Results from German Open 2006 - Youth Latin 16 sierpnia 2006
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2006
Niemcy - Stuttgart 15 sierpnia 2006

Youth Latin 16 sierpnia 2006

Finał

1  Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Rosja
2  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Łotwa
3  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rosja
4  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rosja
5  Andrei Kazlouski & Jana Ritter Niemcy
6  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francja
7  Dmytro Rosenko & Dariya Babay Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polska
9  Ivan Smirnov & Nina Solovieva Rosja
10  Tomas Marek & Martina Markova Czechy
11  Daniils Kutuzovs & Madara Liepniece Łotwa
11  Yuriy Simachev & Karina Galustyan Rosja
13  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rosja
13  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Hiszpania
15  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rosja

Ćwierćfinał

16  Michael Levin & Sabine Vorbrodt Niemcy
16  Guillem Pascual & Cristina Suarez Hiszpania
18  Umberto Gaudino & Sara Bonifacio Włochy
19  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Łotwa
19  Alexander Rebrov & Daria Genzeleva Rosja
21  Matic Rodica & Anna Matus Słowenia
21  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Niemcy
23  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Niemcy
23  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Niemcy
25  Viktors Shruboks & Darja Burova Łotwa
26  Valeriy Sasin & Tetyana Sushynska Ukraina
27  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Słowenia

Runda 3 (górne 52)

28  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Włochy
28  Alexander Walger & Sarah Sophie Ritz Niemcy
30  Mikhail Kapusta & Viktoriya Bitsadze Gruzja
31  Leon Ajtlbez & Zana Aleric Chorwacja
31  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Mołdawia
33  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Rosja
33  Dominykas Dauksas & Vanessa Held Niemcy
33  Dario Scuderi & Marina Mangione Włochy
36  Marek Hrstka & Marketa Smrzova Czechy
36  William Pfäffli & Tamara Sommer Szwajcaria
38  Daniel Ciml & Sabina Liberdova Czechy
38  David Jorgensen & Mette Elkjaer Dania
40  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bułgaria
40  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Estonia
42  Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
43  Urban Aljancic & Katsiaryna Mychkova Słowenia
43  Stig Bo Andersen & Jenna Bagge Knudsen Dania
43  Philipp Clemens & Weronika Slotala Niemcy
43  Mathias Kehlet & Malene Ostergaard Dania
43  Vasili Poplavskiy & Ecaterina Jelezni Mołdawia
43  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rosja
49  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rosja
50  Nikita Stratonov & Alevtina Malenina Rosja
51  Simone Vertuccio & Erika Attisano Włochy
52  Maris Puce & Zane Prokofieva Łotwa

Runda 2 (górne 100)

53  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Czechy
53  Paul Rutkowski & Jana Ryvkina Niemcy
53  Maksim Valeev & Anya Balandina Rosja
56  Dimitriy Barov & Veronika Golodneva Niemcy
56  Alexis Gross & Angelina Lesniak Niemcy
56  Morten Löwe & Zia James Dania
56  Cristian Pontarelli & Jessica Di Russo Włochy
60  Telmo Madeira & Sara Venturinha Portugalia
60  Mantas Vaskelis & Justina Dailidaite Litwa
60  Arturas Vilkonecas & Ala Karpenko Litwa
63  Domenico Palmisano & Veronica D'asti Włochy
63  Valentin Savin & Alina Glazkova Rosja
65  Mihai Dima & Catalina Filip Rumunia
66  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Niemcy
66  Bulat Khalikov & Anna Naryshkina Rosja
66  Dainius Mikolaitis & Ieva Zukauskaite Litwa
66  Kevin Santana & Joana Diniz Portugalia
70  Rimvydas Cernajus & Ruta Ramanauskaite Litwa
70  David Odstrcil & Beata Koblizkova Czechy
70  Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Ukraina
73  Domenico Labate & Lucia Caccavale Włochy
74  Antoine Masson & Alice Masson Francja
74  Aleksandr Nabiullin & Darya Igonina Rosja
74  Dimitri Neuendank & Andreia Gaspar Luksemburg
77  Alexey Glukhov & Svetlana Tikhonova Rosja
77  Bryan Lidy & Vania Borges (aka Caixeiro) Luksemburg
77  Vladimir Martianov & Olga Choupilov Izrael
77  Aleksandr Rudakov & Anastasia Shleyger Rosja
81  Aleksey Shipilov & Maryana Nazarova Rosja
82  Rihards Eglitis & Elza Pole Łotwa
82  Mikko Matikka & Petra Mursu Finlandia
82  Ilya Mazurov & Anna Povazhnaya Rosja
82  Marco Tocchini & Giada Ippolito Włochy
82  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Niemcy
87  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Rosja
87  Igor Colac & Nadejda Andronachii Mołdawia
87  Lasse Legaard & Milla Lykke Dania
87  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Litwa
91  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Hiszpania
91  Pawel Muchewicz & Karolina Urban Polska
91  Bartosz Ranis & Patrizia Ranis Polska
94  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Rosja
95  Aleksandr Andreichev & Anna Kozyreva Rosja
95  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rosja
95  Volodymyr Melnychyn & Khrystyna Sokhanych Ukraina
95  Liu Tiawei & Zhu Zhemingwei Chiny
99  Nikita Bokarev & Irina Kukleva Rosja
99  Evgeniy Efanin & Dina Valiullina Rosja

