Results from German Open 1998 - Youth Standard 26 sierpnia 1998
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 1998
Niemcy - Mannheim 25 sierpnia 1998

Youth Standard 26 sierpnia 1998

Finał

1  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukraina
2  Rosario Guerra & Stefania Di Giola Włochy
3  Francesco Paris & Erika Buzzoni Włochy
4  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
5  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Włochy
6  Maciej Zahorodny & Julia Raew Polska
7  Mads Abildtrup & Mie Moltke Dania
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Denis Kutepov & Marina Vasilieva Rosja
9  Domen Krapez & Mateja Cuk Słowenia
10  Lukasz Miechowiecki & Dorota Makar Polska
10  Roman Myrkin & Vladlena Aptukova Ukraina
12  Marco Lustri & Emanuela Lustri Włochy

Ćwierćfinał

13  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Niemcy
14  Adomas Muralis & Gabriele Valiukaite Litwa
15  Marat Gimaev & Jana Pokrovskaya Rosja
16  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Rosja
17  Donatas Nacajus & Ausra Paskauakaite Litwa
17  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Włochy
19  Marius Davidonis & Jurgita Cesnavicitute Litwa
19  Alexandr Sergeev & Olga Nikolaeva Rosja
21  Federico Di Toro & Genny Favero Włochy
22  Andrei Mosejcuk & Diana Huhndorf Niemcy
22  Octavian Para & Olga Fedosenco Mołdawia
24  Giedrius Statulevicius & Ramune Kukyte Litwa
25  Alessio Di Veronica & Tania Amico Włochy

Runda 3 (górne 49)

26  Alexei Hristodulidi & Anna Koh Mołdawia
26  Morton Larsen & Stine Heerwagen Dania
26  Andrzej Sadecki & Katarzyna Witkowska Polska
26  Pawel Tomalczyk & Katarzyna Tomalczyk Polska
30  Evgeni Savatin & Elena Zakharova Rosja
30  Mariusz Szarecki & Marta Kazowska Polska
32  Christoph Kies & Silke Zetzsche Niemcy
33  Mads Brattlie & Linda Dale Norwegia
33  Marcin Mocarski & Agnieszka Pomorska Polska
33  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Polska
36  Alberto Bersini & Serena Picco Włochy
36  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Francja
36  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polska
36  Antonio Tomassini & Lucia Tomassini Włochy
36  Emanuel Valeri & Giada Di Nunzio Włochy
41  Simon Reuter & Gabi Suhadolnik Niemcy
42  Harrold Engelmann & Melissa Ortiz Gomez Niemcy
42  Alexander Leontiev & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Białoruś
42  Gabriele Pilo & Romina Tumolo Włochy
42  Anton Zherebtsov & Iulia Elizarieva Rosja
46  Raimonds Pisevs & Jelena Bessonova Łotwa
47  Maksim Condratiev & Anastasiya Zhideleva Mołdawia
48  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Galka Polska
49  Karlis Andersons & Evita Everse Łotwa

Runda 2 (górne 85)

50  Giuseppe Lamatrice & Lucia Lamatrice Włochy
50  Csaba László & Anikó Németh Węgry
50  Vassilii Nikechine & Daria Sokina Rosja
53  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Rosja
53  Andrej Hromadka & Silvia Kadnarova Słowacja
53  Christian Lange & Claudia Köhler Niemcy
53  Dmitri Rodygin & Irina Akhtiamova Rosja
57  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Rosja
57  Peter Files & Maja Pucelj Słowenia
57  Timon Robin Frank & Inga Eschner Niemcy
57  Andrzej Mialkowski & Aleksandra Krejczy Polska
57  Marco Rossi & Annamaria Bassano Włochy
57  Jakub Sadej & Ewa Asparuchow Polska
57  Denis Sorkine & Alexandra Poletaeva Rosja
57  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Polska
65  Cristian Venosa & Genny Lombardi Włochy
66  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Austria
66  Gregor Intihar & Natalija Donko Słowenia
66  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Polska
66  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Holandia
70  Patrick Misgaiski & Melanie Ahl Niemcy
70  Gediminas Urbaitis & Jeva Zajanchauskaite Litwa
72  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Dania
72  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Rosja
74  Claus Bohn Holm & Stine Dalsgaard Dania
74  Robin Kaleta & Sabina Kaletova Czechy
74  Matteo Menghini & Elisa Elisei Włochy
74  Krzysztof Psciuk & Katarzyna Wieczorek Polska
78  Aigars Stolcers & Jevgenija Markova Łotwa
79  Patrick Helm & Christin Gerth Niemcy
79  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Rosja
79  Dennis Kukuk & Romina Kukuk Niemcy
82  Andrej Gubanov & Miriam Pieper Niemcy
83  Jan Kaspar & Jana Vondruskova Niemcy
84  Iban Salgado & Francina Planas Hiszpania
85  Roman Malkhasyan & Karina Eremian Rosja

