Niemcy
82  Sebastjan Vodlan & Urska Klakooar Słowenia
86  Nazar Batih & Sabina Zaleska Ukraina
86  Felix Solovei & Julia Kabanadze Niemcy
88  Evgueni Choumilo & Ekaterina Darovskaya Rosja
88  Artur Olesinski & Milena Orlinska Polska
88  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Polska
91  Stefan Apostol & Anca Ionescu Rumunia
91  Attila Kotlar & Katerina Boskovicova Słowacja
93  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Mołdawia
93  Michal Janc & Kristina Babikova Czechy
93  Ron Oknin & Liliya Eidelshtein Izrael
93  Adam Podgorski & Karolina Jasiaczyk Polska
97  Julian Riemensperger & Sarah Schreiber Niemcy
98  Marius Barbu & Mirela Bratu Rumunia
98  Arturs Sulte & Signe Vanaga Łotwa
100  Peter Babony & Alena Faixova Słowacja
100  Stefan Berg & Nadine Merker Niemcy
102  Karsten Hofmann & Katja Behrens Niemcy
103  Vadim Korovtchenko & Inna Korovtchenko Rosja
103  Goran Kutrevac & Linda Bjedov Chorwacja
103  Nicolai Springer & Simone Waldorf Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}