Results from German Open 2006 - Junior I 10 Dance 19 sierpnia 2006
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2006
Niemcy - Stuttgart 15 sierpnia 2006

Junior I 10 Dance 19 sierpnia 2006

Finał

1  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Rosja
2  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Rosja
3  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rosja
4  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraina
5  Kirill Pavlov & Anastasiya Yurovskaya Rosja
6  Nikita Lytchev & Elena Markova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Valeriy Pavlov & Elizaveta Shibaeva Rosja
8  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Czechy
9  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Czechy
10  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polska
11  Boris Basin & Kseniya Zaputryaeva Rosja
12  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Rosja
13  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Rosja

Ćwierćfinał

14  Dan Capcelea & Doina Ignat Mołdawia
15  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Estonia
16  Vladislav Bogoslov & Ekaterina Sharanova Rosja
17  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunia
18  Edgars Kravalis & Laura Valta Łotwa
18  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraina
20  David Manukyan & Kseniya Snytko Rosja
21  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukraina
22  Ivan Kazakevich & Anastasiya Grigorenko Białoruś
23  Pavel Scheglov & Alexandra Busheva Rosja
24  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Litwa

Runda 2 (górne 36)

25  Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Rosja
25  Maksim Orlov & Anna Shevlyakova Rosja
25  Andrey Prytkov & Ulyana Burkun Rosja
28  Matej Prochazka & Lucie Kocianova Czechy
29  Karlis Lapins & Olga Ludugina Łotwa
29  Nicolae-dan Salaru & Diana Maria Geru Rumunia
31  Marius Bodiul & Catalina Cristian Mołdawia
32  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Niemcy
33  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Rumunia
34  Rafail Feyzikov & Irina Bystrova Rosja
35  Aleksandr Sologub & Darya Grishko Rosja
36  Aleksandr Mikhaylov & Evgeniya Zhuravleva Rosja

Runda 1 (górne 54)

37  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Rosja
38  Grigoriy Vedutenko & Ekaterina Kostochkina Rosja
39  Sergiu Catalin Oltean & Lisa Maria Schieb Rumunia
40  Ewgenij Matskewitch & Katarina Bauer Niemcy
41  Evgeniy Berlyakov & Viktoriya Trimasova Rosja
41  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Mołdawia
43  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunia
44  Alexandru Dutcovici & Roxana Nucu Rumunia
45  Shibata Kumunaru & Maika Morita Japonia
46  Harijs Locs & Undine Papule Łotwa
47  Sergiu Cuibus & Daniela Maria Degau Rumunia
48  Cristian Popescu & Alexandra Lupu Mołdawia
48  Iakov Prikhodko & Irina Lebedeva Rosja
48  Olzhas Zhaksylykov & Kristina Kim Kazachstan
51  Petros Avetisjan & Ana Ivanova Rosja
52  Evgeniy Nos & Veronika Titova Rosja
53  Michal Hornicek & Anita Tolova Czechy
54  Svetislav Savanovic & Olivera Cosic Bośnia i Hercegowina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}