Results from German Open 2007 - IDSF International Open Standard (Grand Slam) 17 sierpnia 2007
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2007
Niemcy - Stuttgart 14 sierpnia 2007

IDSF International Open Standard (Grand Slam) 17 sierpnia 2007

Finał

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Włochy
2  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Niemcy
3  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Włochy
4  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
5  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
6  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polska
8  Chao Yang & Yiling Tan Chiny
9  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
10  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Włochy
11  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Irlandia
12  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Słowenia

Ćwierćfinał

13  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
14  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polska
15  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rosja
16  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polska
17  Valdis Skutans & Laura Kosite Łotwa
18  Angelo Madonia & Jelena Samuilova Łotwa
19  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rosja
20  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polska
21  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Włochy
21  Stanislaw Massold & Christine Deck Niemcy
21  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rosja
24  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bułgaria

Round 5 (górne 48)

25  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rosja
25  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rosja
27  Luca Rossignoli & Veronika Haller Włochy
27  Aleksandr Sergeev & Evgenia Bekova Rosja
29  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rosja
30  Csaba László & Anna Mikes Węgry
30  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Włochy
30  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Szwecja
30  Daniele Pardini & Paola Rosi Włochy
30  Simon Reuter & Julia Niemann Niemcy
30  Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Rosja
36  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Niemcy
37  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Łotwa
37  Michael Wenger & Melanie Ahl Niemcy
39  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Niemcy
40  Igor Potovin & Irina Shimina Rosja
41  Edgars Gasjuns & Liva Koziola Łotwa
42  W Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
42  Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglia
44  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbejdżan
45  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
45  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Niemcy
47  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
48  Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania

Runda 4 (górne 106)

49  Simone Daniele & Elisa Chanaa Syria
49  Francesco Decandia & Sabrina Laconi Włochy
49  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Białoruś
49  Denis Kutepov & Aiste Stragyte Litwa
49  Andrei Mosejcuk & Izabela Janachowska Polska
54  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Rumunia
55  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rosja
55  Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
57  Andrei Filippov & Ekaterina Romashkina Rosja
57  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Austria
59  Christian De Cillis & Rossella Piccolo Włochy
59  Anton Kolyubayev & Ganna Lantukh Ukraina
59  Sami Vainionpää & Merje Styff Finlandia
59  Ilya Zakharov & Veronika Egorova Białoruś
63  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Polska
63  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Białoruś
65  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francja
65  Georgiy Markaryan & Anastasya Kuzmina Rosja
65  Craig Shaw & Malin Johansson USA
68  Rüdiger Homm & Friederike Tischendorf Niemcy
68  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukraina
68  Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Włochy
68  Artem Zubarev & Alina Agafonova Rosja
72  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Mołdawia
72  Damian Danielski & Magda Niewiadomska Polska
72  Dominique Rene Fara & Sonja Hahn Niemcy
72  Marco Lustri & Alessia Radicchio Włochy
72  Michal Stukan & Susanne Miscenko Niemcy
77  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rosja
77  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rosja
77  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Niemcy
77  Christoph Santner & Maria Santner Austria
77  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonia
82  Francesco Calco & Silvia Stile Włochy
82  Dusan Dragovic & Mariya Patratiy Serbia
82  Ivo Lodesani & Ida Sicilia Włochy
82  Tom Erik Nilsen & Nadya Khamitskaya Norwegia
82  Felix Schäfer & Nina Ciechowski Niemcy
82  Denis Sidorov & Ekaterina Korneva Rosja
82  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Węgry
82  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
90  Francesco Andreani & Francesca Longarini Włochy
90  Roberts Nemiro & Santa Dmitrijeva Łotwa
90  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rosja
93  Si Cheng Li & Zhou Man Ni Chiny
93  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Rosja
95  Eimantas Kalinauskas & Veronika Golodneva Litwa
95  Livio Palmirotta & Valentina Palcani Włochy
95  Nicola Pascon & Anna Tondello Włochy
95  Victor Presnetsov & Vera Nam Rosja
95  Maksim Tschernin & Carolin Hirschberger Niemcy
100  Inaki Albiol & Maria Carbonell Hiszpania
100  Eduard Borodov & Elena Tikhomirova Rosja
100  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
100  Calin Panaite & Tatiana Timus Mołdawia
104  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Włochy
105  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Łotwa
105  Evgeniy Zarubin & Tatiana Bespalova Rosja

