Results from German Open 1997 - Youth Standard 29 sierpnia 1997
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 1997
Niemcy - Mannheim 29 sierpnia 1997

Youth Standard 29 sierpnia 1997

Finał

1  Linas Koreiva & Aira Bubnelyte Litwa
2  Enrico De Santis & Annalisa Guarda Włochy
3  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
4  Francesco Paris & Erika Buzzoni Włochy
5  Julius Seniauskas & Neringa Joneliunaite Litwa
6  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Maksimas Davlecinas & Lina Petraityte Litwa
7  Lee Portas & Joanna Spencer Anglia
9  Mads Abildtrup & Mie Moltke Dania
10  Jurij Batagelj & Manica Kodric Słowenia
11  Harrold Engelmann & Christine Deck Niemcy
12  Marat Gimaev & Jana Pokrovskaya Rosja

Ćwierćfinał

13  Rosario Guerra & Stefania Di Giola Włochy
13  Giuseppe Lamatrice & Lucia Lamatrice Włochy
13  Filip Motyl & Patrycja Kuszpit Polska
16  Domen Krapez & Mateja Cuk Słowenia
16  Lukasz Miechowiecki & Dorota Makar Polska
18  Morton Larsen & Mette Steckhahn Dania
19  Evgueni Asmolov & Tatiana Belayeva Rosja
20  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Włochy
21  Tomaz Vratar & Vesna Soster Słowenia
22  Saulius Valavichius & Rusne Barsauskaite Litwa
23  Alexei Hristodulidi & Anna Koh Mołdawia
24  Mauro Favaro & Laura Nuzzi Włochy
24  Donatas Nacajus & Ausra Paskauakaite Litwa

Runda 3 (górne 49)

26  Mathias Stagel & Gabi Suhadolnik Niemcy
26  Christoph Völcker & Kerstin Völcker Niemcy
28  Maxim Doubovsky & Polina Pavlinova Białoruś
29  Michal Skawinski & Dominika Kublik Polska
30  Justinas Stucinskas & Asta Silvanaviciute Litwa
30  Maciej Zahorodny & Julia Raew Polska
32  Martin Cech & Martina Opltova Czechy
32  Paul Mccann & Victoria Martin Irlandia
34  Goran Maric & Nina Geric Słowenia
34  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Polska
34  Andrzej Sadecki & Katarzyna Witkowska Polska
37  Alexander Leontiev & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Białoruś
37  Jesper Lund Sörensen & Kirstine Olsen Dania
39  Marius Davidonis & Jurgita Cesnavicitute Litwa
39  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Niemcy
39  Marek Jezewski & Agnieszka Glowacka Polska
39  Rene Loft & Michelle Abildtrup Anglia
43  Seguei Doboudko & Anastassia Zaporotskaia Rosja
43  Evgeni Savatin & Elena Zakharova Rosja
45  Piotr Wasinski & Katarzyna Galka Polska
46  Patrick Seefeldt & Kathrin Böhme Niemcy
47  Michal Herman & Anna Iwaniak Polska
47  Stawomir Roguz & Marta Ducka Polska
49  Stefano Massafra & Liana Darra Włochy

Runda 2 (górne 70)

50  Gunnar Klack & Anke Klack Niemcy
50  Adam Kowalik & Karina Nawrot Polska
52  Marcin Deba & Natalia Maciolek Polska
52  Kai Are Eidheim & Inger Lise Huseboe Norwegia
54  Bartosz Penkala & Anna Ramiaczek Polska
54  Miha Zveglic & Mojca Kodela Słowenia
56  Tadej Mihelcic & Iris Igic Słowenia
57  Giampaolo Patane & Rosalia Lupica Włochy
57  Alexandru Sarov & Tatiana Malihin Mołdawia
59  Girts Andins & Jelena Bessonova Łotwa
59  Pavel Ermakov & Alexandra Postelniak Rosja
59  Nedas Grigaliunas & Zana Butrim Litwa
59  Vadim Sokolov & Ekaterina Kazannikova Rosja
63  Evgeni Almuratov & Marina Botina Rosja
63  Robin Kaleta & Sabina Kaletova Czechy
65  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Polska
66  Loutchian Dimitrash & Svetlana Basinschaia Mołdawia
66  Marcin Gorczyca & Katarzyna Kot Polska
68  Sergei Kamenko & Olga Stoliar Białoruś
69  Dmitrii Panochek & Ecaterina Cernat Mołdawia
70  Christian Lange & Claudia Köhler Niemcy

Runda 1 (górne 105)

71  Mateus Ploch & Barbara Hertnagel Niemcy
72  Valerio Perini & Cristina Rigoni Włochy
73  Rafal Beldycki & Justyna Kondratowicz Polska
74  Valentin Butanche & Raluca Dumitrache (aka Ivan) Rumunia
74  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Rosja
76  Oktavian Para & Aliana Soldatkina Mołdawia
77  Mateusz Sznir & Joanna Kaczmarska Polska
78  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Cieslak Polska
79  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Austria
79  Patrick Misgaiski & Melanie Ahl Niemcy
79  Marcin Starzynski & Marta Plawiak Polska
82  Patrick Helm & Christin Pohl Niemcy
82  Bastian Henschel & Mascha Pietruska Niemcy
84  Florian Hitzer & Melanie Busch Niemcy
84  Jens Ejnar Höst & Pernille Frederiksen Dania
84  Alexei Serejnikov & Ekaterina Riaboukhina Rosja
87  Andrej Habjan & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
88  Iban Salgado & Francina Planas Hiszpania
88  Markus Schmid & Isabel Gehring Niemcy
90  Dmitriy Petrushechkin & Galina Sokolova Rosja
91  Guennadi Klotchikhine & Natalia Fridmanovich Rosja
92  Evgeny Letinsky & Yulija Dikolov Izrael
93  Tomas Cesal & Veronika Polaskova Czechy
93  Markus Heuberger & Sandra Trittmacher Niemcy
93  Ulf Schneider & Pirkko Hettrich Niemcy
96  Aleksander Dorofeev & Marina Alexandrova Rosja
96  Ilia Litvinov & Ekaterina Murashova Rosja
96  Joaquim Sole Fiquera & Fina Marti Espina Hiszpania
99  Andrei Blinov & Oxana Fedorova Rosja
99  Patrick Kampa & Jessica Nehling Niemcy
99  Gasper Krasevec & Tjasa Marcic Słowenia
99  Dmitri Mychaev & Ioulia Matiaj Rosja
103  Volker Vorbrodt & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
104  Olivian Marian Badita & Simona Andrei Rumunia
105  Sven Szekulla & Anna Fischer Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}