Results from German Open 2000 - Junior I Latin 31 sierpnia 2000
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2000
Niemcy - Mannheim 29 sierpnia 2000

Junior I Latin 31 sierpnia 2000

Finał

1  Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rosja
2  Raimondo Todaro & Jenny Bonfiglio Włochy
3  Gabriele Simone & Ester Spadavecchia Włochy
4  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Rosja
5  Frederico D'agostino & Sara Cibelli Włochy
6  Georgiy Korolyov & Veronika Burtova Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Alexander Bisserov & Irina Vinogradova Rosja
7  Aleksey Gayduk & Valeria Oleinikova Rosja
9  Maksym Letushov & Kseniya Selivanovska Ukraina
10  Ivan Mouraviev & Inga Tindronova Rosja
11  Alexander Perezhigin & Alina Nechai Rosja
12  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukraina

Ćwierćfinał

13  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Rosja
14  Natan Rositsan & Yana Goldshtein Kanada
15  Evgueni Sakhno & Evguenia Platonova Rosja
16  Alexei Godlevski & Anna Dvornikova Rosja
16  Vladimir Kondratiouk & Viktoria Fomenko Rosja
16  Mykhaylo Zadyraka & Kateryna Kramar Ukraina
16  Alexander Zimin & Olga Tsepeleva Rosja
20  Alexander Meshcheryakov & Maria Timokhina Rosja
20  Kirill Zhuzhnev & Yuliya Shevchenko Rosja
20  Igor Zykov & Ilona Drukarenko Rosja
23  Alexander Rebrov & Nina Solovieva Rosja
24  Anton Pack & Yelena Klyuchnikova Kazachstan
24  Serguei Voitovitch & Ekaterina Vorobieva Rosja

Runda 2 (górne 48)

26  Dumitru Doga & Natalia Sandru Mołdawia
26  Jiri Havlicek & Vanda Detinska Czechy
26  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa
29  Ivan Antichkin & Nadiezda Stepochkina Rosja
29  Asili Ivanov & Lika Rassomakhina Rosja
29  Anton Semionov & Margarita Novitskaia Rosja
32  Pawel Godek & Martyna Janik Polska
33  Petr Koulnev & Elona Kazakova Rosja
33  Konstantin Niemann & Christina Grieger Niemcy
33  Dmitriy Pugachev & Ekaterina Tchistiakova Rosja
36  Pavel Bochkov & Ekaterina Zubareva Rosja
37  Nikolay Fanagin & Dina Shakirova Rosja
37  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukraina
37  Denis Medvedev & Anna Martsenko Rosja
40  Denis Balan & Elena Rabinovici Mołdawia
40  Egor Chemetov & Uliana Femenko Rosja
40  Kirill Ganopolsky & Sabrina Pernat Niemcy
40  Igor Kuzmenko & Olga Telpys Ukraina
40  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazachstan
45  Egor & Oleksandra Ponomareva Ukraina
45  Andreas Dieter & Valeriya Fridman Niemcy
45  Filip Maly & Veronika Mala Czechy
48  Robert Drobinski & Paula Kubiak Polska

Runda 1 (górne 91)

49  Andrey Sirbu & Ilona Revetcaia Mołdawia
49  Alexei Troshine & Ksenia Vasilyeva Rosja
49  Timur Voronov & Anna Martynova Rosja
52  Diego Martinez & Valeria Guarino Niemcy
52  Jonatan Arnar Orlygsson & Holmsfridur Bjornsdottir Islandia
52  Andrei Stratichuc & Ekaterina Dosan Mołdawia
52  Bogdan Tarasov & Ganna Lantukh Ukraina
56  Finn Gerrit Bohn & Janine Rehders Niemcy
56  Pavel Bondarenko & Veronika Golodneva Rosja
56  Eric Damian & Stela Gorbulea Mołdawia
59  Pavol Adamecky & Rachel Suchalova Słowacja
59  Yury Ageev & Bella Fateeva Rosja
59  Eugen Gaar & Sabine Vorbrodt Niemcy
59  Konstantin Gershun & Anastasia Kompanietz Izrael
59  Vitaliy Kolpakov & Olga Chelomitskaia Rosja
64  Aleksey Gavenko & Vera Goloubenko Rosja
64  Sascha Keller & Natascha Veremeeva Niemcy
66  Florian Adam & Jacqueline Cavusoglu Niemcy
66  Vadim Lupan & Aliona Duca Mołdawia
68  Andreas Podlich & Anna Gerber Niemcy
68  Jakub Ziernik & Joanna Kantek Polska
70  Tamás Balint & Enikö Baráth Węgry
70  Philipp Hanus & Laurence Klett Niemcy
70  Maksim Luchko & Vera Nam Rosja
70  Alexandr Oltianov & Nataliya Onischenko Ukraina
74  Pierre Muller & Marie Blunstein Francja
75  Gogita Gongadze & Mzia Orvelashvili Gruzja
76  Emil Daniel Leonte & Virginia Rosca Rumunia
77  Vlad Cristache & Laura Ghita Rumunia
77  Damian Czarnecki & Eva Maria Marcher Dania
79  Manuel Hirt & Marion Hopf Niemcy
79  Serguei Kamenev & Maria Bakuta Rosja
81  Michael Regonesi & Michela Oberti Włochy
82  Christopher Knack & Anna Lena Knack Niemcy
83  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Niemcy
84  Konstantin Ratchitskij & Melissa Schmidt Niemcy
85  Andre Brandewiede & Irina Michaelis Niemcy
85  Tiago Gaspar & Lara Quiterio Portugalia
85  Sven Gödicke & Anuschka Gödicke Niemcy
85  Jon Thor Jonsson & Hanna Run Oladottir Islandia
89  Quentin Duval & Myrtille Duval Francja
89  Alari Liiv & Nele Metsallik Estonia
89  Aleksey Markelov & Valeria Korjova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}