Results from German Open 2006 - IDSF International Open Standard (Grand Slam) 19 sierpnia 2006
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2006
Niemcy - Stuttgart 15 sierpnia 2006

IDSF International Open Standard (Grand Slam) 19 sierpnia 2006

Finał

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Włochy
2  W Arunas Bizokas & Edita Daniute Litwa
2  Sascha Karabey & Natasha Karabey Niemcy
3  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
4  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
5  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Federico Di Toro & Genny Favero Włochy
8  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polska
9  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Włochy
9  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Włochy
11  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
12  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dania

Ćwierćfinał

13  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rosja
13  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Irlandia
15  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polska
16  Angelo Madonia & Jelena Samuilova Łotwa
17  Valdis Skutans & Laura Kosite Łotwa
18  Simon Reuter & Julia Niemann Niemcy
19  Stanislaw Massold & Christine Deck Niemcy
20  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bułgaria
21  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Litwa
22  Csaba László & Szilvia Szögi Węgry
23  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rosja
23  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polska

Round 5 (górne 48)

25  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Niemcy
26  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Włochy
27  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Rumunia
27  Michal Stukan & Susanne Miscenko Niemcy
29  Francesco Decandia & Sabrina Laconi Włochy
29  Edgars Gasjuns & Daria Konstantinova Łotwa
29  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Austria
29  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Niemcy
29  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rosja
34  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rosja
35  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Szwecja
35  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rosja
35  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
38  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Niemcy
39  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
40  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Rosja
41  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rosja
42  Vladimir Kondratyuk & Maria Bakuta Niemcy
42  Daniele Pardini & Paola Rosi Włochy
44  Marco Lustri & Alessia Radicchio Włochy
45  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Białoruś
45  Michael Wenger & Melanie Ahl Niemcy
47  Grzegorz Brzeszczak & Egle Sakalauskaite Litwa
48  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Łotwa

Runda 4 (górne 96)

49  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Estonia
50  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Słowenia
51  Paolo Campigotto & Emilia Oprea Rumunia
51  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dania
51  Aleksandr Sergeev & Evgenia Bekova Rosja
51  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Niemcy
55  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
56  Pavel Bic & Silvie Konderlova Czechy
56  Denis Molkov & Ludmila Belskaia Rosja
58  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Mołdawia
59  Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Włochy
59  Damian Danielski & Magda Niewiadomska Polska
59  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
62  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Rosja
62  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Niemcy
62  Hong Shen & Yujie Liang Chiny
65  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Niemcy
65  Daniil Ulanov & Svetlana Slivinskaya Rosja
65  Viktor Yushin & Elena Yushina (aka Markosyan) Rosja
68  Felix Schäfer & Anna Korbutt Niemcy
68  Petr Zabystrzan & Monika Mihalikova Czechy
70  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rosja
70  Christoph Santner & Maria Santner Austria
72  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Łotwa
73  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonia
74  Nicola Chianese & Assunta Chianese Włochy
74  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Litwa
74  Paul Lorenz & Kristina Mertin Niemcy
77  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
77  Davide Mariani & Debora Mancinelli Włochy
77  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bułgaria
77  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Białoruś
81  Francesco Andreani & Francesca Longarini Włochy
81  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francja
81  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Węgry
84  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Polska
84  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Łotwa
84  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rosja
84  Sami Vainionpää & Merje Styff Finlandia
84  Roman Zedan & Marian Zedan Rumunia
89  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Łotwa
89  Victor Presnetsov & Vera Nam Rosja
91  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Rosja
92  Mathias Kehlet & Malene Ostergaard Dania
92  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Łotwa
94  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rosja
94  Rüdiger Homm & Friederike Tischendorf Niemcy
96  Michal Necpal & Tereza Bufkova Czechy

Runda 3 (górne 139)

