Results from German Open 2004 - IDSF International Open Standard (Grand Slam) 18 sierpnia 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2004
Niemcy - Stuttgart 17 sierpnia 2004

IDSF International Open Standard (Grand Slam) 18 sierpnia 2004

Finał

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Włochy
2  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litwa
3  Sascha Karabey & Natasha Karabey Niemcy
4  Paolo Bosco & Silvia Pitton Włochy
5  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Niemcy
6  Federico Di Toro & Genny Favero Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Maksim Kotlov & Elena Uspenskaya Rosja
8  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
9  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
10  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Włochy
11  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Słowenia
12  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Słowenia

Ćwierćfinał

13  Denis Kutepov & Anna Oxengoit Rosja
13  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Niemcy
15  Rüdiger Homm & Julia Belch Niemcy
16  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dania
17  Linas Koreiva & Dorota Makar Polska
17  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
19  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
19  Oktavian Para & Elena Cravciuc Mołdawia
21  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Włochy
21  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Włochy
23  Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Włochy
24  Blaz Pocajt & Inna Berlizyeva Słowenia

Round 5 (górne 49)

25  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Łotwa
25  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Niemcy
25  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
28  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Mołdawia
29  Stanislaw Massold & Christine Deck Niemcy
30  Valdis Skutans & Laura Kosite Łotwa
30  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
32  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Rosja
33  Andrius Ivasauskas & Paulina Glazik Litwa
33  Simon Reuter & Julia Niemann Niemcy
33  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litwa
36  Csaba László & Szilvia Szögi Węgry
36  Angelo Madonia & Michela Bove Włochy
38  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rosja
38  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Włochy
40  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Polska
40  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Słowacja
40  Vladimir Slon & Martina Friedl Austria
43  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Niemcy
44  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Białoruś
45  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Włochy
45  Marco Bevilacqua & Alessandra Ippolito Włochy
45  Daniele Pardini & Paola Rosi Włochy
45  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polska
49  Simone Daniele & Elisa Chanaa Włochy

Runda 4 (górne 98)

50  Francesco Pepe & Assunta Viscione Włochy
51  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rosja
51  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Białoruś
51  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
51  Luca Rossignoli & Veronika Haller Włochy
55  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Włochy
56  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Rosja
57  Pavel Bic & Silvie Konderlova Czechy
57  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Austria
57  Dmitriy Matveev & Alena Ershova Rosja
60  Janis Kukainis & Polina Kulbeda Łotwa
60  Michael Sörensen & Miriam Blume Dania
60  Tobias Wallin & Elena Galagan Szwecja
63  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rosja
63  Marc Christensen & Tine Dahl Dania
63  Vilius Ignatavicius & Aleksandra Gorianova Litwa
63  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litwa
63  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Rosja
68  Giuseppe Magnelli & Francesca Pietramale Włochy
68  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
70  Timofei Bavinov & Anzhelika Rakitina Rosja
70  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Niemcy
70  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Szwecja
70  Chris Nugteren & Rebecca Blummel Holandia
74  Olegas Martiniuk & Aiste Stragyte Litwa
74  Andrei Prosvirnin & Viktoria Rudkovskaya Rosja
74  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
77  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Gruzja
77  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rosja
79  Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Włochy
79  Stanislav Kondusov & Natalia Mitiakina Rosja
79  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francja
82  Marco Agrimi & Gabriella Tafuro Włochy
82  Giuliano D'alterio & Roberta Giarritiello Włochy
82  Martin Reiss & Corinna Sadowski Niemcy
82  Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Włochy
86  Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Rosja
86  Ronny Hörig & Henriette Schaller Niemcy
86  Ivan Kruk & Ksenia Koshkina Rosja
89  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rosja
89  Livio Palmirotta & Ylenia Saronni Włochy
91  Alexander Schack & Susi Susa Niemcy
92  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Niemcy
92  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Niemcy
92  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonia
95  Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania
96  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Czechy
97  Michael Calloens & Sonia Souto Prieto Belgia
97  Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Włochy

Runda 3 (górne 132)

