Results from German Open 2004 - Amateur Rising Star Standard 17 sierpnia 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2004
Niemcy - Stuttgart 17 sierpnia 2004

Amateur Rising Star Standard 17 sierpnia 2004

Finał

1  Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Włochy
2  Stanislaw Massold & Christine Deck Niemcy
3  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Włochy
4  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Łotwa
5  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litwa
6  Denys Drozdyuk & Polina Kolodizner Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Simon Reuter & Julia Niemann Niemcy
8  Vladimir Slon & Martina Friedl Austria
9  Andrius Ivasauskas & Paulina Glazik Litwa
9  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rosja
11  Simone Daniele & Elisa Chanaa Włochy
12  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Słowacja
13  Giuseppe Magnelli & Francesca Pietramale Włochy
14  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Polska

Ćwierćfinał

15  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Niemcy
16  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Białoruś
16  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Niemcy
18  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
19  Marco Bevilacqua & Alessandra Ippolito Włochy
20  Csaba László & Szilvia Szögi Węgry
21  Daniele Pardini & Paola Rosi Włochy
22  Luca Rossignoli & Veronika Haller Włochy
23  Janis Kukainis & Polina Kulbeda Łotwa
24  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Włochy
25  Michael Sörensen & Miriam Blume Dania

Runda 4 (górne 48)

26  Stasys Brilis & Carolin Neumann Estonia
26  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Rosja
28  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litwa
29  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rosja
29  Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Włochy
31  Stanislav Kondusov & Natalia Mitiakina Rosja
31  Angelo Madonia & Michela Bove Włochy
33  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Rosja
34  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Rosja
35  Olegas Martiniuk & Aiste Stragyte Litwa
35  Livio Palmirotta & Ylenia Saronni Włochy
35  Andrei Prosvirnin & Viktoria Rudkovskaya Rosja
38  Timofei Bavinov & Anzhelika Rakitina Rosja
38  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Rosja
40  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francja
40  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonia
40  Tobias Wallin & Elena Galagan Szwecja
43  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
44  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
45  Marco Agrimi & Gabriella Tafuro Włochy
45  Rihards Mailitis & Jekaterina Perederejeva Łotwa
45  Igor Pokasanew & Nina Jurtschuk Niemcy
48  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Holandia

Runda 3 (górne 95)

49  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Włochy
49  George Varganov & Oksana Nevinnova Rosja
49  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Włochy
52  Giuliano D'alterio & Roberta Giarritiello Włochy
52  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Gruzja
52  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Niemcy
52  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Niemcy
52  Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Włochy
52  Francesco Pepe & Assunta Viscione Włochy
52  Stanislav Toroubarov & Rebecca Schick Niemcy
59  Sergey Korablev & Alexandra Averkieva Rosja
60  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rosja
61  Ronny Hörig & Henriette Schaller Niemcy
62  Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Włochy
63  Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Rosja
63  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Węgry
65  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Niemcy
65  Martin Reiss & Corinna Sadowski Niemcy
65  Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Włochy
68  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rosja
69  Marius Iepure & Cecilie Pritzl Niemcy
69  Calin Panaite & Tatiana Timus Mołdawia
69  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonia
69  Hiroshi Shimizu & Takao Shimizu Japonia
73  Pietro D'ostilio & Martina De Leonardis Włochy
73  Ivan Kruk & Ksenia Koshkina Rosja
73  Thorsten Unger & Vera Küster Niemcy
76  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rosja
76  Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania
76  Giordano Simonetti & Milena Bianchini Włochy
76  Evgeny Vorobyev & Ekaterina Khokhlova Rosja
80  Piero Florio & Miriam Lamanna Włochy
80  Pavel Golubev & Uliana Golubeva Rosja
80  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
80  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Łotwa
80  Isao Wolvekamp & Shirley Benton Holandia
85  Anatolijs Bengards & Lasma Vilkausa Łotwa
85  Rico Schlammer & Marit Kramski Niemcy
87  Michal Drha & Tereza Bufkova Czechy
88  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazachstan
89  Igor Popov & Anna Kozyreva Rosja
90  Artem Michailov & Evgenia Cherkasova Rosja
91  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Rosja
91  Peter Hahn & Victoria Jakubovsky Niemcy
91  Anton Kirillov & Yulia Kosykh Rosja
91  Marc Schuck & Andrea Vöhringer Niemcy
95  Lenny Howard & Jenny Kipper Niemcy

Runda 2 (górne 145)

