Results from German Open 1999 - Junior II Standard 28 sierpnia 1999
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 1999
Niemcy - Mannheim 24 sierpnia 1999

Junior II Standard 28 sierpnia 1999

Finał

1  Dmitri Matveev & Anna Bokareva Rosja
2  Valentin Rechetnikov & Polina Fomina Rosja
3  Dmitri Krupnov & Anna Savelieva Rosja
4  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Anglia
5  Martin Parmas & Kaisa Oja Estonia
6  Michal Towliszew & Aneta Piotrowska Polska
7  Mikhail Breev & Svetlana Zamolotskikh Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Alexei Filippov & Larissa Doudnikova Rosja
8  Piotr Wojda & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
10  Kristofer Arendt & Polina Kolodizner Niemcy
10  Marko Soderznik & Alja Cverlin-ousnik Słowenia
12  Massimo Arcolin & Sabrina Piovan Włochy
13  Pavel Bic & Silvie Konderlova Czechy

Ćwierćfinał

14  Alex Sindila & Elena Custodio (aka Plescenco) Mołdawia
15  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Słowenia
15  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Niemcy
15  Igors Kravcenko & Aleksandra Kurusova Łotwa
18  Andrius Skambinas & Viktorija Brogatte Rosja
19  Jakub Jalowicki & Magdalena Her Polska
20  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Włochy
20  Hilmir Jensson & Ragnheidur Eiriksdottir Islandia
22  Alessio Altieri & Veronica Bonciolini Włochy
23  Konstantin Bourjak & Natalia Cheltsova Ukraina
23  Martin Dvorak & Ivana Chlupova Czechy
25  Rory Couper & Rachael Heron Anglia

Runda 3 (górne 36)

26  Matteo Caputo & Sabrina Caputo Włochy
26  Gregor Karlovcec & Katja Korenjak Słowenia
28  Vladimir Karpov & Elena Erchova Rosja
29  Oleg Shapiro & Natalia Ivanova Ukraina
30  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polska
31  Marcin Lewandowski & Ewelina Urbanska Polska
32  Pawel Bienkowski & Agnieszka Malinowska Polska
33  Ali Khan & Berta Bernburg Islandia
33  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Niemcy
33  Michal Vlk & Zuzana Silhanova Czechy
36  Ilya Maleko & Snesana Shevyakova Rosja

Runda 2 (górne 61)

37  Yuriy Dodoncha & Olena Dodoncha Ukraina
37  Kamil Luberecki & Joanna Chorak Polska
37  Petras Maciulis & Gabriele Dingelyte Litwa
37  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Mołdawia
41  Daniel Bartelik & Agnieszka Bajerowska Polska
41  Sergej Diemke & Katrin Genis Niemcy
41  Vytis Grigaliunas & Iveta Kovalenkaite Litwa
41  Karol Kowalski & Dominika Zaprzala Polska
41  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Francja
41  Gerrit Stoffer & Melanie Rixen Niemcy
47  Piotrek Lewandowski & Agnieszka Szklarz Polska
48  Michael Klahn & Theresa Leopold Niemcy
48  Igor Pokasanew & Susanne Miscenko Niemcy
48  Michael Seidel & Emilia Goldberg Niemcy
48  Roman Zedan & Marian Zedan Rumunia
52  Janick Birkehoj & Stephanie Lorentzen Dania
52  Tomas Krch & Petra Kocova Czechy
52  Dmytro Zimnenko & Viktoria Nikulnikova Ukraina
55  Dariusz Wasilewski & Angelika Jedraszek Polska
56  Anton Fillipov & Elena Kalouguina Rosja
56  Péter Huszka & Gabriella Turi Węgry
56  Sorin Flaviu Mare & Krisztina Veibel Rumunia
56  Ludvigs Surgofts & Eva Surgofte Litwa
60  Jeremy Coblenzer & Regina Gutschmidt Niemcy
61  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Grichakova Rosja

Runda 1 (górne 96)

62  Viktor Samonov & Olena Khablenko Ukraina
62  Dmytro Solopov & Tetyana Ponochevna Ukraina
64  Andrei Asarenko & Karina Bakenova Kazachstan
64  Petr Kashinski & Tatiana Gorodilina Rosja
64  Nazar Narov & Olessia Kharebina Rosja
67  Keith Chircop & Annelise Chircop Malta
67  Mihai Ciobanu & Ana Guranda Mołdawia
69  Luca Bevilacqua & Veronica Tarantini Włochy
69  Artem Yurchenko & Yanina Pysotska Ukraina
71  Konstantin Volkmar & Sandra Heine Niemcy
72  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Dania
73  Sven Eric Heinemann & Nadine Ludwig Niemcy
73  Dennis Mosolf & Anna Hense Niemcy
73  Andriy Yakovenko & Nadiya Norenko Ukraina
76  Nikolai Ivanov & Marina Bogatyreva Rosja
76  Klaus Wonner & Larissa Bucher Niemcy
78  Robertas Januta & Kristina Loginova Litwa
78  Vitalij Mikhailov & Katja Behrens Niemcy
80  Razvan Gabriel Manole & Cristina Georgiana Niculita Rumunia
80  Dawid Swedrzynski & Magdalena Chomska Polska
82  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugalia
82  Ivan Boltnev & Julia Loboda Rosja
82  Gylfi Salomonsson & Lilja Dörarinsdöttir Litwa
85  Michal Banaszek & Magdalena Oleksiuk Polska
85  Maciej Bernardelli & Malgorzata Kopaczewska Polska
85  Benjamin Dähne & Katja Hallbauer Niemcy
85  Denis Gusarovs & Aleksandra Tostova Rosja
85  Stefan Leetz & Maike Wende Niemcy
85  Ivan Soukhnov & Alina Tarabarinova Rosja
85  Tobias Wochele & Anika Wochele Niemcy
92  Horia Struta & Sanziana Tarta Rumunia
93  Christoph Will & Miriam März Niemcy
93  Dennis Yuji & Alexandra Wierzbicki Niemcy
95  Dominic Grohmann & Nadia Laurito Niemcy
95  George Struta & Raluca Frandes Rumunia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}