97  Inaki Albiol & Maria Carbonell Hiszpania
98  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Niemcy
98  Maksim Tschernin & Carolin Hirschberger Niemcy
100  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rosja
100  Sergey Dementyev & Anamarija Novak Słowenia
100  Razvan Dorin Galban & Alexandra Parau Rumunia
100  Martin Houska & Andrea Trestikova Czechy
100  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonia
100  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonia
106  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Czechy
106  Dragan Meshkov & Cecilie Pritzl Niemcy
106  Valentin Savin & Alina Glazkova Rosja
106  Vladimir Tychina & Ekaterina Kim Rosja
110  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Niemcy
111  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Włochy
111  Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Łotwa
111  Erik Páli & Viktoria Pali Węgry
114  Dmitry Evseev & Nadezhda Rukhlova Rosja
115  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Czechy
116  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonia
116  Alari Liiv & Keit Speigel Estonia
116  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rosja
116  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rosja
116  Tomas Rybnicek & Linda Boskova Czechy
121  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa
121  Alen Pavlec & Tara Bohak Słowenia
123  Morten Schnedler-Jensen & Julie Thagesen Dania
123  Denis Sidorov & Ekaterina Korneva Rosja
125  Jakub Jancina & Barbara Bilkovicova Słowacja
125  Alexander Schack & Susi Susa Niemcy
127  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonia
128  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Łotwa
128  Calin Panaite & Tatiana Timus Mołdawia
130  Luca Belometti & Katia Moraschi Włochy
130  Antonio Gentile & Uliana Quaranta Włochy
130  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bułgaria
133  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Włochy
134  Nikolay Mezentsev & Darya Yudintseva Rosja
135  Mikhail Markov & Olga Zelenkova Rosja
136  Jess Christensen & Monika Pedersen Dania
136  Sergi Valls & Anna Poblet Hiszpania
138  Aleksandr Nabiullin & Darya Igonina Rosja
139  W Andrei Mosejcuk & Olga Nesterova Niemcy

Runda 2 (górne 188)

140  Thomas Grusser & Claudia Seidel Niemcy
140  Roger Guitart Marti & Masha Tiagunova Hiszpania
140  Aleksejs Livcaks & Julija Ganzula Łotwa
143  Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japonia
143  Rico Schlammer & Marit Kramski Niemcy
145  Marius Andrei Hiruta & Corina Rusu Rumunia
145  Jonathan Rodriguez Perez & Lydia Hellmann Niemcy
147  Stefan Brückner & Astrid Schäfer Niemcy
147  Patrick Karrer & Christina Matuschek Niemcy
147  Felix Teufert & Anne Weber Niemcy
150  Piero Florio & Gabriella Nastasia Włochy
150  Rihards Freidenfelds & Anna Lahovica Łotwa
150  Aleksandr Podgorelkin & Maria Mironiuk Rosja
150  Yuriy Simachev & Karina Galustyan Rosja
154  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Rosja
154  Denis Dembskiy & Olga Mikhaylova Rosja
154  Dmitriy Milekhin & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Rosja
157  Kaspars Birzgalis & Liva Prince Łotwa
158  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Węgry
158  Fedor Polyanskiy & Anastasia Gorbonosova Rosja
160  German Filimonov & Daria Demenkova Rosja
161  Anton Mayantsev & Irina Gorolevici (aka Gareyeva) Kazachstan
161  Nikita Tsernov & Marina Fadeitseva Łotwa
163  Attila Budai & Szilvia Laszlo Węgry
163  Alexander Einfinger & Juliane Strehmann Niemcy
163  Jonathan Näslund & Oksana Spichak Szwecja
163  Martin Pape & Pernille Kraft Dania
167  Pawel Surma & Anne Descusse Francja
167  Robert Unger & Sophia Eckle Niemcy
167  Andrei Voinea & Raluca Voinea Rumunia
170  Martin Herrmann & Elisabeth Wiedenbruch Niemcy
170  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Niemcy
172  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugalia
172  Andrei Gavrilov & Irina Romaniukina Rosja
172  Petr Plsek & Andrea Plskova Czechy
172  Martin Rikovsky & Lisa Forker Niemcy
176  Rudolf Hoch & Claudia Stock Niemcy
176  Nikolaj Lund & Irina Shergina Dania
176  Nikolai Pilipenchuk & Natalia Skorikova Białoruś
176  Cristi Sava & Alexandra Ghinea Rumunia
176  Roman Scheuer & Katrin Büttner Niemcy
181  Jeroen Luijer & Stefanie Maycock Niemcy
182  Victor Kolotev & Dinara Yarullina Rosja
182  Roman Usmanov & Olga Nikonovich Białoruś
184  Gleb Bykov & Margarita Deryabina Rosja
184  Andreas Rothe & Anke Müller Niemcy
186  Michael Di Liberto & Denise Di Liberto Włochy
186  Victor Fischer & Alexandra Rehn Niemcy
186  Denis Medvedev & Olga Lebedeva Rosja

Runda 1 (górne 277)

