Results from German Open 2007 - Amateur Rising Star Standard 15 sierpnia 2007
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2007
Niemcy - Stuttgart 14 sierpnia 2007

Amateur Rising Star Standard 15 sierpnia 2007

Finał

1  Michal Stukan & Susanne Miscenko Niemcy
2  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rosja
3  Daniele Pardini & Paola Rosi Włochy
4  Edgars Gasjuns & Liva Koziola Łotwa
5  Francesco Galuppo & Debora Pacini Włochy
6  Valentin Lusin & Renata Busheeva Niemcy
7  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rosja
9  Francesco Calco & Silvia Stile Włochy
10  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rosja
11  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rosja
11  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonia
13  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Łotwa

Ćwierćfinał

14  Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania
15  Paul Lorenz & Kristina Mertin Niemcy
16  Roberts Nemiro & Santa Dmitrijeva Łotwa
17  Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglia
18  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Mołdawia
18  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rosja
20  Andrei Filippov & Ekaterina Romashkina Rosja
20  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Węgry
22  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
22  Georgiy Markaryan & Anastasya Kuzmina Rosja
24  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Rosja
25  Livio Palmirotta & Valentina Palcani Włochy
26  Inaki Albiol & Maria Carbonell Hiszpania

Runda 4 (górne 50)

27  Christoph Santner & Maria Santner Austria
27  Sami Vainionpää & Merje Styff Finlandia
27  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Słowenia
30  Paolo Campigotto & Emilia Oprea Rumunia
30  Denis Sidorov & Ekaterina Korneva Rosja
30  Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Włochy
30  Evgeniy Zarubin & Tatiana Bespalova Rosja
34  Denis Krasikov & Ekaterina Kirillova Rosja
35  Christian De Cillis & Roberta Russo Włochy
35  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Estonia
35  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
38  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rosja
39  Ivo Lodesani & Ida Sicilia Włochy
39  Calin Panaite & Tatiana Timus Mołdawia
41  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Niemcy
42  Markus Hackl & Stefanie Krausz Austria
42  Nicola Pascon & Anna Tondello Włochy
44  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Włochy
45  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonia
46  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Włochy
46  Alari Liiv & Keit Speigel Estonia
48  Kristaps Kalnins & Liva Prince Łotwa
48  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polska
50  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Włochy

Runda 3 (górne 95)

51  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Polska
51  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Polska
51  Pasquale Nudo & Manuela Stellato Włochy
51  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Litwa
55  Francesco Andreani & Francesca Longarini Włochy
55  Dario Cianciotta & Claudia Balestra Włochy
55  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rosja
58  Mario Cicala & Jessica Mazza Włochy
58  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Włochy
58  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonia
58  Artem Zubarev & Alina Agafonova Rosja
62  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Niemcy
62  Ilya Zakharov & Veronika Egorova Białoruś
64  Alessandro Bosco & Federica Bosco Włochy
64  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Włochy
64  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rosja
64  Andrey Pakalov & Olga Romanenko Rosja
64  Artem Terekhov & Olga Tarasova Rosja
69  Jordi Fonolla & Elisabeth Olmo Hiszpania
69  Eimantas Kalinauskas & Veronika Golodneva Litwa
69  Sebastian Prekun & Ciara Francis Irlandia
72  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Niemcy
72  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
72  Si Cheng Li & Zhou Man Ni Chiny
72  Svyatoslav Skopintsev & Yuliya Fomicheva Rosja
76  Aleksejs Malisevs & Krista Erina Łotwa
76  Tom Erik Nilsen & Nadya Khamitskaya Norwegia
76  Ilmars Ozols & Irina Lecebrina Łotwa
76  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraina
80  Wang Shuai & Li Huan Chiny
80  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Estonia
82  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francja
82  Radu Sterban & Ksenia Cletova Mołdawia
84  Marius Andrei Hiruta & Corina Rusu Rumunia
84  Mark Volynschikov & Ekaterina Kim Rosja
86  Eduard Borodov & Elena Tikhomirova Rosja
86  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Niemcy
86  Ilia Tinkelman & Viktoria Shupletsov Izrael
89  Andrei Scrab & Ivona Elena Curca Rumunia
90  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonia
91  Iaroslav Bieliei & Kristina Noshchenko Ukraina
91  Dominique Rene Fara & Sonja Hahn Niemcy
93  Dominykas Dauksas & Dovile Sutaite Litwa
94  Alexis Gross & Angelina Lesniak Niemcy
95  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Węgry

