Results from German Open 2003 - IDSF International Open Standard 22 sierpnia 2003
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2003
Niemcy - Mannheim 18 sierpnia 2003

IDSF International Open Standard 22 sierpnia 2003

Finał

1  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Włochy
2  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litwa
3  Sascha Karabey & Natasha Karabey Niemcy
4  Paolo Bosco & Silvia Pitton Włochy
5  Mark Friedmann & Claudia Köhler Niemcy
6  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
8  Domen Krapez & Monica Nigro Słowenia
9  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Słowenia
9  Benedetto Ferruggia & Agnieszka Kazmierczak Polska
9  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Mołdawia
12  Rüdiger Homm & Julia Belch Niemcy
13  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Słowenia

Ćwierćfinał

14  Sergey Mikheev & Anastasia Sidoran Rosja
15  Roman Mayer & Siret Siilak Austria
16  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
16  Denis Kutepov & Marina Vasilieva Rosja
18  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
19  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polska
20  Stanislaw Massold & Christine Deck Niemcy
21  Pavel Dvorak & Monika Mihalikova Czechy
21  Marc Scheithauer & Kerstin Stettner Niemcy
23  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Włochy
23  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dania
25  Christian De Cillis & Claudia Balestra USA

Round 5 (górne 48)

26  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Włochy
26  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
28  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Litwa
28  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polska
30  Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Włochy
30  Marcin Kalitowski & Kamila Domanska Polska
30  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Rosja
30  Simone Segatori & Denise Pasqualotto Włochy
34  Luca Leoni & Anna Maria Ciccone Włochy
35  Marco Chieregato & Francesca Colomba Włochy
35  Vaidotas Lacitis & Paulina Glazik Polska
37  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Rosja
37  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litwa
37  Roman Migunov & Elena Galagan Estonia
37  Oktavian Para & Elena Cravciuc Mołdawia
41  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Białoruś
41  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Niemcy
41  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litwa
41  Pawel Switalski & Agata Pilarska Polska
45  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Niemcy
46  Michal Mladek & Andrea Stolinova Czechy
46  Christopher Short & Yana Balabayeva Anglia
48  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Niemcy

Runda 4 (górne 95)

49  Jan Halir & Lucie Sedlakova Czechy
51  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Polska
51  Simone Daniele & Elisa Chanaa Włochy
51  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Mołdawia
51  Michael Wenger & Franziska Diefert Niemcy
55  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Rosja
56  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Włochy
56  Evgeni Grigorov & Aleksandra Yarovenko Rosja
56  Csaba László & Szilvia Szögi Węgry
56  Daniele Pardini & Paola Rosi Włochy
60  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraina
60  Michal Drha & Tereza Bufkova Czechy
60  Andraz Snoj & Anna Sazina Słowenia
63  Alexandre Chalkevitch & Larissa Kerbel Kanada
63  Oleksandr Ushakov & Viktoria Sokolova Ukraina
65  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francja
65  Felix Schäfer & Melanie Ahl Niemcy
67  Stefan Brückner & Astrid Schäfer Niemcy
67  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraina
67  Mart Raudvee & Anna Dulneva Estonia
70  Octavian Cepurjinschii & Olga Chiricenco Mołdawia
70  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
70  Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finlandia
70  Aleksandr Ostrovsky & Anastasia Gamalynova Rosja
74  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Niemcy
74  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraina
76  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rosja
77  Mikhail Orlov & Polina Fomina Rosja
77  Luca Rossignoli & Veronika Haller Włochy
77  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Niemcy
77  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Czechy
82  Christian Lange & Anna Korbutt Niemcy
83  Sergei Dementiev & Daria Konstantinova Rosja
83  Michael Sörensen & Miriam Blume Dania
85  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rosja
85  Tomas Surovec & Denisa Halicka Słowacja
87  Adam Markiel & Lidia Cwiklinska Polska
87  Francesco Pepe & Assunta Viscione Włochy
87  Philip Redmond & Anastasia Lavrenko Irlandia
90  Christian Engelhardt & Inka Wagner Niemcy
90  Chris Nugteren & Rebecca Blummel Holandia
90  Erik Páli & Viktoria Pali Węgry
93  Joel Marasigan & Clara Shih Kanada
93  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Słowacja
95  Michael Kluge & Marlene Quenzel Niemcy
95  Martin Reiss & Corinna Sadowski Niemcy
97  Dmytro Zimnenko & Iryna Mikhonik Ukraina

