Results from German Open 2004 - Junior II Latin 17 sierpnia 2004
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2004
Niemcy - Stuttgart 17 sierpnia 2004

Junior II Latin 17 sierpnia 2004

Finał

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rosja
2  Andrea De Angelis & Virginia Nocella Włochy
3  Guillem Pascual & Cristina Suarez Hiszpania
4  Vladimirs Kurcevskijs & Elina Ozolina Łotwa
5  Roman Rastorguev & Yuliya Kuznetsova Rosja
6  Alibek Seiketov & Jana Ritter Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rosja
8  Andrei Kazlouski & Ekaterina Bychkovskaya Białoruś
9  Dominykas Dauksas & Olga Nikolajeva Litwa
10  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Mołdawia
11  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Rosja
12  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Rosja

Ćwierćfinał

13  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rosja
14  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Mołdawia
15  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rosja
15  Ilia Lagutenko & Maria Kamenskaya Rosja
15  Martins Vargulis & Anastasija Jerjomina Łotwa
18  Mikhail Aniskin & Irina Suykova Rosja
19  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rosja
20  Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rosja
21  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Czechy
22  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Rosja
23  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rosja

Runda 3 (górne 42)

24  Nikita Kolomeets & Jana Machackova Czechy
24  Tomas Marek & Martina Markova Czechy
26  Kyle Taylor & Jourdan Stone Anglia
27  Jiri Gatnar & Simona Barankova Czechy
27  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Niemcy
29  Reinis Boze & Elza Pole Łotwa
29  Denis Buga & Yuliya Galenko Rosja
31  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Mołdawia
31  Artem Yarovoy & Alina Rudenko Rosja
33  Stiapan Hurskiy & Alena Baranenkova Białoruś
34  Mark Popkov & Svetlana Guggenbühl Szwajcaria
35  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Mołdawia
35  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
37  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Rosja
38  Lauri Kriisa & Terje Piho Estonia
39  Valentin Savin & Alina Glazkova Rosja
40  Pavel Fomine & Darya Panferova Rosja
41  Ivan Smirnov & Julia Grosheva Rosja
42  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Mołdawia

Runda 2 (górne 61)

43  Stig Bo Andersen & Sofie Koborg Dania
44  Victor Isacov & Nadejda Andronachii Mołdawia
45  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Niemcy
45  Mitja Huter & Tamara Sommer Szwajcaria
47  Vladimir Arkihipenko & Taisia Ruban Rosja
47  Ivan Koshelev & Elena Gunina Rosja
47  Ivan Patyutkin & Olesya Kanygina Rosja
50  Philipp Clemens & Weronika Slotala Niemcy
50  Yuriy Petrov & Irina Guschina Rosja
52  Daniel Ciml & Aneta Karlickova Czechy
52  Rares Cojoc & Beatrice Balasz Rumunia
54  Andrey Patrushev & Margarita Deryabina Rosja
54  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Litwa
56  Marius Balan & Gratiela Terlai Rumunia
56  Florian Wanagas & Laura Meistermann Francja
58  Frank Zegels & Danique Zegels Holandia
59  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Rosja
59  Kyrill Kindsvater & Shari Stewen Niemcy
59  Roman Zotov & Lidiya Chernova Rosja

Runda 1 (górne 93)

62  Artem Budrin & Kristina Pozdnysheva Rosja
62  Sergei Vladimirov & Emma-Leena Koger Estonia
64  Aleksandr Kotov & Inna Tsyzman Rosja
64  Johann Michaelis & Anna Chernova Niemcy
64  Eduard Unrau & Irina Rausch Niemcy
67  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Rosja
68  Nelu Girbu & Iana Gorodianova Mołdawia
69  Lars Erik Pastor & Brenda-thembi Khumalo Niemcy
70  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Rosja
71  Ruslan Khayuzko & Elizaveta Malolyetova Rosja
71  Jan Seiter & Jessica Weinert Niemcy
73  Roman Malkov & Daria Demenkova Rosja
74  Aidar Daukenov & Aziza Dossumova Kazachstan
75  Ilia Tkachenko & Kristina Lyapina Rosja
76  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rosja
77  Kevin Butsch & Ilona Cutenco Niemcy
77  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Rosja
77  Alen Pavlec & Katja Orgl Słowenia
80  Yakov Goldberg & Tamara Elsukova Rosja
80  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Niemcy
82  Andreas Podlich & Darja Titowa Niemcy
83  Gena Aristov & Victoria Aidel Niemcy
83  Nikolai Kiefer & Laura Ugolini Niemcy
83  Felix Kunkel & Olga Ursol Niemcy
83  Ralph Schuster & Janina Rubin Niemcy
87  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Niemcy
87  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Rosja
89  Artur Brühler & Isabell Lehmann Niemcy
89  Simon Reitz & Jasmin Höfle Niemcy
91  Nicolas Pinel & Manon Felici Francja
93  Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
94  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}