Results from German Open 2004 - Junior I Standard 21 sierpnia 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2004
Niemcy - Stuttgart 17 sierpnia 2004

Junior I Standard 21 sierpnia 2004

Finał

1  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rosja
2  Luca Balestra & Krizia Balestra Włochy
3  Taimonas Mazeika & Jekaterina Plikosova Litwa
4  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Mołdawia
5  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polska
6  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Alessandro Bosco & Federica Bosco Włochy
8  Vladislav Volkov & Mariya Krupina Rosja
9  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Mołdawia
10  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Rosja
11  Marek Bures & Kristyna Zizkova Czechy
12  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Rumunia

Ćwierćfinał

13  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Czechy
13  Erik Imamov & Ecaterina Petrova Rosja
15  Roman Zotov & Lidiya Chernova Rosja
16  Edgars Orda & Tereza Kizlo Łotwa
16  Yuri Soldatov & Valeriya Agikyan Rosja
18  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Mołdawia
19  Georgy Laptiy & Svitlana Sovetchenko Ukraina
19  Aleksandr Nasadik & Yana Demenok Rosja
21  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Rumunia
21  Nikita Zolotarev & Kseniya Tomak Rosja
23  Krisjanis Putrins & Marta Kaleja Łotwa
24  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Rosja

Runda 2 (górne 47)

25  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Rosja
25  Wojciech Jeschke & Anna Khrycheva Polska
27  Sergei Grigorev & Aleksandra Titova Rosja
28  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Rosja
28  Hristo Grachki & Diana Luchkova Bułgaria
28  David Moretti & Francesca Sfascia Włochy
31  Vitaliy Nalimov & Svetlana Atueva Rosja
32  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Rosja
33  Marius Balan & Gratiela Terlai Rumunia
33  Konstantin Gorodilov & Tatjana Zitkovskaja Estonia
33  Kirill Stupchenko & Anastasya Kuzmina Rosja
36  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Rosja
36  Denis Meshkov & Diana Manon Rosja
38  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Litwa
39  Mikhail Bretsok & Anna Granitskaya Rosja
40  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Rosja
40  Jakub Necpal & Lucie Strnadova Czechy
40  Frank Zegels & Danique Zegels Holandia
43  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Rosja
44  Nils Vamza & Luize Darzniece Łotwa
45  Alexander Bliznyuk & Ekaterina Andreeva Rosja
46  Rihards Dziedatajs & Ulla Koziola Łotwa
47  Pavel Korenyuk & Olga Tuo Kazachstan

Runda 1 (górne 67)

48  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Polska
48  Mark Vdovin & Yaroslava Sokolova Rosja
50  Justas Morkunas & Laura Uspaskyte Litwa
51  Valeri Wolf & Christin Derichs Niemcy
52  Evgeni Kuzin & Anastasia Petelina Rosja
52  Kirill Shishlyannikov & Ekaterina Saveleva Rosja
54  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rosja
55  Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
55  Robert Schakirov & Ekaterina Lapteva Rosja
57  Rami Schehimi & Lilli Hils Niemcy
58  Anton Popov & Sofya Filimonova Rosja
58  Calin Rusnac & Ana Maria Ciura Rumunia
60  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Rosja
60  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Rosja
62  Zaur Abalov & Aleksandra Romanenko Rosja
62  Rustam Bashirov & Zarangiz Gusejnova Azerbejdżan
62  Dmitriy Ivanov & Kristina Makarova Rosja
65  Fiodor Vasiliev & Olga Vasilieva Rosja
66  Artis Robalds & Laima Ozolina Łotwa
67  Alex Gerlein & Karolina Bauer Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}