Runda 3 (górne 137)

98  Evgeni Savatin & Ekaterina Arzhannikova Rosja
99  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Niemcy
99  Ludek Novotny & Zuzana Votrelova Czechy
102  Ivan Anichkhin & Ekaterina Zubareva Rosja
102  Oleksiy Bisko & Anna Palamarchuk Ukraina
102  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Niemcy
102  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Włochy
102  Vasili Sazonov & Tatyana Livatova Rosja
102  Simone Zat & Fanny Godin Kanada
110  Pavel Bic & Silvie Konderlova Czechy
110  Petr Simacek & Alena Sismova Czechy
113  Alexander Schack & Susi Susa Niemcy
114  Nico Burkel & Andrea Pihl Niemcy
114  Ronny Hörig & Chantale Hartung Niemcy
114  Stanislav Toroubarov & Rebecca Schick Niemcy
117  Gintautas Bulotas & Annette Ziller Niemcy
117  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Węgry
117  Sebastian Wagenbach & Bianca Stängle Niemcy
120  Maksim Tschernin & Sonja Schwarz Niemcy
120  Vojtech Zabransky & Martina Ryskova Czechy
122  Stefano Massafra & Silvia Trevisan Włochy
122  Serghei Slobodean & Marina Bazarova Mołdawia
124  Krzysztof Bozek & Lenka Matouskova Czechy
124  Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Włochy
124  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litwa
124  George Varganov & Oksana Nevinnova Rosja
124  Isao Wolvekamp & Shirley Benton Holandia
129  Qi Dang & Jia Niu Chiny
129  Markus Zunker & Tetyana Antonenko Szwajcaria
133  Miroslav Bahnik & Eva Kemerova Czechy
134  Francesco Decandia & Sabrina Laconi Włochy
134  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
136  Audrius Petrauskas & Ruta Buragaite Litwa
137  Andreas Hötzel & Cindy Weist Niemcy
137  Patrick Misgaiski & Wladislawa Umanskaya Niemcy
137  Andreas Rothe & Sonja Hain Niemcy
137  Giordano Simonetti & Milena Bianchini Włochy
141  Jakub Pavlik & Martina Opitova Czechy
142  Andreas Baumgart & Heike Frommherz Niemcy
143  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Niemcy
144  Gero Christophersen & Nicole Goes Niemcy
144  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Niemcy

Runda 2 (górne 195)

146  Michael Calloens & Sonia Souto Prieto Belgia
146  Sonke Schakat & Solveig Schakat Niemcy
146  Egor Shemetov & Ekaterina Shvetsova Rosja
149  Dmitrii Paiu & Anastasia Florin Mołdawia
149  Rico Schlammer & Marit Kramski Niemcy
151  Andrea Bastianelli & Federica Balianelli Włochy
151  Marc Bieler & Eva Kempf Niemcy
151  Bruno Caseiro & Tatiana Moreira Santos Portugalia
151  Keita Hasegawa & Hiroko Tokoro Japonia
151  Frank Schulnies & Birgit Schulnies Niemcy
151  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Niemcy
157  Peter Hahn & Christiane Deus Niemcy
157  Olaf Koschnitzki & Susan Grigowski Niemcy
160  Dominique Rene Fara & Sonja Hahn Niemcy
160  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
160  Radek Vondrejc & Barbora Komendova Czechy
163  Frank Jorgens & Alexandra Brixa (aka Jorgens) Niemcy
163  Jan Marcel Rahder & Ariane Ploetz Niemcy
163  Dmitry Starikov & Anna Mazalo Kazachstan
166  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Czechy
166  Thorsten Unger & Vera Küster Niemcy
168  Sven Grigowski & Mathilde Haeseler Niemcy
168  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Niemcy
171  Jens Grüttemeier & Kathrin Jandrey Niemcy
171  Petr Mares & Martina Horakova Czechy
173  Alexander Diernberger & Nathalie Briem Niemcy
174  Armin Balk & Bettina Kaiser Niemcy
175  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Niemcy
175  Igor Moskalewko & Valeria Movchan Białoruś
177  Csongor Balogh & Anita Szabó Węgry
177  Sascha Otto & Nadejda Drujinina Niemcy
177  Sascha Wakup & Ekaterina Arefieva Niemcy
177  Richard Weigel & Doreen Weigel Niemcy
181  Jeroen Bolk & Femke Verhaaren Holandia
181  Alexander Disam & Jasmin Kölz Niemcy
183  Alexander Bezzubov & Ekaterina Isakovich Rosja
183  Thomas Grusser & Claudia Seidel Niemcy
183  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Niemcy
183  Anton Nazarov & Katherine Engelking Niemcy
183  Roman Scheuer & Sandra Pfaffenbach Niemcy
188  Tim Bonkowski & Alexandra Bonkowski Niemcy
188  Marc Hotfilder & Heike Macke Niemcy
188  Markus Krebes & Jenny Thiel Niemcy
188  Marco Schetler & Maria Borgwardt Niemcy
192  Stan Korthagen & Marloes Groenendaal Holandia
192  Barry Olthof & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandia
194  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Rosja
196  Kay Schneutzer & Jette Schimmel Niemcy
197  Vitaliy Moskovskiy & Tatyana Makarenko Białoruś
198  Ilya Belov & Natalia Liacheva Rosja
198  Oliver Borchard & Regine Ratke (aka Borchard ) Niemcy
200  Michael Horny & Christine Gassler Austria
200  David Pereira & Sandy Kirsch Niemcy
202  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Niemcy
202  Timo Neumann & Karin Eva Seitz Niemcy
202  Uwe Schieren & Melanie Schieren (aka Hielscher ) Niemcy
205  Roberto Garcia & Sara Martin Hiszpania
205  Edgar Marcos & Saray Gomez Hiszpania