189  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Niemcy
189  Thorsten Unger & Vera Küster Niemcy
191  Anton Nazarov & Katherine Engelking Niemcy
192  Jakob Komor & Anna Drummer (aka Komor) Niemcy
193  Tom Boumans & Ciska Baarda Holandia
194  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonia
194  Sergiu Luca & Katarina Vuletic Niemcy
194  Jens Matuschek & Regina Krings Matuschek Niemcy
194  Vadim Romin & Yuliya Skvirskaya Rosja
198  Cristian Gelepu & Alina Daniela Petre Rumunia
198  Torsten Schroder & Luisa Distelmaier Niemcy
198  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rosja
201  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Niemcy
201  Gerhard Schröder & Sandra Mösch Niemcy
203  Michael Junges & Sabine Scheller Niemcy
204  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Austria
204  Paul Van De Riet & Simone Schäfer Holandia
206  Winfried Halbhuber & Verena Mattner Austria
206  Marc Schuck & Tina Molter Niemcy
206  Napoleon Wittig & Yvonne Scheller Niemcy
209  Marc Hotfilder & Heike Macke Niemcy
209  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Niemcy
209  Andreas Tippel & Sandra Tippel Niemcy
212  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Niemcy
213  Yoo Dong Hyun & Kim Sae Jung Korea (Płd)
213  Renato Minnig & Sigrun Bögi Szwajcaria
213  Anatoly Shenkel & Orit Glanz Izrael
216  Holger Wilts & Ilka Jacobs Niemcy
217  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
217  Bjorn Biermann & Melanie Streiter Niemcy
217  Gregor Burck & Maria Troniak Niemcy
217  Kim Magin & Justine Hollyer Anglia
217  Frank Zerull & Sarah Zerull Niemcy
222  Sven Queck & Sabine Lippe Niemcy
222  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Niemcy
222  Sebastian Spörl & Kristina Rodinova Niemcy
225  Sergio Aliaga & Maria Melendez Hiszpania
225  Eike Arndt & Nathalie Avrillon Niemcy
225  Adrian Dydynski & Natalia Kobiolka Polska
225  Lorenz Filser & Bianca Herget (aka Filser) Niemcy
225  Sebastian Handrich & Nicole Kahn Niemcy
230  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Niemcy
231  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Niemcy
231  Dieter Meister & Anja Petzold Niemcy
231  Tobias Rütting & Christina Kessler Niemcy
234  Andreas Andersen & Juliane Hogerle Niemcy
234  Christopher Boyer & Manja Kühne Niemcy
234  Hem Spilker & Marieke Adelaars Holandia
234  Roland Tines & Heidrun Puskas Niemcy
234  Wilbert Van Amelsfoort & Colette Van Campen Holandia
239  Marius Pflüger & Sabine Heinrich Niemcy
240  Remy Cadicox & Amandine Iwachow Francja
240  Kai Fischer & Silvia Gorlach Niemcy
240  Constantin Gessner & Marion Jäger Austria
240  Martin Jakobi & Diana Schatz Niemcy
240  Nikolas Kuramochi & Raphaela Edeler Niemcy
240  Martial Nadeau & Laurence Nadeau Francja
240  Thomas Nadler & Kerstin Hajek Niemcy
240  Nikolay Perov & Mariya Averina Rosja
240  Richard Peters & Jeanine Schouwenaars Holandia
240  Dirk Regitz & Fabienne Regitz (aka Hess) Niemcy
250  Michael Balzer & Sabine Niessing Niemcy
250  Heiko Bärmann & Stephanie Baur Niemcy
250  Oliver Bewernick & Alice Bewernick Niemcy
250  Michael Braun & Julia Braun (aka Hogenkamp) Niemcy
250  Dennis Frisch & Christiane Lang Niemcy
250  Mikael Frödin & Didde Donby Szwecja
250  Christian Gründl & Christine Vossen Niemcy
250  Lars Olav Harnisch & Ina Zemmrich Niemcy
250  Thorsten Kragh & Sibylle Knöbel Niemcy
250  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Niemcy
250  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Austria
250  Nuno Paulo & Rute Gomes Portugalia
250  Sven Ole Paulsen & Marion Kreeb Niemcy
250  Christian Rittgerott & Monika Walz Niemcy
250  Burkhard Wagener & Julia Knappe Niemcy
265  Bernd Baumann & Andrea Baumann Niemcy
265  Timo Bettinger & Julia Bettinger Niemcy
265  Daniel Boese & Sandra Weik Niemcy
265  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
265  Bernward Kett & Christine Kett Niemcy
265  David Koglin & Andrea Lenz Niemcy
265  Martin Kröger & Kerstin Wilde Niemcy
265  Christian Schauer & Veronika Schauer (aka Knott) Niemcy
265  Ralf Scholl & Ellen Deck Niemcy
265  Jurg Schoni & Bettina Schaer Szwajcaria
265  Günther Stampfl & Johanna Pollerer Niemcy
265  Christian Urban & Alexandra Urban (aka Jäkel) Niemcy
265  Tobias Weib & Claudia Claudius Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}