Results from German Open 1999 - Junior II Ten Dance 26 sierpnia 1999
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 1999
Niemcy - Mannheim 24 sierpnia 1999

Junior II Ten Dance 26 sierpnia 1999

Finał

1  Valentin Rechetnikov & Polina Fomina Rosja
2  Dmitri Matveev & Anna Bokareva Rosja
3  Oleg Shapiro & Natalia Ivanova Ukraina
4  Rory Couper & Rachael Heron Anglia
5  Kristofer Arendt & Polina Kolodizner Niemcy
6  Dmitri Krupnov & Anna Savelieva Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Massimo Arcolin & Sabrina Piovan Włochy
8  Piotr Wojda & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
9  Michal Towliszew & Aneta Piotrowska Polska
10  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Anglia
10  Marko Soderznik & Alja Cverlin-ousnik Słowenia
12  Hilmir Jensson & Ragnheidur Eiriksdottir Islandia

Ćwierćfinał

13  Evgueni Smaguin & Alissa Malkova Rosja
14  Konstantin Bourjak & Natalia Cheltsova Ukraina
15  Matteo Caputo & Sabrina Caputo Włochy
16  Sergej Diemke & Katrin Genis Niemcy
17  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Słowenia
17  Alex Sindila & Elena Custodio (aka Plescenco) Mołdawia
19  Andrius Skambinas & Viktorija Brogatte Rosja
20  Vladimir Karpov & Elena Erchova Rosja
21  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Niemcy
22  Sorin Flaviu Mare & Krisztina Veibel Rumunia
23  Kamil Luberecki & Joanna Chorak Polska
24  Dariusz Wasilewski & Angelika Jedraszek Polska

Runda 2 (górne 49)

25  Ilya Maleko & Snesana Shevyakova Rosja
26  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Francja
26  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Mołdawia
28  Michal Vlk & Zuzana Silhanova Czechy
29  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Niemcy
29  Marcin Lewandowski & Ewelina Urbanska Polska
29  Dmytro Solopov & Tetyana Ponochevna Ukraina
32  Andrei Asarenko & Karina Bakenova Kazachstan
32  Viktor Samonov & Olena Khablenko Ukraina
34  Daniel Bartelik & Agnieszka Bajerowska Polska
34  Alexei Filippov & Larissa Doudnikova Rosja
36  Jakub Jalowicki & Magdalena Her Polska
37  Yuriy Dodoncha & Olena Dodoncha Ukraina
37  Anton Fillipov & Elena Kalouguina Rosja
37  Michael Klahn & Theresa Leopold Niemcy
37  Piotrek Lewandowski & Agnieszka Szklarz Polska
37  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Grichakova Rosja
42  Ali Khan & Berta Bernburg Islandia
43  Gregor Karlovcec & Katja Korenjak Słowenia
43  Gerrit Stoffer & Melanie Rixen Niemcy
45  Petras Maciulis & Gabriele Dingelyte Litwa
46  Pawel Bienkowski & Agnieszka Malinowska Polska
47  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polska
47  Dmytro Zimnenko & Viktoria Nikulnikova Ukraina
49  Michael Seidel & Emilia Goldberg Niemcy

Runda 1 (górne 85)

50  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Dania
50  Razvan Gabriel Manole & Cristina Georgiana Niculita Rumunia
52  Martin Dvorak & Ivana Chlupova Czechy
52  Daniil Serditov & Liudmila Ruzova Rosja
54  Vytis Grigaliunas & Iveta Kovalenkaite Litwa
54  Karol Kowalski & Dominika Zaprzala Polska
54  Nazar Narov & Olessia Kharebina Rosja
57  Wojciech Mosiej & Kinga Zawada Polska
57  Klaus Wonner & Larissa Bucher Niemcy
57  Andriy Yakovenko & Nadiya Norenko Ukraina
60  Artem Yurchenko & Yanina Pysotska Ukraina
61  Keith Chircop & Annelise Chircop Malta
62  Janick Birkehoj & Stephanie Lorentzen Dania
62  Roman Zedan & Marian Zedan Rumunia
64  Igor Pokasanew & Susanne Miscenko Niemcy
65  Ludvigs Surgofts & Eva Surgofte Litwa
66  Denis Gusarovs & Aleksandra Tostova Rosja
67  Maciej Bernardelli & Malgorzata Kopaczewska Polska
68  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugalia
69  Nikolai Ivanov & Marina Bogatyreva Rosja
70  Vitalij Mikhailov & Katja Behrens Niemcy
71  Konstantin Volkmar & Sandra Heine Niemcy
72  Robertas Januta & Kristina Loginova Litwa
72  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Niemcy
72  Fabio Trindade & Tatiana Moreira Santos Portugalia
75  Dawid Swedrzynski & Magdalena Chomska Polska
76  Mihai Ciobanu & Ana Guranda Mołdawia
76  Ivan Soukhnov & Alina Tarabarinova Rosja
78  Ivan Boltnev & Julia Loboda Rosja
79  Michal Banaszek & Magdalena Oleksiuk Polska
79  Péter Huszka & Gabriella Turi Węgry
81  Gylfi Salomonsson & Lilja Dörarinsdöttir Litwa
82  George Struta & Raluca Frandes Rumunia
82  Horia Struta & Sanziana Tarta Rumunia
84  Thomas Hrubenja & Olga Moldavska Niemcy
84  Stefan Mihai Serb & Anca Irina Stoica Rumunia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}