Results from German Open 2003 - Juniors II Ten Dance 18 sierpnia 2003
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2003
Niemcy - Mannheim 18 sierpnia 2003

Juniors II Ten Dance 18 sierpnia 2003

Finał

1  Artem Zubarev & Julia Davydova Rosja
2  Igor Colac & Doina Milinceanu Mołdawia
3  Diego Martinez & Natalija Veremeeva Niemcy
4  Alexander Rebrov & Lyubov Mushtuk Rosja
5  Andrey Sirbu & Anna Martsenko Rosja
6  Alexander Meshcheryakov & Veronica Blagodarskaya Rosja
7  Jegors Sislo & Anastasija Gorbacenko Łotwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Eimantas Kalinauskas & Austeja Pukaite Litwa
9  Vassili Ivanov & Kristina Olimpieva Rosja
10  Andrea De Angelis & Virginia Nocella Włochy
11  Anton Korolenko & Ekaterina Sarancha Rosja
12  Evgeni Tereshyn & Anya Dvornikova Rosja

Ćwierćfinał

13  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Rosja
13  Sebastian Matheja & Sarah Ertmer Niemcy
15  Denis Balan & Irina Dolinta Mołdawia
16  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Rosja
17  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Rosja
17  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Czechy
17  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Rosja
17  Martins Vargulis & Zane Lase Łotwa
21  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Indie
22  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Rosja
23  Dmitri Poskochin & Valentina Kazakova Rosja
24  Kirill Spinu & Iulia Gurkina Mołdawia

Runda 3 (górne 40)

25  Vladimir Arkihipenko & Marina Kravtsova Rosja
26  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Litwa
26  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bułgaria
26  Jaak Vainomaa & Irina Dresvjannikova Estonia
26  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Rosja
30  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Mołdawia
30  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
32  Nikita Donitchev & Katia Pietrova Rosja
33  Juri Agiejev & Veronika Golodneva Rosja
33  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Mołdawia
35  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Rosja
36  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Polska
36  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Litwa
38  Alexander Egorov & Margarita Lukovnikova Rosja
39  Sergey Spiridonov & Maria Timokhina Rosja
40  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Estonia

Runda 2 (górne 60)

41  Kirill Ganopolskyy & Nelli Reiser Niemcy
42  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Polska
42  Aleksander Dorofeev & Anna Korol Rosja
42  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rosja
45  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Rosja
45  Alexander Parhomovski & Jana Ritter Niemcy
45  Oleg Tallalai & Tatiana Ivanova Rosja
48  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa
49  Guillem Pascual & Cristina Gomez Castro Hiszpania
49  Tomas Skrodenis & Indre Kavaliauskaite Litwa
51  Atanas Mesechkov & Iana Akimova Bułgaria
51  Stanislav Strinzha & Victoria Kazmina Kazachstan
53  Nikita Bokarev & Irina Kukleva Rosja
54  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Mołdawia
55  Tamás Varga & Petra Pandúr Węgry
56  Wen-bo Fan & Zhou Ya Xu Chiny
57  Alexander Schneider & Anna Seltenreich Niemcy
58  Kaspars Logins & Madara Kumelina Łotwa
59  Denis Buga & Viktoria Mysnik Rosja
59  Pavel Kokorin & Tasja Schulz Niemcy

Runda 1 (górne 77)

61  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Rosja
62  Pasquale Pirozzi & Rosa Anna Paone Włochy
63  Nicolae Colac & Ina Chicu Mołdawia
64  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Hiszpania
64  Rustam Galiullin & Yulia Shorokhova Rosja
64  Lars Weingarten & Sabine Vorbrodt Niemcy
67  Zsolt Birta & Orsolya Deak Rumunia
67  Dumitru Pascu & Marica Derdene Rumunia
69  Dmytro Shumygay & Tetyana Terekhova Ukraina
70  Dmitrij Niemann & Jasmin Ragtschaa Niemcy
70  Willy Wursch & Adrienne Jugl Niemcy
72  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Hiszpania
72  Jie-si Li & Huan Huang Chiny
74  Sergej Orechkov & Julia Ebelt Niemcy
75  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Niemcy
75  Manuel Schöke & Melanie Schöke Niemcy
77  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Łotwa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}