99  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Włochy
100  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Niemcy
101  Tomas Surovec & Ivana Surovcova Słowacja
102  Giordano Simonetti & Milena Bianchini Włochy
102  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Węgry
104  Giuseppe Albanese & Roberta Luciano Włochy
104  Richard Weigel & Doreen Weigel Niemcy
106  Hiroshi Shimizu & Takao Shimizu Japonia
107  Stefan Brückner & Astrid Schäfer Niemcy
108  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Węgry
108  Frank Jorgens & Alexandra Brixa (aka Jorgens) Niemcy
110  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Łotwa
110  Erik Páli & Viktoria Pali Węgry
110  George Varganov & Oksana Nevinnova Rosja
110  Petr Zach & Zuzana Neumitkova Czechy
114  Thomas Grusser & Claudia Seidel Niemcy
114  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
116  Michal Drha & Tereza Bufkova Czechy
117  Elmar Schmidt & Rebekka Lösing Niemcy
118  Pietro D'ostilio & Martina De Leonardis Włochy
118  Calin Panaite & Tatiana Timus Mołdawia
120  Piero Florio & Miriam Lamanna Włochy
120  Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Włochy
120  Anton Nazarov & Katherine Engelking Niemcy
120  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Czechy
120  Frank Schulnies & Nina Ciechowski Niemcy
120  Masaki Yamada & Miho Yamamoto Japonia
126  Peter Hahn & Victoria Jakubovsky Niemcy
127  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Niemcy
128  Thorsten Unger & Vera Küster Niemcy
129  Andrea Bastianelli & Federica Balianelli Włochy
130  Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Łotwa
130  Gábor Petak & Fruzsina Batri Węgry
180  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Holandia

Runda 2 (górne 191)

132  Olaf Koschnitzki & Susan Grigowski Niemcy
132  Timo Neumann & Katharina Lange Niemcy
132  Jan Marcel Rahder & Ariane Ploetz Niemcy
135  Balazs Papp & Orsolya Zabos Węgry
136  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litwa
137  Wanja Halmschlag & Silke Kraft Niemcy
137  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Niemcy
137  Kay Schneutzer & Jenny Kampfrath Niemcy
140  Björn Langpaap & Elena Schmidt Niemcy
141  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
141  Klaus Genterczewsky & Julia Quinot Niemcy
141  Timo Henkes & Agnes Petranyi Niemcy
141  Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Austria
145  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Niemcy
145  Roman Jukowskiy & Eugenia Kovtun Rosja
145  Marc Schuck & Andrea Vöhringer Niemcy
148  Markus Bensch & Johanna Bensch Niemcy
148  Tony Centonze & Sabrina Daga Włochy
148  Marc Hotfilder & Heike Macke Niemcy
148  Sergej Libich & Eva-renate Schneider Niemcy
148  Patrick Misgaiski & Wladislawa Umanskaya Niemcy
148  Rico Schlammer & Marit Kramski Niemcy
154  Sven Grigowski & Mathilde Haeseler Niemcy
154  Andreas Hötzel & Cindy Weist Niemcy
154  Lenny Howard & Jenny Kipper Niemcy
154  Anton Kirillov & Yulia Kosykh Rosja
154  Renato Markic & Carolin Hirschberger Niemcy
154  Karsten Nägler & Franziska Friedrich Niemcy
154  Stephan Ulrich & Carola Keller Niemcy
161  Andreas Rothe & Anke Müller Niemcy
162  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Niemcy
162  Rudolf Hoch & Claudia Stock Niemcy
162  Vitaliy Kolpakov & Elena Kulinicheva Rosja
162  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Niemcy
166  Edwin Chabot & Cherita Schols Holandia
166  Jens Grüttemeier & Kathrin Jandrey Niemcy
166  Mathias Sommer & Melanie Fladung Niemcy
169  Kai Fleischer & Jana Blaschke Niemcy
169  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Niemcy
169  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rosja
172  Alexander Disam & Jasmin Kölz Niemcy
172  Jens Matuschek & Regina Krings Matuschek Niemcy
172  Thomas Reilich & Claudia Reilich Niemcy
172  Andreas Tippel & Sandra Tippel Niemcy
172  Sergi Valls & Anna Poblet Hiszpania
177  Patrick Defayay & Sara Wagner Niemcy
177  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Holandia
177  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Niemcy
181  Luis Fernandez & Rocio Munoz Hiszpania
181  Andreas Rosendahl & Claudia Kaminski Niemcy
181  Frank Wildhagen & Anja Krüger Niemcy
184  Roger Anselmi & Nadine Müller Szwajcaria
185  Marco Schetler & Maria Borgwardt Niemcy
185  Napoleon Wittig & Yvonne Scheller Niemcy
187  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Hiszpania
187  Danny Hermann & Sonja Hermann Niemcy
187  Giovanni La Mendola & Julliene Megane Belgia
187  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazachstan
187  Ryo Yoshikawa & Nao Shirai Japonia

