Results from German Open 2004 - IDSF International Open Standard (Grand Slam) 18 sierpnia 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2004
Niemcy - Stuttgart 17 sierpnia 2004

IDSF International Open Standard (Grand Slam) 18 sierpnia 2004

Finał

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Włochy
2  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litwa
3  Sascha Karabey & Natasha Karabey Niemcy
4  Paolo Bosco & Silvia Pitton Włochy
5  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Niemcy
6  Federico Di Toro & Genny Favero Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Maksim Kotlov & Elena Uspenskaya Rosja
8  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
9  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
10  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Włochy
11  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Słowenia
12  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Słowenia

Ćwierćfinał

13  Denis Kutepov & Anna Oxengoit Rosja
13  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Niemcy
15  Rüdiger Homm & Julia Belch Niemcy
16  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dania
17  Linas Koreiva & Dorota Makar Polska
17  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
19  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
19  Oktavian Para & Elena Cravciuc Mołdawia
21  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Włochy
21  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Włochy
23  Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Włochy
24  Blaz Pocajt & Inna Berlizyeva Słowenia

Round 5 (górne 49)

25  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Łotwa
25  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Niemcy
25  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
28  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Mołdawia
29  Stanislaw Massold & Christine Deck Niemcy
30  Valdis Skutans & Laura Kosite Łotwa
30  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
32  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Rosja
33  Andrius Ivasauskas & Paulina Glazik Litwa
33  Simon Reuter & Julia Niemann Niemcy
33  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litwa
36  Csaba László & Szilvia Szögi Węgry
36  Angelo Madonia & Michela Bove Włochy
38  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rosja
38  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Włochy
40  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Polska
40  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Słowacja
40  Vladimir Slon & Martina Friedl Austria
43  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Niemcy
44  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Białoruś
45  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Włochy
45  Marco Bevilacqua & Alessandra Ippolito Włochy
45  Daniele Pardini & Paola Rosi Włochy
45  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polska
49  Simone Daniele & Elisa Chanaa Włochy

Runda 4 (górne 98)

50  Francesco Pepe & Assunta Viscione Włochy
51  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rosja
51  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Białoruś
51  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
51  Luca Rossignoli & Veronika Haller Włochy
55  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Włochy
56  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Rosja
57  Pavel Bic & Silvie Konderlova Czechy
57  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Austria
57  Dmitriy Matveev & Alena Ershova Rosja
60  Janis Kukainis & Polina Kulbeda Łotwa
60  Michael Sörensen & Miriam Blume Dania
60  Tobias Wallin & Elena Galagan Szwecja
63  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rosja
63  Marc Christensen & Tine Dahl Dania
63  Vilius Ignatavicius & Aleksandra Gorianova Litwa
63  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litwa
63  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Rosja
68  Giuseppe Magnelli & Francesca Pietramale Włochy
68  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
70  Timofei Bavinov & Anzhelika Rakitina Rosja
70  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Niemcy
70  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Szwecja
70  Chris Nugteren & Rebecca Blummel Holandia
74  Olegas Martiniuk & Aiste Stragyte Litwa
74  Andrei Prosvirnin & Viktoria Rudkovskaya Rosja
74  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
77  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Gruzja
77  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rosja
79  Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Włochy
79  Stanislav Kondusov & Natalia Mitiakina Rosja
79  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francja
82  Marco Agrimi & Gabriella Tafuro Włochy
82  Giuliano D'alterio & Roberta Giarritiello Włochy
82  Martin Reiss & Corinna Sadowski Niemcy
82  Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Włochy
86  Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Rosja
86  Ronny Hörig & Henriette Schaller Niemcy
86  Ivan Kruk & Ksenia Koshkina Rosja
89  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rosja
89  Livio Palmirotta & Ylenia Saronni Włochy
91  Alexander Schack & Susi Susa Niemcy
92  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Niemcy
92  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Niemcy
92  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonia
95  Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania
96  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Czechy
97  Michael Calloens & Sonia Souto Prieto Belgia
97  Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Włochy

Runda 3 (górne 132)

