Results from German Open 1999 - Youth Standard 25 sierpnia 1999
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 1999
Niemcy - Mannheim 24 sierpnia 1999

Youth Standard 25 sierpnia 1999

Finał

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Włochy
2  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukraina
3  Rosario Guerra & Lia Mullins Irlandia
4  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
5  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Litwa
6  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Niemcy
7  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polska
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Marco Lustri & Emanuela Lustri Włochy
9  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litwa
10  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
11  Olexiy Kashkovskyy & Anastasia Jideliova Mołdawia
12  Christoph Kies & Silke Zetzsche Niemcy

Ćwierćfinał

13  Andrei Mosejcuk & Diana Huhndorf Niemcy
14  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Łotwa
15  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rosja
16  Alessio Di Veronica & Tania Amico Włochy
16  Krzysztof Psciuk & Dorota Makar Polska
18  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Włochy
19  Andrius Brinkmanis & Ruta Zajanckauskaite Litwa
20  Emanuel Valeri & Giada Di Nunzio Włochy
21  Raimonds Pisevs & Jelena Bessonova Łotwa
22  Simone Segatori & Lara Astolfi Włochy
23  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polska
23  Cristian Venosa & Genny Lombardi Włochy

Runda 3 (górne 49)

25  Urs Geisenhainer & Annette Sudol Niemcy
25  Emanuele Lannocca & Jessica Lannocca Włochy
25  Luca Leoni & Francesca Ceccarini Włochy
25  Gustaf Lundin & Carin Da Silva Szwecja
29  Rafael Pierce & Anna Kedziora Polska
30  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Czechy
31  Csaba László & Anikó Németh Węgry
31  Denis Sorkine & Alexandra Poletaeva Rosja
31  Michael Wenger & Kim Thurau Niemcy
31  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Polska
35  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir Islandia
35  Marco Mancini & Giada Filacchione Włochy
37  Edgaras Adomaitis & Aine Luigailaite Litwa
38  Rüdiger Homm & Julia Belch Niemcy
39  Martin Parmas & Kaisa Oja Estonia
40  Octavian Para & Olga Fedosenco Mołdawia
40  Sergiy Savkov & Yelizaveta Zavorotnya Ukraina
40  Jan Supik & Martina Branna Czechy
40  Alexander Tchesnokov & Tatiana Kudriavtseva Rosja
40  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Polska
45  Aleksey Efremenko & Ekaterina Werschinina Rosja
45  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Dania
47  Roman Malkhasyan & Karina Eremian Armenia
48  Timofei Bavinov & Elena Ouspenskaia Rosja
48  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Francja

Runda 2 (górne 89)

50  Martin Krc & Lenka Matouskova Czechy
50  Richard Lowes & Sarah Johnson Anglia
50  Roberts Nemiro & Dace Matisa Łotwa
50  Giordano Pizzardi & Annamaria Bassano Włochy
54  Domenico Ferraro & Soile Nasanen Finlandia
54  Robert Gurdiumov & Ekaterina Arzhannikova Rosja
54  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Włochy
54  Nikolai Spiridenko & Anna Souproun Rosja
58  Mikhail Orlov & Ekaterina Kaleeva Rosja
58  Viktor Paliy & Oleksandra Kondrashova Ukraina
60  Francesco Caramia & Vincenza Laterrenia Włochy
61  Francesco Cinque & Paola Mele Włochy
61  Dmitrijs Petrenko & Zane Svejcere Łotwa
61  Andrei Riapasov & Svetlana Perlova Rosja
64  Karlis Andersons & Evita Everse Łotwa
64  Oleksander Kasko & Anastasiya Kislina Ukraina
64  Francesco Pepe & Assunta Viscione Włochy
64  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Rosja
68  Pavel Fomin & Ksenia Kapralova Rosja
68  Ruslan Ramazanov & Natalia Adam Rosja
70  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Włochy
71  Alessandro D'ottavi & Pamela Fritella Włochy
71  Mihai Ivescu & Alexandra Stanila Rumunia
71  Jan Kaspar & Jana Vondruskova Niemcy
71  Matteo Menghini & Elisa Elisei Włochy
71  Andrew Przybyl & Adrianna Przybyl Polska
71  Marco Rossi & Laura Ciampini Włochy
71  Maciej Zamojski & Justyna Jagiela Polska
78  Marcin Mocarski & Agnieszka Pomorska Polska
78  Rafal Olek & Agnieszka Ciszewska Polska
78  Lukasz Sobczynski & Agata Kowalska Polska
81  Kristjan Kuusk & Katrin End Estonia
81  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Czechy
83  Piotr Szewczyk & Monika Rogozinska Polska
84  Alexander Diemke & Birgit Kettner Niemcy
84  Jure Pirc & Manca Dolenc Słowenia
84  Nikita Serditov & Elena Cheremet Rosja
84  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Galka Polska
88  Stefan Hinze & Chantale Hartung Niemcy
89  Salvatore Todaro & Alice Ruzza Włochy

