Results from German Open 2004 - Junior I 10 Dance 19 sierpnia 2004
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2004
Niemcy - Stuttgart 17 sierpnia 2004

Junior I 10 Dance 19 sierpnia 2004

Finał

1  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rosja
2  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Mołdawia
3  Taimonas Mazeika & Jekaterina Plikosova Litwa
4  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Rosja
5  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polska
6  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Mołdawia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Erik Imamov & Ecaterina Petrova Rosja
8  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Mołdawia
9  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Rosja
10  Yuri Soldatov & Valeriya Agikyan Rosja
11  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Rosja
12  Georgy Laptiy & Svitlana Sovetchenko Ukraina

Ćwierćfinał

13  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Rumunia
14  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Polska
15  Roman Zotov & Lidiya Chernova Rosja
16  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Rosja
17  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Rumunia
18  Sergei Grigorev & Aleksandra Titova Rosja
18  Rodion Sharoshyn & Natasha Boichenko Rosja
20  Wojciech Jeschke & Anna Khrycheva Polska
21  Edgars Orda & Tereza Kizlo Łotwa
22  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Rosja
23  Konstantin Gorodilov & Tatjana Zitkovskaja Estonia
24  Marek Bures & Kristyna Zizkova Czechy

Runda 2 (górne 37)

25  Frank Zegels & Danique Zegels Holandia
26  Krisjanis Putrins & Marta Kaleja Łotwa
27  Kirill Stupchenko & Anastasya Kuzmina Rosja
28  Marius-Andrei Balan & Gratiela Terlai Rumunia
29  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Rosja
29  Mark Vdovin & Yaroslava Sokolova Rosja
29  Nikita Zolotarev & Kseniya Tomak Rosja
32  Vladislav Volkov & Mariya Krupina Rosja
33  Mikhail Bretsok & Anna Granitskaya Rosja
34  Alexander Bliznyuk & Ekaterina Andreeva Rosja
35  Vitaliy Nalimov & Svetlana Atueva Rosja
36  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Rosja
37  David Moretti & Francesca Sfascia Włochy

Runda 1 (górne 58)

38  Denis Meshkov & Diana Manon Rosja
39  Nils Vamza & Luize Darzniece Łotwa
40  Ilya Karikh & Anna Zorina Rosja
41  Rihards Dziedatajs & Ulla Koziola Łotwa
42  Aleksandr Nasadik & Yana Demenok Rosja
43  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Rosja
44  Evgeni Kuzin & Anastasia Petelina Rosja
45  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Litwa
46  Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
47  Dmitriy Ivanov & Kristina Makarova Rosja
47  Artis Robalds & Laima Ozolina Łotwa
49  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Rosja
50  Rustam Bashirov & Zarangiz Gusejnova Azerbejdżan
50  Nikolay Belebeev & Victoria Yarovenko Rosja
50  Justas Morkunas & Laura Uspaskyte Litwa
53  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Rosja
53  Alex Gerlein & Karolina Bauer Niemcy
53  Fiodor Vasiliev & Olga Vasilieva Rosja
56  Zaur Abalov & Aleksandra Romanenko Rosja
56  Anton Popov & Sofya Filimonova Rosja
58  Andreas Freund & Viktoria Klein Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}