99  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Włochy
100  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Niemcy
101  Tomas Surovec & Ivana Surovcova Słowacja
102  Giordano Simonetti & Milena Bianchini Włochy
102  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Węgry
104  Giuseppe Albanese & Roberta Luciano Włochy
104  Richard Weigel & Doreen Weigel Niemcy
106  Hiroshi Shimizu & Takao Shimizu Japonia
107  Stefan Brückner & Astrid Schäfer Niemcy
108  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Węgry
108  Frank Jorgens & Alexandra Brixa (aka Jorgens) Niemcy
110  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Łotwa
110  Erik Páli & Viktoria Pali Węgry
110  George Varganov & Oksana Nevinnova Rosja
110  Petr Zach & Zuzana Neumitkova Czechy
114  Thomas Grusser & Claudia Seidel Niemcy
114  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
116  Michal Drha & Tereza Bufkova Czechy
117  Elmar Schmidt & Rebekka Lösing Niemcy
118  Pietro D'ostilio & Martina De Leonardis Włochy
118  Calin Panaite & Tatiana Timus Mołdawia
120  Piero Florio & Miriam Lamanna Włochy
120  Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Włochy
120  Anton Nazarov & Katherine Engelking Niemcy
120  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Czechy
120  Frank Schulnies & Nina Ciechowski Niemcy
120  Masaki Yamada & Miho Yamamoto Japonia
126  Peter Hahn & Victoria Jakubovsky Niemcy
127  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Niemcy
128  Thorsten Unger & Vera Küster Niemcy
129  Andrea Bastianelli & Federica Balianelli Włochy
130  Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Łotwa
130  Gábor Petak & Fruzsina Batri Węgry
180  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Holandia

Runda 2 (górne 191)

132  Olaf Koschnitzki & Susan Grigowski Niemcy
132  Timo Neumann & Katharina Lange Niemcy
132  Jan Marcel Rahder & Ariane Ploetz Niemcy
135  Balazs Papp & Orsolya Zabos Węgry
136  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litwa
137  Wanja Halmschlag & Silke Kraft Niemcy
137  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Niemcy
137  Kay Schneutzer & Jenny Kampfrath Niemcy
140  Björn Langpaap & Elena Schmidt Niemcy
141  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
141  Klaus Genterczewsky & Julia Quinot Niemcy
141  Timo Henkes & Agnes Petranyi Niemcy
141  Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Austria
145  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Niemcy
145  Roman Jukowskiy & Eugenia Kovtun Rosja
145  Marc Schuck & Andrea Vöhringer Niemcy
148  Markus Bensch & Johanna Bensch Niemcy
148  Tony Centonze & Sabrina Daga Włochy
148  Marc Hotfilder & Heike Macke Niemcy
148  Sergej Libich & Eva-renate Schneider Niemcy
148  Patrick Misgaiski & Wladislawa Umanskaya Niemcy
148  Rico Schlammer & Marit Kramski Niemcy
154  Sven Grigowski & Mathilde Haeseler Niemcy
154  Andreas Hötzel & Cindy Weist Niemcy
154  Lenny Howard & Jenny Kipper Niemcy
154  Anton Kirillov & Yulia Kosykh Rosja
154  Renato Markic & Carolin Hirschberger Niemcy
154  Karsten Nägler & Franziska Friedrich Niemcy
154  Stephan Ulrich & Carola Keller Niemcy
161  Andreas Rothe & Anke Müller Niemcy
162  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Niemcy
162  Rudolf Hoch & Claudia Stock Niemcy
162  Vitaliy Kolpakov & Elena Kulinicheva Rosja
162  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Niemcy
166  Edwin Chabot & Cherita Schols Holandia
166  Jens Grüttemeier & Kathrin Jandrey Niemcy
166  Mathias Sommer & Melanie Fladung Niemcy
169  Kai Fleischer & Jana Blaschke Niemcy
169  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Niemcy
169  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rosja
172  Alexander Disam & Jasmin Kölz Niemcy
172  Jens Matuschek & Regina Krings Matuschek Niemcy
172  Thomas Reilich & Claudia Reilich Niemcy
172  Andreas Tippel & Sandra Tippel Niemcy
172  Sergi Valls & Anna Poblet Hiszpania
177  Patrick Defayay & Sara Wagner Niemcy
177  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Holandia
177  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Niemcy
181  Luis Fernandez & Rocio Munoz Hiszpania
181  Andreas Rosendahl & Claudia Kaminski Niemcy
181  Frank Wildhagen & Anja Krüger Niemcy
184  Roger Anselmi & Nadine Müller Szwajcaria
185  Marco Schetler & Maria Borgwardt Niemcy
185  Napoleon Wittig & Yvonne Scheller Niemcy
187  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Hiszpania
187  Danny Hermann & Sonja Hermann Niemcy
187  Giovanni La Mendola & Julliene Megane Belgia
187  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazachstan
187  Ryo Yoshikawa & Nao Shirai Japonia