Runda 1 (górne 178)

101  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Rosja
101  Nikolaj Lund & Irina Shergina Dania
101  Deonizij Tymchuk & Chanel Hönicke Niemcy
104  Stefan Hold & Julia Burghardt Austria
104  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Estonia
104  Joao Martins & Susana Zambujo Portugalia
104  Roger Romero & Anna Mateu Closa Hiszpania
108  Sergej Esau & Kira Mauss Niemcy
108  Andreas Podlich & Darja Titowa Niemcy
108  Alexander Zimin & Veronica Blagodarskaya Rosja
111  Denis Buga & Ekaterina Osetrova Rosja
111  Wolfram Hörr & Janina Kimmel Niemcy
111  Jörg Riedinger & Anja Riedinger Niemcy
114  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia
114  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Polska
116  Juan Gomez Prieto & Jennifer Del Campo
116  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa
116  Jan Seiter & Jessica Weinert Niemcy
116  Stefano Sirch & Luigjina Shkupa Włochy
120  Johann Deter & Victoria Aidel Niemcy
120  Alen Pavlec & Tara Bohak Słowenia
122  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Francja
122  Igor Ishov & Katerina Reshetova Rosja
122  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Łotwa
122  Filip Lubina & Kamila Svobodova Czechy
126  Sergiy Bezprozvannyy & Anastasiya Yargulova Ukraina
126  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalia
126  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Czechy
126  Gianluca Gerardi & Silvia Testa Włochy
130  Vladislav Inostrantsev & Tatjana Zitkovskaja Estonia
130  Lucien Laurent & Jessica Deyre Francja
130  Jakob Stühler & Ekaterina Kalugina Niemcy
130  Florian Wanagas & Laura Meistermann Francja
130  Stanislav Zubik & Maria Albert Niemcy
135  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Łotwa
135  Tyron Sweeney & Tammy-lee Ras RPA
135  Sergey Zorin & Valentina Rudenok Rosja
138  Matej Mesojedec & Spela Vegelj Słowenia
138  Vasiliy Safronov & Yana Khyshiktueva Rosja
140  Benedikt Grünberg & Isabell Derichs Niemcy
141  Aleksey Dogaev & Alina Bisekeeva Rosja
142  Maximilian Dommermuth & Hannah Kleinhans Niemcy
142  Carlos Fernandes & Cristiana Pires Portugalia
142  Harry Knaus & Maria Schwarzkopf Niemcy
142  Nikolay Zolotarenko & Olga Romina Rosja
146  Jiang Bin & Jing Ziyi Chiny
146  Francisco Javier Fernandez & Ainoa Alonso Hiszpania
146  Mitja Huter & Joulia Arnet Szwajcaria
146  Vadim Ostapenko & Cathy Schoetter Luksemburg
146  Givi Vardanidze & Yuliya Vorozheykina Rosja
151  Simone Bon & Martina Floreani Włochy
151  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Niemcy
153  Nikolay Perov & Mariya Averina Rosja
154  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Łotwa
154  Konstantin Ermolaev & Elizaveta Shulepova Ukraina
154  Tomislav Hegedus & Brenda-jane Camilleri Malta
154  Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
154  Dominik Marten & Laura Marten Niemcy
159  Vaclav Melc & Katerina Pelcova Czechy
160  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Łotwa
160  Gleb Bykov & Margarita Deryabina Rosja
160  Jason Cicard & Carole-anne Richard Francja
163  Nico Kirchmann & Sabrina Metzger Niemcy
163  Robert Kunz & Viktoria Renpenning Niemcy
163  Vadim Romin & Yuliya Skvirskaya Rosja
166  Romain Leal & Chloe Leal Francja
166  Jan Lingemann & Kristina Podszus Niemcy
166  Phil Schwarick & Franziska Schöne Niemcy
166  Alex Zabos & Ioana Diana Degau Rumunia
170  Lorenzo Estangui & Isabel Bonilla Hiszpania
170  Benjamin Ohse & Anna Afanasyeva Niemcy
170  Alexander Poad & Laura Pohlmann Niemcy
173  Alexej Iwlew & Rita Iwlewa Niemcy
173  Johannes Kreutzer & Nadja Belke Niemcy
173  Thomas Meier & Silke Koncz Niemcy
176  Mike Heinrich & Isabel Grundlach Niemcy
176  David Kinsky & Manon Schweinfurth Niemcy
176  Benjamin Ostermair & Stefanie Ostermair Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}