Results from German Open 1997 - Junior II Standard 29 sierpnia 1997
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 1997
Niemcy - Mannheim 29 sierpnia 1997

Junior II Standard 29 sierpnia 1997

Finał

1  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Rosja
2  Andrius Ivasauskas & Karolina Skorupskaite Litwa
3  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litwa
4  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rosja
5  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
6  Andrius Brikmanis & Sandra Kniazeviciute Litwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Rosja
7  Giedrius Statulevicius & Rasa Pauliukeviciute Litwa
9  Mikhail Vlassov & Elena Rotanova Rosja
10  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Polska
10  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Łotwa
12  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Dania

Ćwierćfinał

13  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polska
14  Alessandro D'amora & Daniela De Martino Włochy
15  Edgaras Adomaitis & Ruta Zajanckauskaite Litwa
15  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Rosja
17  Emil Stolarczyk & Karolina Bilska Polska
18  Alessio Di Veronica & Tania Amico Włochy
19  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Włochy
19  Misa Cigoj & Katja Marc Słowenia
19  Damian Danielski & Martyna Pierz Polska
22  Blaz Bezek & Nina Medja Słowenia
23  Giovanni Mauro & Valentina Colantuono Włochy
24  Kevin Clifton & Joanne Clifton Anglia
24  Matteo Menghini & Elisa Elisei Włochy

Runda 2 (górne 48)

26  Seguei Doboudko & Anastassia Zaporotskaia Rosja
26  Sergiy Petruk & Natalija Vysochan Ukraina
28  Temirlan Atarbajew & Alfija Batyrowa Kazachstan
28  Leszek Golemienko & Barbara Palinska Polska
30  Isak Halldorsson & Halldora Reynisdottir Islandia
31  Vitali Ouroubkov & Anastassia Belikh Rosja
32  Denis Banschikov & Anna Martynova Rosja
32  Marek Fiksa & Danuta Wittig Polska
32  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Rosja
35  Luca Gherardi & Gretel Caricilli Włochy
36  Alexei Nikoulin & Anastassia Bengard Rosja
36  Janne Fabian Stiehler & Melissa Ortiz Gomez Niemcy
36  Jan Supik & Martina Branna Czechy
39  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Polska
40  Dmitri Roschektaev & Elena Zverevschikova Rosja
41  Denis Karankevitch & Nadya Khamitskaya Białoruś
41  Vladimir Melnikov & Ioulia Karimova Rosja
41  Alexei Silde & Daria Ivanova Rosja
41  Sebastjan Vodlan & Urska Klakooar Słowenia
45  Krzysztof Psciuk & Marta Zalewska Polska
46  Danny Bell & Crystal Baird Szkocja
47  Daniele Muzi & Silvia Stipcevich Włochy
48  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Francja

Runda 1 (górne 94)

49  Alexei Aktcourine & Anastassia Novojilova Rosja
49  Yuri Rasin & Mirit Karduner Izrael
49  Dmitri Rodygine & Marina Koudriavtseva Rosja
49  Arcadii Turcan & Olga Fedosenco Mołdawia
49  Indrek Verro & Katrin End Estonia
54  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Niemcy
54  Andre Reinhardt & Nelly Van Overberghe Niemcy
56  Evgueni Izoev & Anna Guinko Rosja
56  Oleg Poukhov & Alla Bourkatovskaia Rosja
56  Ivan Semenov & Veronika Vlassova Rosja
59  Andrei Gorelov & Natalia Nagovitsina Rosja
59  Dmitri Karounine & Anna Frolova Rosja
61  Marat Khiziev & Elena Sobol Rosja
61  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Czechy
63  Evgueni Choumilo & Ekaterina Darovskaya Rosja
63  Arturs Sulte & Signe Vanaga Łotwa
65  Radu Andrei & Florina Demidov Rumunia
65  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Rosja
65  Vadim Korovtchenko & Inna Korovtchenko Rosja
65  Evgueni Tchetverik & Irina Khorochilova Rosja
65  Yegor Zaostrovtsev & Evgenija Solopova Rosja
70  Andrei Duca & Roxana Duca Rumunia
71  Pavel Bartosevitch & Natalia Tchoudnovskaia Rosja
71  Vitali Joukov & Anastassia Golenovskaia Rosja
71  Tomasz Kaczynski & Ewa Kostowska Polska
71  Sven Kreicha & Sabine Heuser Niemcy
71  Filip Moncel & Lucia Kubasova Słowacja
71  Vitali Nekhvedovitch & Maria Nakhodkina Rosja
71  Luis Pinto Quilez & Veronica Jimenez Blade Hiszpania
71  Vladislav Salnikov & Tatiana Bytchkova Rosja
71  Zoufar Zapipov & Elena Sidorova Rosja
80  Nazar Batih & Sabina Zaleska Ukraina
81  Stefan Apostol & Anca Ionescu Rumunia
81  Michat Kawatkowski & Malgorzata Pawlak Polska
83  Lukasz Grabowski & Justyna Masajlo Polska
84  Marius Barbu & Mirela Bratu Rumunia
85  Peter Babony & Alena Faixova Słowacja
85  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Mołdawia
85  Bartosz Jakubczyk & Urszula Rosc Polska
88  Christoph Dambmann & Nadine Ludwig Niemcy
88  Ron Oknin & Liliya Eidelshtein Izrael
88  Artur Olesinski & Milena Orlinska Polska
88  Julian Riemensperger & Sarah Schreiber Niemcy
92  Attila Kotlar & Katerina Boskovicova Słowacja
92  Vladimir Medvedev & Elena Prokhina Rosja
92  Adam Podgorski & Karolina Jasiaczyk Polska
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}