Results from German Open 2003 - Junior I Ten Dance 22 sierpnia 2003
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2003
Niemcy - Mannheim 18 sierpnia 2003

Junior I Ten Dance 22 sierpnia 2003

Finał

1  Anton Danilyuk & Olena Lyashchenko Ukraina
2  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rosja
3  Kirill Belorukov & Olga Nikolajeva Rosja
4  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Mołdawia
5  Anton Karpov & Anna Volkova Rosja
6  Anton Azanov & Maria Kudriashova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polska
8  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rosja
9  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Rosja
10  Armen Tsaturyan & Elena Salikhova Rosja
11  Mikhail Aniskin & Yana Petrova Rosja
12  Roman Shatrov & Alexandra Larionova Rosja

Ćwierćfinał

13  Valeriy Sasin & Ruzana Yudytska Ukraina
14  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Mołdawia
15  Dmitri Bredikhin & Yulia Kuznetsova Rosja
16  Ravil Boyazitov & Dina Bogapova Rosja
17  Motiejus Bagdonas & Gabriele Brazauskaite Litwa
17  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Niemcy
19  Nelu Girbu & Iana Gorodianova Mołdawia
20  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Mołdawia
21  Boris Filatov & Anna Rychagova Rosja
22  Evgheni Sandrovschi & Veronica Grigoras Mołdawia

Runda 2 (górne 36)

23  Andrey X Gusev & Anna Khokhlova Rosja
23  Victor Kraft & Marina Beck Niemcy
25  Ilko Ivanov & Dorina Mitkova Stoianova Bułgaria
26  Philipp Clemens & Weronika Slotala Niemcy
27  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Rosja
28  Konstantin Gorodilov & Erika Reinaru Estonia
29  Ivan Avdienko & Arina Lelina Rosja
30  Mikhail Ostryakov & Svetlana Koshkina Rosja
31  Pavel Krivcov & Olga Tarasova Rosja
32  Vladimir Makarenko & Yuliya Sukalenko Ukraina
33  Zen-hui Wang & Wei Fan Chiny
33  Gleb Yarkin & Elena Gagarina Rosja
35  Alexander Bliznyuk & Alina Vedeneeva Rosja
35  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Rosja

Runda 1 (górne 49)

37  Valeri Wolf & Stefanie Dannehl Niemcy
38  Maxim Belov & Marina Kunash Rosja
39  Sergey Taratuta & Sofya Kharina Rosja
40  Edgars Ozerskis & Julia Trifonova Łotwa
41  Frank Zegels & Danique Zegels Holandia
42  Elvijs Tarasovs & Anna Sevastjanova Łotwa
43  Sergei Astafiev & Annabelle Perez Izrael
44  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Hiszpania
44  Joao Martins & Susana Zambujo Portugalia
46  Carlos Fernandes & Sofia Cordeiro Portugalia
47  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalia
47  Meik Benjamin Tafelski & Fiona Tafelski Niemcy
47  Gonçalo Torres & Cristiana Pires Portugalia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}