Runda 2 (górne 132)

96  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Łotwa
96  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Włochy
96  Oleksander Mazur & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukraina
96  Maciej Zahorodny & Karolina Dej Polska
100  Edwin Chabot & Anouk Van Hoeven Holandia
101  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Litwa
102  Luca Balestra & Krizia Balestra Włochy
102  Antonio Ferrante & Eleonora Filippi Włochy
102  Mateusz Modzelewski & Anna Khrycheva Polska
105  Pawel Nesterowicz & Ewa Sadokierska Polska
106  Edgars Gerosins & Nikola Matjusenko Łotwa
106  Sebastian Matheja & Lydia Hellmann Niemcy
108  Andrey Chekmarev & Alina Vedeneeva Rosja
108  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Niemcy
108  Yarik Plavko & Kristel Kessa Estonia
108  Matej Sandor & Barbora Pagacova Słowacja
108  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Słowacja
108  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Rosja
114  Gerds Ivuskans & Ketija Bardina Łotwa
114  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonia
116  Aleksandr Koshkin & Lyubov Vasileva Rosja
117  Tilo Pfalzgraff & Anja Pfalzgraff Niemcy
117  Veiko Rist & Maria Konus Estonia
119  Rihards Freidenfelds & Anna Lahovica Łotwa
119  Daniele Zanini & Giulia Zanlorenzi Włochy
121  Martins Jurjans & Liga Melngaile Łotwa
121  Pavel Kuzmin & Susanna Uusmaa Estonia
121  Alexander Schack & Susi Susa Niemcy
124  Denis Tyagunov & Denise Herber Niemcy
125  Giovanni Percacciuolo & Marianna Mendicino Włochy
125  István Zsigovics & Krisztina Szaka Węgry
127  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Niemcy
127  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Włochy
127  Kirill Kolobov & Margarita Zvonova Estonia
130  Marcel Van Rooy & Jeanine Schouwenaars Holandia
131  Michal Vlk & Jarmila Brazdova Czechy
132  Luca Galasso & Federica Castoldi Włochy

Runda 1 (górne 226)