Runda 1 (górne 152)

86  Mikhail Eriomin & Albina Issianova Rosja
86  Dmitrijs Petrenko & Zane Svejcere Łotwa
86  Mykhaylo Samoshchenko & Julia Zavadska Ukraina
86  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Polska
90  Ales Cokan & Dasa Kotnik Słowenia
90  Marcin Gorczyca & Katarzyna Kot Polska
90  Rafal Olek & Izabela Szopinska Polska
90  Simone Segatori & Lara Astolfi Włochy
90  Arcadii Turcan & Aliona Soldatchina Mołdawia
95  Lukas Cep & Zuzana Sourkova Czechy
95  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Rosja
95  Adam Galazka & Paulina Obuchowska Polska
95  Olexiy Kashkovskyy & Anastasiya Kislina Ukraina
99  Piotr Abramek & Anna Horodecka Polska
99  Girts Andins & Zana Zagare Łotwa
99  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Niemcy
99  Dmitro Litvak & Irina Fisher Ukraina
103  Evgeni Kriuchkin & Ekaterina Rogachova Rosja
103  Andris Miezitis & Ilze Pigita Łotwa
103  Alexandre Miliakev & Ksenia Ivanova Rosja
103  Mateusz Sznir & Katarzyna Krupa Polska
103  Deniss Tschursins & Agita Baranovska Łotwa
108  Gintautas Bulotas & Jurga Vaiciulyte Litwa
108  Lucian Dimitras & Ludmila Colesnic Rumunia
108  Philipp Ruge & Jessica Kleeberg Niemcy
111  Roman Iachtchenko & Elena Petrounina Rosja
111  Robert Klosek & Ula Mendyka Polska
111  Vladislav Vasiliev & Inna Pozdniakova Rosja
114  Sven Kreicha & Sabine Heuser Niemcy
114  Jochen Rudolph & Ann Kristin Janitzki Niemcy
114  Jan Supik & Martina Branna Czechy
117  Vitaiy Erfan & Oksana Ponochevna Ukraina
117  Jernej Kamenik & Maja Pihler Słowenia
119  Mihai Ivescu & Alexandra Stanila Rumunia
120  Agris Bertulsons & Jolanta Kirgicka Łotwa
120  Kai Are Eidheim & Inger Lise Huseboe Norwegia
120  Evgen Gurin & Liubov Subareva Ukraina
120  Stefan Hinze & Chantale Hartung Niemcy
120  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
120  Radoslaw Openchowski & Sandra Lewandowska Polska
120  Artem Rodygin & Olga Serzhantova Rosja
127  Andreas Martens & Kathrin Schellig Niemcy
127  Steffen Meier & Debbie Seefeldt Niemcy
127  Karsten Mogensen & Michelle Poulsen Dania
127  Pavel Prourzin & Olga Sitkina Rosja
131  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Czechy
131  Gábor Porubcsanszki & Gabriella Biar Węgry
133  Tomas Dimavicius & Ruta Jokubynaite Litwa
134  Andrei Grinevitch & Lilia Ivanova Rosja
135  Joan Batet & Anna Marin Hiszpania
135  Maxim Verdes & Liliana Ianachevici Mołdawia
137  Evgeni Troitski & Maria Sovetnikova Rosja
137  Sebastian Vonesch & Johanna Meyer Niemcy
139  Andrei Migounov & Ekaterina Louneva Rosja
140  Nicolas Lugan & Lucie Garric Francja
140  Sebastian Zele & Patricia Schradinger Niemcy
142  Jens Liebelt & Linda Kirst Niemcy
143  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Mołdawia
143  Alexei Soubbotine & Elizaveta Krouchatina Rosja
143  Uwe Willms & Susanne Graumnitz Niemcy
146  Mirko Nenner & Katja Lachmann Niemcy
147  Olivian Marian Badita & Simona Andrei Rumunia
147  Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania
149  Marius Iepure & Anca Florescu Rumunia
150  Thorsten Haas & Simone Freiermuth Niemcy
151  Serguei Krol & Olga Tabakova Rosja
151  Mateus Ploch & Barbara Hertnagel Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}