Results from German Open 2005 - Junior II Latin 16 sierpnia 2005
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2005
Niemcy - Stuttgart 16 sierpnia 2005

Junior II Latin 16 sierpnia 2005

Finał

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rosja
2  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francja
3  Dario Scuderi & Marina Mangione Włochy
4  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Niemcy
5  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rosja
6  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rosja
8  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Mołdawia
9  Taimonas Mazeika & Greta Zaveckaite Litwa
10  Kyle Taylor & Jourdan Stone Anglia
11  Simone Vertuccio & Natalia Glosikova Słowacja
12  Konstantin Gorodilov & Emma-Leena Koger Estonia
13  Mikhail Aniskin & Valeria Morgucheva Rosja

Ćwierćfinał

14  Reinis Boze & Elza Pole Łotwa
15  Maksim Valeev & Anya Balandina Rosja
16  Alexey Glukhov & Marina Lyubimova Rosja
16  Tomas Marek & Martina Markova Czechy
18  Andrey Gnedash & Elena Kulinicheva Rosja
18  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Polska
20  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Niemcy
21  Rihards Eglitis & Elina Abolina Łotwa
21  Mark Popkov & Svetlana Guggenbühl Szwajcaria
23  Yevgen Popov & Olena Bykova Ukraina
24  Maksim Komarov & Anna Andryuschenko Rosja
25  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Rosja
26  Neiko Zhelev & Iana Akimova Bułgaria

Runda 3 (górne 49)

27  Maksym Kapitanchuk & Alisa Proshak Ukraina
28  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Mołdawia
28  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Mołdawia
30  Peter Gusev & Evgenia Andreevskikh Rosja
30  David Werner & Katja Korotaeva Niemcy
32  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Hiszpania
33  Lasse Legaard & Milla Lykke Dania
34  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Niemcy
34  Georgi Mihov & Dorina Mitkova Stoianova Bułgaria
34  Roger Romero & Anna Mateu Closa Hiszpania
37  Philipp Clemens & Weronika Slotala Niemcy
38  Mikko Matikka & Petra Mursu Finlandia
39  Daniel Falkenberg & Louise Heise Dania
39  Peteris Lapins & Luize Darzniece Łotwa
41  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia
42  Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
43  Roman Medvedev & Anastasia Shestakova Rosja
44  Ilya Mazurov & Elvira Skrylnikova Rosja
45  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Łotwa
45  Viacheslav Korovin & Ksenia Stakhiryak Rosja
47  Edgars Orda & Tereza Kizlo Łotwa
48  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Łotwa
48  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Rosja

Runda 2 (górne 60)

50  Hristo Grachki & Diana Luchkova Bułgaria
50  Valeri Wolf & Christin Derichs Niemcy
52  Vito Coppola & Manuela di Buono Włochy
52  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Rumunia
54  Lars Erik Pastor & Brenda-thembi Khumalo Niemcy
55  Andrey Kashtakov & Natalya Shevtsova Rosja
55  Cristian Pontarelli & Jessica Di Russo Włochy
57  Telmo Madeira & Sara Venturinha Portugalia
57  Kevin Santana & Joana Diniz Portugalia
59  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polska
60  Ruben Fernandez & Laura Ordeig Hiszpania

Runda 1 (górne 106)

61  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Niemcy
61  Dominik Kittelberger & Jacqueline Cavusoglu Niemcy
61  Ott Sander Palm & Madli Pappa Estonia
61  Andriy Plotkin & Denise Herber Niemcy
61  Frank Zegels & Danique Zegels Holandia
66  Maksim Efimtsev & Irina Gogoladze Rosja
66  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Estonia
66  Timur Takazov & Maria Shterkel Rosja
69  Marc Marti & Merce Llorca Hiszpania
69  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Polska
71  Artem Potapov & Darja Holavko Niemcy
72  Joao Martins & Susana Zambujo Portugalia
72  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rosja
74  Mihail Todiev & Cristina Vitan Mołdawia
75  Artur Brühler & Isabell Lehmann Niemcy
76  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Mołdawia
76  Waldemar Trill & Louisa Sophie Schüler Niemcy
78  Aidas Dauksas & Dovile Sutaite Litwa
79  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Łotwa
79  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalia
79  Artem Mansurov & Alisa Alyabeva Rosja
79  Liu Tiawei & Cui Yutao Chiny
83  Domenico Arces & Yasemin Pillich Niemcy
83  Gerds Ivuskans & Ketija Bardina Łotwa
83  Felix Kunkel & Olga Ursol Niemcy
83  Edgars Silovs & Anete Melnalksne Łotwa
83  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Rosja
88  Sergey Korobchanu & Chezara Tofan Mołdawia
89  Dennis Holek & Lisa Dressler Niemcy
89  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finlandia
91  Stanislav Kestel & Maike Ferger Niemcy
91  Atanas Lozanov & Maria Delitoneva Bułgaria
91  Kristaps Veikerts & Marta Kaleja Łotwa
94  Roman Guertsman & Maren Sophia Rost Niemcy
94  Janis Mednis & Anna Berga Łotwa
96  Kai Mrowinski & Jessica Kittelberger Niemcy
96  Andrei Viatkin & Anastasia Shepeleva Rosja
96  Artur Wulfowitsch & Ernesta Majakauskaite Niemcy
99  Sergej Esau & Kira Mauss Niemcy
99  Andreas Freund & Viktoria Klein Niemcy
99  Mikhail Grigorev & Ekaterina Lapteva Rosja
99  Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
99  Kevin Nietsch & Svenja Zeitz Niemcy
99  Edgars Ozerskis & Sendija Rudzite Łotwa
99  Max Riedt & Sina Sawall Niemcy
99  Gonçalo Torres & Cristiana Pires Portugalia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}