Runda 1 (górne 158)

90  Manuel Dell'osta & Veronika Haller Włochy
90  Sergey Dobudko & Ioulia Cheina Rosja
92  Artem Berezhnoi & Farida Galieva Rosja
92  Mart Raudvee & Katrin Suija Estonia
92  Mykhaylo Samoshchenko & Julia Zavadska Ukraina
92  Piotr Wasinski & Monika Marcyniak Polska
92  Tomasz Zukowski & Barbara Palinska Polska
97  Sergey Gorbunov & Irina Vlasieva Rosja
97  Branislav Stefcik & Andrea Slivkova Słowacja
99  Eldar Dzhafarov & Ioulia Malkina Rosja
99  Marcin Kuzinski & Magda Soszynska Polska
99  Mikhail Vlasov & Maria Nakhodkina Rosja
102  Maksim Condratiev & Elena Cravciuc Mołdawia
102  Benjamin Gäbler & Ann Kristin Janiztki Niemcy
102  Gregor Intihar & Urska Senveter Słowenia
102  Felice Longo & Flora Lessa Włochy
102  Roman Nikiforov & Marina Yevtushenko Ukraina
102  Kevin Weichert & Nadine Weichert Niemcy
108  Maciej Cieszynski & Agnieszka Wolak Polska
108  Gints Truselis & Elina Kisele Litwa
110  Ondrej Bartonek & Lenka Kulfirova Czechy
110  Kirill Shevelev & Anna Dorosh Rosja
110  Maciej Swirski & Izabela Olejniczak Polska
110  Gábor Szasz & Agnes Toth Węgry
114  Jan Marcel Rahder & Stanislava Bykova Niemcy
115  Maxime Dereymez & Angelique Cali Francja
116  Jens Arnegger & Vanessa Bucher Niemcy
116  Marcin Hakiel & Agnieszka Kazmierczak Polska
116  Michael Olesen & Katherine Bonde Dania
119  Marcello Bini & Antonella Lombardi Włochy
119  Denis Chepelev & Marina Ilina Rosja
119  Massimiliano Nardino & Donatella Findanno Włochy
119  Aleksandr Skarlato & Daria Alisova Ukraina
119  Konstantin Slaven & Anastasiya Kravchenko Ukraina
124  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Niemcy
125  Gunnar Gunnarsson & Sigrun Magnusdottir Islandia
125  Tomasz Kaczynski & Halszka Pawlicz Polska
125  Sven Kreicha & Sabine Heuser Niemcy
128  Radu Cristian Andrei & Florina Mihaela Demidov Rumunia
128  Andrzej Czuchnowski & Dziedric Czuchnowski Polska
128  Ivan Dylko & Svetlana Barteneva Rosja
131  Jaroslaw Krzyszkowski & Justyna Krzyszkowska Polska
131  Rafal Spurek & Daria Kowalska Polska
133  Frank Schulnies & Anke Schulze Niemcy
134  Andrei Joukov & Anastasia Sadovnikova Rosja
134  Julian Riemensperger & Simone Wagner Niemcy
136  Andrei Duca & Roxana Duca Rumunia
136  Nicolas Lugan & Lucie Garric Francja
136  Emil Stolarczyk & Karolina Bilska Polska
139  Grzegorz Waskiewicz & Urszula Rosc Polska
139  Marcin Zajlich & Justyna Wasylkowska Polska
141  Manolo Chiari & Marianna Cadei Włochy
141  Claudio Tiburzio & Melissa Folco (aka Tiburzio) Włochy
143  Martin Müller & Ebru Kaba Niemcy
143  Kamil Sliwowski & Ewelina Szymanowska Polska
145  Jiri Protiva & Eva Fockeova Czechy
146  Jochen Diernberger & Katharina Augenstein Niemcy
146  Thomas Mierisch & Angelika Thomas Niemcy
146  Martin Werner & Katja Stetzkowski Niemcy
149  Alexander Levin & Liora Vainberg Izrael
149  Yevgeny Litinskiy & Ekaterina Vasiliev Izrael
151  Nemanja Todic & Ines Brandenburger Niemcy
152  Olivian Marian Badita & Delia Sandu Rumunia
153  Bruno Caseiro & Ana Patricia Rodriques Portugalia
153  Ronny Hörig & Susann Bänsch Niemcy
153  Marius Ionel & Noemi Horvath Rumunia
156  Sven Balcerzak & Angelique Quesnoit Francja
156  Matthias Löbel & Katrin Böttger Niemcy
156  Nuno Santos & Alexandra Venancio Portugalia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}