Runda 1 (górne 315)

206  Andreas Andersen & Sabine Heuser Niemcy
206  Vitalij Bach & Ivelina Kaseva Niemcy
206  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandia
206  Fabian Lohauss & Anke Gillner Niemcy
206  Roman Manolachi & Cristina Rodrighes Mołdawia
206  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Niemcy
206  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Litwa
206  Rolf Van Laan & Inez Mertens Holandia
214  Paul Bakker & Cynthia Kolijn Holandia
214  Jan Hendrik Meier & Verena Alexa Ohm Niemcy
214  Vladimir Petrov & Nevena Lazarova Bułgaria
217  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
217  Csaba Bozoki & Agnes Dudas Węgry
217  Patrick Defayay & Sara Wagner Niemcy
217  Delf Eichhorn & Susanne Käst Niemcy
217  Oliver Mothes & Daniela Georgi Niemcy
217  Balazs Papp & Orsolya Zabos Węgry
217  Elmar Schmidt & Rebekka Lösing Niemcy
217  Stanislav Sram & Lenka Ourednikova Czechy
225  Sergiu Luca & Ramona Dinu-biringer Niemcy
225  Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Austria
225  Ralph Swinka & Katharina Sauthoff Niemcy
228  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Niemcy
228  Igor Bogatiriov & Margareta Simion Mołdawia
228  Edwin Chabot & Cherita Schols Holandia
228  Jörg Hofmeister & Susanne Kauer Niemcy
228  Daniel Möser & Sarah Faderl Niemcy
233  Michael Regonesi & Alessandra Prandini Włochy
234  Diego Arias Prado & Anita Heredia Semionova Hiszpania
234  David Carrillo Mengosa & Laia Benet Hiszpania
234  Jürgen Gabriel & Tanja Zimmermann Niemcy
237  Norbert Bliesze & Julia Brix Niemcy
238  Andreas Bittorf & Sabine Haas Niemcy
238  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
238  Jorgen Hultermans & Shirly Habets Holandia
238  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Niemcy
242  Ramon De Kleijn & Gwendolyn Wielandt Holandia
242  Dmitrijs Fedaks & Edita Ivanova Łotwa
242  Rudolf Hoch & Claudia Stock Niemcy
242  Da Guang Jiang & Bei Shen Chiny
242  Udo Quattelbaum & Sabine Spill Niemcy
242  Bruno Wissenz & Tina Molter Niemcy
242  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Holandia
249  Ryo Yoshikawa & Nao Shirai Japonia
250  Thomas Bühn & Melanie Kaiser Niemcy
250  Andreas Rosendahl & Claudia Kaminski Niemcy
250  Stefan Staufert & Jasmin Borgmann Niemcy
253  Pascal Buchtmann & Alma Marit Hermann Niemcy
253  Willem Christiaans & Claudia Van Den Berg Holandia
253  Till Gerlach & Eva Röhn Niemcy
253  Stefan Kolip & Inge Kolip Niemcy
253  Arne Kraft & Karen Kraft Niemcy
253  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Niemcy
253  Alexander Schalk & Meike Drews Niemcy
260  Armin Kress & Karin Dick Niemcy
261  Gergely Darabos & Krisztina Szaka Węgry
261  Andrey Egorov & Marina Egorova Rosja
261  Erik Neumayr & Claudia Balzer (aka Lennert ) Niemcy
264  Gino Bruno & Cristina Bruno (aka Orzo) Włochy