133  Mikhail Babenko & Marija Budkina Rosja
133  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Francja
135  Sanzhar Kaldiyarov & Aleksandra Kim Kazachstan
135  Evgeniy Lisunov & Olga Tikhonova Rosja
135  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Niemcy
135  Jiri Zejda & Katerina Jancova Czechy
139  Jack Beale & Egle Sakalauskaite Anglia
139  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Mołdawia
139  Thomas Jauerneck & Anna Wolter Niemcy
139  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rosja
143  Martin Janicek & Petra Pozdechova Słowacja
144  Martin Schmiel & Sophie Hertel Niemcy
144  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Włochy
146  Enrico Agovino & Annalisa Buono Włochy
146  Felix Koschkar & Melanie Taubold Niemcy
146  Anatoly Shenkel & Svetlana Glants Rosja
146  Tomas Valícek & Denisa Halicka Słowacja
150  Dieter Meister & Anja Petzold Niemcy
151  Cristian Gelepu & Beatrice Balasz Rumunia
152  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Polska
152  Jeroen Luijer & Stefanie Maycock Niemcy
152  Cristi Sava & Alexandra Ghinea Rumunia
155  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Niemcy
155  Attila Budai & Lilla Barna Węgry
155  Sergiy Gurko & Yaroslava Perederiy Ukraina
155  Christian Sennewald & Anne Krüger Niemcy
155  Felix Teufert & Anne Weber Niemcy
160  Alexis Bergeon & Amandine Mauceri Francja
160  Maxim Kube & Viktoria Fischer Dunz Niemcy
160  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Niemcy
160  Sorin Simon & Raluca Moldovan Rumunia
164  Silviu Gheorghita Cojocariu & Alexandra Lutic Rumunia
164  Salvatore Grillo & Giuseppina Magno Włochy
164  Martijn Wesseling & Denise Qualm Holandia
167  András Kósa & Bernadett Túri Węgry
168  Yuriy Afonin & Valeriya Yakunchukova Rosja
168  Georgiy Cholan & Viktoriya Marinyak Ukraina
168  Rosario Falzone & Melissa Ferraro Belgia
168  Martin Pape & Pernille Kraft Dania
172  Valeri Malikov & Aleksandra Kostianenko Azerbejdżan
172  Ilya Serebryakov & Margarita Deryabina Rosja
174  Vincenzo Falanga & Annabella Lamberti Włochy
174  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Niemcy
176  Mirco Marotta & Stefania Postini Włochy
176  Remco Van Sabben & Kim Van Sabben Holandia
178  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
178  Carles Martinez & Silvia Llacer Hiszpania
178  Cristobal Olmos & Rosa Olmos Hiszpania
178  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Holandia
178  Mikus Ulbins & Madara Treimane Łotwa
183  Gunther Klich & Svenja Klich Niemcy
184  Alessandro Della Barbara & Martina Moras Włochy
184  Marc Hotfilder & Heike Macke Niemcy
186  Mathias Sommer & Martina Bruhns Niemcy
187  Hans Allard & Margo Oosterhoon Holandia
187  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Niemcy
187  Kane Wanjen Cheng & Natalie Liwen Chang Tajwan
187  Renato Minnig & Sigrun Bögi Szwajcaria
187  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Austria
192  Jonathan Borg & Roxanne Buttigieg Malta
192  Victor Fischer & Alexandra Rehn Niemcy
192  Marius Pflüger & Sabine Heinrich Niemcy
192  Raul Tolosa & Daniela Grigoroscuta Hiszpania
192  Aleksandr Vaschenok & Darya Fedotova Rosja
197  Andreas Cibis & Olga Woltschanski Niemcy
197  Christian Neher & Tatiana Windbühl Niemcy
199  Peter Beardsley & Rebecca Beardsley (aka Berry) Australia
199  Florian Hansel & Linda Wulfes Niemcy
199  Lorand Ilyes & Carmen Maries Vaida Rumunia
199  Matthias Nadolski & Marion-Karin Tecza Niemcy
199  Erik Neumayr & Stefanie Spang Niemcy
199  Maurice Philipoom & Marieke Londen Holandia
199  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Niemcy
206  Daniel Buhala & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Szwajcaria
206  Roland Tines & Heidrun Puskas Niemcy
206  Florian Wiedenmann & Tina Süssmann Niemcy
206  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Holandia
210  Jason Cicard & Laura Lozingue Francja
210  Fabian Gyger & Idis Gisela Hartmann Niemcy
210  Martin Hartmann & Christina Hannappel Niemcy
210  Markus Kröller & Katja Liebig Niemcy
210  Christian Lang & Katharina Weinnoldt Niemcy
210  Sven Ole Paulsen & Marion Kreeb Niemcy
216  Eike Arndt & Nathalie Avrillon Niemcy
216  Bernd Baumann & Andrea Baumann Niemcy
216  Kai Fischer & Silvia Gorlach Niemcy
216  Kai Griesbacher & Margit Lammel Niemcy
216  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
216  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Niemcy
216  Wilfried Kukowski & Andrea Kukowski Niemcy
216  Evgeny Ostryakov & Elena Ostryakova Rosja
216  Stefan Rosik & Tanja Wernetshammer Niemcy
216  Stefan Trippler & Dana Poeplau Niemcy
216  Henk Wieger Walburg & Anita Dekker Holandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}