Runda 1 (górne 256)

192  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Niemcy
192  Martin Jakobi & Diana Schatz Niemcy
192  Tobias Thiele & Britta Krellenberg Niemcy
195  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Polska
196  Jürgen Gabriel & Tanja Zimmermann Niemcy
196  Thomas Müller & Nikola Brock Niemcy
198  Norbert Bliesze & Julia Brix Niemcy
199  Armin Balk & Bettina Kaiser Niemcy
199  Christian Blut & Linda Fischer Niemcy
199  Thomas Bühn & Melanie Kaiser Niemcy
199  Peter Heymann & Sybille Heymann Niemcy
199  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Austria
199  Joachim Schmidt & Daniela Gerlach Niemcy
205  Stefan Rattay & Ann Katrin Bechtold Niemcy
205  Roman Scheuer & Sandra Pfaffenbach Niemcy
205  Alexander Teltscher & Karin Fischer Niemcy
208  Andreas Zenner & Evgenia Noll Niemcy
209  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Niemcy
210  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Niemcy
210  Achim Hobl & Kerstin Hahn Niemcy
210  Bernward Kett & Christine Kett Niemcy
210  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Czechy
214  Ivano Bassanetti & Tarcisia Barbieri Włochy
214  Kristian Benthien & Carolin Wende Niemcy
214  Tom Boumans & Ciska Baarda Holandia
214  Michael Junges & Sabine Scheller Niemcy
214  Christoph Moller & Sandra Miesgang Niemcy
214  Ralph Swinka & Katharina Sauthoff Niemcy
220  Alessandro Agolini & Manuela Bove Włochy
220  Oliver Giesbert & Kathrin Pissors Niemcy
220  Aksel Gohnermeier & Alexandra Pazidis Niemcy
220  Jens Hielscher & Julia Drangmeister Niemcy
220  Thomas Martin & Veronika Galambos-martin Niemcy
220  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Niemcy
220  Thomas Rhinow & Karoline Schiller Niemcy
220  Stefan Stolzki & Corinna Bettinger Niemcy
220  Daniel Strauss & Manuela Marx Niemcy
220  Andreas Thordsen & Sonja Lembke Niemcy
230  Eike Arndt & Nathalie Avrillon Niemcy
230  Uwe Greger & Silke Beulen Niemcy
230  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
230  Holger Koschinski & Ruth Wipperfürth Niemcy
230  Dieter Meister & Anja Petzold Niemcy
230  Robert Panther & Julika Winkler Niemcy
230  Peter Vogt & Alexandra Vogt Niemcy
237  Heiko Bärmann & Stephanie Baur Niemcy
237  Philipp Dengler & Monika Raidl (aka Dengler) Niemcy
237  Markus Hopmeier & Anke Lüllmann Niemcy
237  Andras Jakab & Tanja Schaper Niemcy
237  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Niemcy
237  Michael Köhler & Sylvia Burkardt-köhler Niemcy
237  Harald Kreber & Melanie Knopp Niemcy
237  Ulrich Meumann & Sabine Gaube Niemcy
237  Juan Jose Navarro Romero & Sonia Roger Montesinos Hiszpania
237  Giuseppe Olivieri & Milena Amoroso Włochy
237  Roeland Schelfhout & Leontine Schelfhout Holandia
237  Hansjörg Spiecker & Silke Keuter Niemcy
249  Bernd Baumann & Andrea Baumann Niemcy
249  Thomas Ganz & Stefanie Renker Niemcy
249  Michel Müller & Katy Müller-kriegel Niemcy
249  Oliver Schaich & Monika Rothenfusser Niemcy
249  Wolfgang Schuh & Birgit Schuh Niemcy
249  Yuriy Simonov & Anna Rudneva Rosja
249  Karsten Stroh & Sandrina Stroh Niemcy
249  Felix Wernz & Gaby Scholz Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}