96  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Łotwa
96  Andreas Rothe & Anke Müller Niemcy
96  Kay Schneutzer & Jenny Kampfrath Niemcy
99  Roman Rebrik & Ekaterina Kim Rosja
99  Nikolai Vilkov & Elena Yushina (aka Markosyan) Rosja
101  Dmitri Ryzhkov & Inna Kiseleva Rosja
101  Elmar Schmidt & Rebekka Lösing Niemcy
101  Ryo Yoshikawa & Nao Shirai Japonia
104  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Węgry
104  Erik Páli & Viktoria Pali Węgry
104  Richard Weigel & Doreen Weigel Niemcy
107  Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Rosja
107  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Polska
107  Frank Schulnies & Nina Ciechowski Niemcy
110  Thomas Grusser & Claudia Seidel Niemcy
110  Andreas Hötzel & Cindy Weist Niemcy
112  Giuseppe Albanese & Roberta Luciano Włochy
112  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Czechy
112  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litwa
112  Igor Zykov & Tatiana Ivanova Rosja
116  Alexander Schack & Susi Susa Niemcy
116  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Niemcy
116  Masaki Yamada & Miho Yamamoto Japonia
119  Florian Kunkel & Anastasia Ushakova Niemcy
119  Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Austria
121  Rudolf Hoch & Claudia Stock Niemcy
121  Vitaliy Kolpakov & Elena Kulinicheva Rosja
121  Andreas Rosendahl & Claudia Kaminski Niemcy
124  Zoltán Katonka & Zsofia Kovalik Węgry
124  Sergej Libich & Eva-renate Schneider Niemcy
126  Markus Bensch & Johanna Bensch Niemcy
127  Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Łotwa
127  Markus Jäger & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Niemcy
129  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rosja
130  Gábor Petak & Fruzsina Batri Węgry
131  Roman Scheuer & Sandra Pfaffenbach Niemcy
132  Andrea Bastianelli & Federica Balianelli Włochy
132  Stephan Ulrich & Carola Keller Niemcy
132  Sascha Wakup & Ekaterina Arefieva Niemcy
135  Tony Centonze & Sabrina Daga Włochy
135  Sven Grigowski & Mathilde Haeseler Niemcy
135  Vilius Ignatavicius & Aleksandra Gorianova Litwa
135  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Holandia
139  Timo Neumann & Katharina Lange Niemcy
140  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Niemcy
141  Roman Jukowskiy & Eugenia Kovtun Rosja
142  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Holandia
142  Jens Matuschek & Regina Krings Matuschek Niemcy
142  Andrey Paramonov & Aleksandra Pak Rosja
145  Yuriy Simonov & Anna Rudneva Rosja

Runda 1 (górne 191)

146  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
146  Patrick Defayay & Sara Wagner Niemcy
148  Balazs Papp & Orsolya Zabos Węgry
149  Luis Fernandez & Rocio Munoz Hiszpania
150  Evgueni Zaitsev & Kristina Verdieva Rosja
152  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Niemcy
152  Sergi Valls & Anna Poblet Hiszpania
154  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Niemcy
155  Miguel Angel Martin & Monica Guirao Hiszpania
156  Armin Balk & Bettina Kaiser Niemcy
156  Timo Henkes & Agnes Petranyi Niemcy
156  Renato Markic & Carolin Hirschberger Niemcy
159  Jens Arnegger & Katharina Kegel Niemcy
159  Edwin Chabot & Cherita Schols Holandia
159  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Niemcy
162  Andrei Gavrilov & Irina Romaniukina Rosja
162  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Czechy
164  Tom Boumans & Ciska Baarda Holandia
164  Aleksei Ilin & Natalya Pereverzeva Rosja
166  Peter Heymann & Sybille Heymann Niemcy
167  Eddy Nowicki & Erna Willems Belgia
168  Dmitriy Kuchin & Alena Lashina Rosja
169  Andreas Tippel & Sandra Tippel Niemcy
170  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Austria
171  Kristian Benthien & Carolin Wende Niemcy
172  Jarek Dudek & Julia Patzelt Niemcy
172  Martin Jakobi & Diana Schatz Niemcy
172  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Niemcy
172  Marius Pflüger & Sabine Heinrich Niemcy
176  Thomas Müller & Nikola Brock Niemcy
176  Ralph Swinka & Katharina Sauthoff Niemcy
178  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Niemcy
178  Andrey Teselkin & Olga Gontcharova Rosja
181  Andrea Guerrazzi & Marilena Ghezzi Włochy
182  Andreas Thordsen & Sonja Lembke Niemcy
183  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
183  Stefan Rattay & Ann Katrin Bechtold Niemcy
185  Stefan Isenecker & Silke Störl Niemcy
186  Uwe Greger & Silke Beulen Niemcy
186  Oliver Schaich & Monika Rothenfusser Niemcy
186  Roeland Schelfhout & Leontine Schelfhout Holandia
186  Andrey Sorokolat & Natalia Sorokolat Rosja
186  Gerald Weile & Eva Nesselmann Niemcy
192  Dominique Kets & Anita Crokaert Belgia
192  Ulrich Meumann & Sabine Gaube Niemcy
192  Karsten Stroh & Sandrina Stroh Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}