Results from German Open 2006 - Senior III Standard 15 sierpnia 2006
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2006
Niemcy - Stuttgart 15 sierpnia 2006

Senior III Standard 15 sierpnia 2006

Finał

1  Gerhard Otterbach & Elvira Otterbach Niemcy
2  Christian Böhm & Elisabeth Böhm (aka Striegan) Niemcy
3  Ennio Serafini & Marisa Di Bisceglie Włochy
4  Alessandro Barbone & Patrizia Flamini Włochy
5  Roberto Straccini & Marisa Peppoloni Włochy
6  Carlo Bianchini & Anna Gori Włochy
7  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Holandia
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Vladimir Levchenko & Tamara Shokina Rosja
9  Maurizio Carugati & Mariagrazia Giovenco Włochy
10  Jean-Francois Gosselin & Sylvie Gosselin Kanada
11  Volker Schwab & Brigitte Schwab Niemcy
12  Gerhard Delvendahl & Borghild Delvendahl Niemcy
12  Natale Giuliani & Maria Giulia Maffei Włochy
12  Hans Wolfgang Scheuer & Angelika Scheuer Niemcy
15  Klaus Kast & Irene Kast Niemcy
16  Wolfgang Ebenhoch & Angelika Helweg Austria

Ćwierćfinał

17  Heinrich Schmitz & Monika Schmitz Niemcy
18  Willy Bauer & Christa Bauer Niemcy
18  Saverio De Nichilo & Conchetta Mondarini Włochy
20  Ronald Stiegert & Ellen Stiegert Niemcy
20  Hans Georg Strunk & Barbara Strunk Niemcy
20  Armin Walendzik & Ute Walendzik Niemcy
23  Rainer Aust & Rosita Aust Niemcy
24  Guenter De Koster & Jutta De Koster Niemcy
25  Walter Spurio & Tullia Musso Włochy
26  Quirino De Dominicis & Rita Pario Włochy
27  Uwe Heyn & Angela Heyn Niemcy

Runda 3 (górne 49)

28  Hans-Hermann Rinke & Ursula Rinke Niemcy
29  Herward Bucher & Ursula Bucher Niemcy
29  Karl-Heinz Haugut & Gabriele Haugut Niemcy
29  Renzo Renieri & Gianna Bicchierai Włochy
32  Giorgio Tiberio & Maria Rosa Basti Włochy
32  Herbert Wojtera & Christiane Wojtera Niemcy
34  Harald Ballweg & Marianne Wiedemann Niemcy
34  Jurgen Ensslin & Friederike Ensslin Niemcy
36  Rudolf Pekel & Gudrun Pekel Niemcy
36  Alfred Schulz & Dagmar Schulz Niemcy
38  Maurizio Giuntini & Linda Tagliaferri Włochy
39  Heinrich Dunker & Claudia Dunker Niemcy
40  Peter Abbink & Fien Abbink Holandia
40  Karl-Heinz Pischke & Karin Ilten Niemcy
40  Heinz Schaefer & Ingeborg Schaefer Niemcy
43  Adriano Ferrazza & Natalia Pratesi Włochy
43  Rüdiger Reuter & Martina Reuter Niemcy
45  Jürgen Pehl & Gisela Pehl Niemcy
46  Dario Basconi & Elia Leone Włochy
47  Giuseppe Buzzelli & Lia Colaiezzi Włochy
47  Antonio Garritano & Anna Tulli Włochy
49  Friedhelm Bender & Rose-marie Bender Niemcy

Runda 2 (górne 62)

50  Jochen Müller & Doris Müller Niemcy
50  Daniel Trouve & Anne Marie Trouve Niemcy
52  Eckhard Hetzel & Ursula Hetzel Niemcy
53  Manfred Hüttges & Ursula Hüttges Niemcy
54  Giuseppe Iannazzi & Silvana Uzzoli Włochy
54  Ulf Sobischek & Ingeborg Sobischek Niemcy
56  Cesare Raimondi & Patrizia Savignoni Włochy
56  Jakob Schatzel & Gretel Schatzel Niemcy
58  Helmut Reimund & Evelyn Reimund Niemcy
58  Gerhard Vogel & Martina Vogel Niemcy
60  Meinrad Ehrmann & Hannelore Ehrmann Niemcy
60  Gerhard Salzgeber & Ingrid Salzgeber Austria
62  Horst Wientzek & Ursula Wientzek (aka Wille) Niemcy

Runda 1 (górne 103)

63  Werner Becker & Henny Becker Niemcy
63  Gianfranco Fait & Adriana Cardin Włochy
65  Karl Ludwig Glöckner & Heidemarie Glöckner Niemcy
65  Harald Mohr & Margit Mohr Niemcy
67  Alois Buchbauer & Gerda Buchbauer (aka Berhalter) Niemcy
67  Franz Schweiger & Kordula Pfau Niemcy
69  Detlef Quatfasel & Inge Quatfasel Niemcy
70  Sergey Gusarov & Nelli Shelekhova Rosja
71  Peter Neumaier & Monika Neumaier Niemcy
71  Eddy Rooms & Sonia De Bruyn Belgia
73  Hans Kol & Gaby Anthonys Holandia
73  Harrie Wilborts & Gerda Wilborts Holandia
75  Ivan Ciurlino & Elizabeth Ciurlino Australia
75  Werner Egger & Brigitte Egger Niemcy
75  Diego Merlini & Gabriella Tana Włochy
78  Willi Schumacher & Rosmarie Schumacher Niemcy
79  Willi Bode & Marita Bode Niemcy
79  Bernd Mikolajetz & Marianne Mikolajetz Niemcy
79  Cor Ronda & Sophie Ronda Holandia
82  Dierk Johann & Waltraud Johann Niemcy
82  Ton Klaassen & Lia Klaassen Holandia
82  Wolfram Zeit & Ursula Wittmann Niemcy
85  Peter Helms & Christel Helms Niemcy
85  Karl-Heinz Priemer & Margit Priemer Niemcy
85  Friedhelm Thielebein & Barbara Thielebein Niemcy
85  Michael Tonko & Sylvia Tonko Niemcy
89  Torben Hemager & Inge Hemager Dania
89  Ralf Pick & Helga Kruse Niemcy
91  Rolf Busam & Edeltraud Busam Niemcy
91  Hans De Vlieger & Riekje De Vlieger Holandia
91  George Francon & Catherine Francon Francja
91  Peter Sedewitz & Marion Sedewitz Niemcy
91  Alexander Thrun & Christa Thrun Niemcy
96  Gero Heere & Margarita Heere Niemcy
96  Jean-Charles Orignac & Martine Fouquet (aka Orignac) Francja
96  Peter Will & Johanna Polz Niemcy
99  Klaus Schröder & Irene Schröder Niemcy
100  Günther Walter & Christina Walter Niemcy
101  Karl Heinz Sudholt & Ilse Sudholt Niemcy
102  Werner Stelling & Karin Stelling Niemcy
103  Hans Zwaanstra & Adri Zwaanstra Holandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}