Runda 1 (górne 256)

192  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Niemcy
192  Martin Jakobi & Diana Schatz Niemcy
192  Tobias Thiele & Britta Krellenberg Niemcy
195  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Polska
196  Jürgen Gabriel & Tanja Zimmermann Niemcy
196  Thomas Müller & Nikola Brock Niemcy
198  Norbert Bliesze & Julia Brix Niemcy
199  Armin Balk & Bettina Kaiser Niemcy
199  Christian Blut & Linda Fischer Niemcy
199  Thomas Bühn & Melanie Kaiser Niemcy
199  Peter Heymann & Sybille Heymann Niemcy
199  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Austria
199  Joachim Schmidt & Daniela Gerlach Niemcy
205  Stefan Rattay & Ann Katrin Bechtold Niemcy
205  Roman Scheuer & Sandra Pfaffenbach Niemcy
205  Alexander Teltscher & Karin Fischer Niemcy
208  Andreas Zenner & Evgenia Noll Niemcy
209  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Niemcy
210  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Niemcy
210  Achim Hobl & Kerstin Hahn Niemcy
210  Bernward Kett & Christine Kett Niemcy
210  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Czechy
214  Ivano Bassanetti & Tarcisia Barbieri Włochy
214  Kristian Benthien & Carolin Wende Niemcy
214  Tom Boumans & Ciska Baarda Holandia
214  Michael Junges & Sabine Scheller Niemcy
214  Christoph Moller & Sandra Miesgang Niemcy
214  Ralph Swinka & Katharina Sauthoff Niemcy
220  Alessandro Agolini & Manuela Bove Włochy
220  Oliver Giesbert & Kathrin Pissors Niemcy
220  Aksel Gohnermeier & Alexandra Pazidis Niemcy
220  Jens Hielscher & Julia Drangmeister Niemcy
220  Thomas Martin & Veronika Galambos-martin Niemcy
220  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Niemcy
220  Thomas Rhinow & Karoline Schiller Niemcy
220  Stefan Stolzki & Corinna Bettinger Niemcy
220  Daniel Strauss & Manuela Marx Niemcy
220  Andreas Thordsen & Sonja Lembke Niemcy
230  Eike Arndt & Nathalie Avrillon Niemcy
230  Uwe Greger & Silke Beulen Niemcy
230  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
230  Holger Koschinski & Ruth Wipperfürth Niemcy
230  Dieter Meister & Anja Petzold Niemcy
230  Robert Panther & Julika Winkler Niemcy
230  Peter Vogt & Alexandra Vogt Niemcy
237  Heiko Bärmann & Stephanie Baur Niemcy
237  Philipp Dengler & Monika Raidl (aka Dengler) Niemcy
237  Markus Hopmeier & Anke Lüllmann Niemcy
237  Andras Jakab & Tanja Schaper Niemcy
237  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Niemcy
237  Michael Köhler & Sylvia Burkardt-köhler Niemcy
237  Harald Kreber & Melanie Knopp Niemcy
237  Ulrich Meumann & Sabine Gaube Niemcy
237  Juan Jose Navarro Romero & Sonia Roger Montesinos Hiszpania
237  Giuseppe Olivieri & Milena Amoroso Włochy
237  Roeland Schelfhout & Leontine Schelfhout Holandia
237  Hansjörg Spiecker & Silke Keuter Niemcy
249  Bernd Baumann & Andrea Baumann Niemcy
249  Thomas Ganz & Stefanie Renker Niemcy
249  Michel Müller & Katy Müller-kriegel Niemcy
249  Oliver Schaich & Monika Rothenfusser Niemcy
249  Wolfgang Schuh & Birgit Schuh Niemcy
249  Yuriy Simonov & Anna Rudneva Rosja
249  Karsten Stroh & Sandrina Stroh Niemcy
249  Felix Wernz & Gaby Scholz Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}