264  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Holandia
264  Klaus Jäde & Urte Jäde Niemcy
268  Thomas Drochelmann & Tanja Metje Niemcy
268  Gerhard Schröder & Martina Lamping Niemcy
268  Napoleon Wittig & Yvonne Scheller Niemcy
271  Uwe Greger & Silke Beulen Niemcy
271  Oliver Leonhardt & Heike Leonhardt Niemcy
271  Fabio Motta & Valeria Giupponi Włochy
271  Sven Tschirley & Dorothea Rochusch Niemcy
275  Marc Barrantes Leon & Anna Buer Niemcy
275  Thomas Kowalewski & Verena Kowalewski (aka Hoecherl) Niemcy
275  Alexander Pawlik & Evgenia Pawlik Niemcy
275  Christian Schroder & Sabrina Hartwig Niemcy
275  Andreas Tippel & Sandra Tippel Niemcy
275  Christian Zuber & Eva Ernst Niemcy
282  Francesco Andreani & Elisa Angelani Włochy
282  Ilia Emelianov & Aleksandra Pendyakova Rosja
282  Roman Karpoukhine & Marta Salvat Hiszpania
282  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Niemcy
282  Rui Nunes & Joana Nunes Portugalia
282  Thomas Wirzberger & Angelika Korb Niemcy
289  Enrico Böhm & Iris Mauersberger Niemcy
289  Tom Boumans & Ciska Baarda Holandia
289  Kai Fleischer & Jana Blaschke Niemcy
289  Andreas Kindt & Anne Hinz Niemcy
289  Frank Komarek & Sabine Komarek (aka Plumacher) Niemcy
289  Holger Koschinski & Ruth Wipperfürth Niemcy
298  Christian Blut & Linda Fischer Niemcy
298  Rainer Buckreus & Yvonne Schuster Niemcy
298  Stefan Ciapura & Karin Grade Niemcy
298  Matthias Jasper & Birgit Tomesch Niemcy
298  Markus Kruff & Linda Deborah Kröger Niemcy
298  Thomas Müller & Nikola Brock Niemcy
298  Joachim Schmidt & Daniela Gerlach Niemcy
305  Stephan Brückner & Stefanie Maycock Niemcy
305  Oliver Giesbert & Kathrin Pissors Niemcy
305  Felix Wernz & Gaby Scholz Niemcy
308  Michael Esser & Sonja Sander Niemcy
308  Stephan Otte & Carolin Schollmayer Niemcy
308  Helge Schacht & Franziska Ulferts (aka Schacht ) Niemcy
308  Andreas Zenner & Evgenia Noll Niemcy
313  Andreas Butzenlechner & Petra Kayser Niemcy
313  Robert Chabot & Anouk Van Hoeven Holandia
313  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Niemcy
313  Martin Kleyn & Solveig Böhlke Niemcy
313  Michael Köhler & Sylvia Burkardt-köhler Niemcy
313  Nikolas Kuramochi & Anett Paetz Niemcy
313  Sylvain Linhthong & Sarah Faust Francja
313  Gerald Weile & Eva Nesselmann Niemcy
313  Pascal Zuber & Tanja Hablowetz Niemcy
326  Jens Dyck & Daniela Ritschel Niemcy
326  Frederik Malsy & Christina Hüttl Niemcy
326  Paulo Martins & Marisa Cardoso Portugalia
326  Bernd Steines & Silvia Friedenberger Niemcy
326  Christian Urban & Alexandra Urban (aka Jäkel) Niemcy
333  Martin Jakobi & Diana Schatz Niemcy
333  Ulrich Meumann & Sabine Gaube Niemcy
333  Dmitri Roshchektaev & Anastasia Belykh Rosja
333  Oliver Schaich & Monika Rothenfusser Niemcy
333  Leonids Tihonovs & Vita Surmovica Łotwa
333  John Townsend & Sabine Kuntze Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}