Runda 3 (górne 153)

107  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Mołdawia
107  Matej Kralj & Spela Kralj Słowenia
107  Pasquale Nudo & Manuela Stellato Włochy
110  Jindrich Cincura & Iva Langerova Czechy
110  Ilmars Ozols & Irina Lecebrina Łotwa
112  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Czechy
112  Sergey Dementyev & Anamarija Novak Słowenia
112  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rosja
112  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Niemcy
112  Paul Lorenz & Kristina Mertin Niemcy
117  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonia
117  Alexander Einfinger & Juliane Strehmann Niemcy
117  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraina
120  Maciej Zahorodny & Karolina Dej Polska
121  Thomas Kagnes & Aleksandra Kakurina Norwegia
121  David Moretti & Francesca Sfascia Włochy
121  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rosja
121  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Litwa
121  Artem Terekhov & Olga Tarasova Rosja
121  David Vejchar & Veronika Hanusova Czechy
127  Mario Cicala & Jessica Mazza Włochy
127  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Polska
127  Aleksejs Malisevs & Krista Erina Łotwa
127  Carmine Mummolo & Grazia Mummolo Włochy
127  Michal Necpal & Tereza Bufkova Czechy
127  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polska
133  Alari Liiv & Keit Speigel Estonia
133  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonia
133  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Estonia
136  Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rosja
136  Pawel Nesterowicz & Ewa Sadokierska Polska
136  Pawel Switalski & Agata Pilarska Polska
139  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Czechy
140  Alessandro Bosco & Federica Bosco Włochy
140  Oleksander Mazur & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukraina
140  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Słowenia
143  Edgars Gerosins & Nikola Matjusenko Łotwa
143  Jiri Zejda & Katerina Jancova Czechy
145  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rosja
146  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Litwa
147  Aleksandr Koshkin & Lyubov Vasileva Rosja
147  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Łotwa
149  Tilo Pfalzgraff & Anja Pfalzgraff Niemcy
150  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Włochy
150  Andrey Pakalov & Olga Romanenko Rosja
152  Edwin Chabot & Anouk Van Hoeven Holandia
153  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rosja

Runda 2 (górne 201)

154  Gerds Ivuskans & Ketija Bardina Łotwa
154  Yarik Plavko & Kristel Kessa Estonia
156  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Niemcy
157  Mikhail Babenko & Marija Budkina Rosja
157  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Rosja
159  Andrey Chekmarev & Alina Vedeneeva Rosja
159  Kirill Kolobov & Margarita Zvonova Estonia
159  Sebastian Prekun & Ciara Francis Irlandia
162  Andrei Scrab & Ivona Elena Curca Rumunia
163  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Włochy
163  Marius Andrei Hiruta & Corina Rusu Rumunia
163  Daniele Zanini & Giulia Zanlorenzi Włochy
166  Jordi Fonolla & Elisabeth Olmo Hiszpania
166  Evgeniy Lisunov & Olga Tikhonova Rosja
166  Michael Seidel & Nina Chinju Uszkureit Niemcy
166  Ilia Tinkelman & Viktoria Shupletsov Izrael
170  Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Włochy
170  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rosja
170  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonia
173  Gleb Bykov & Anna Sviridova Rosja
173  David Odstrcil & Beata Koblizkova Czechy
173  Ott Sander Palm & Stina Raudsepp Estonia
173  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Włochy
177  Andrey Patrushev & Yaroslava Svirina Rosja
177  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bułgaria
179  Sebastian Matheja & Lydia Hellmann Niemcy
180  Artem Abdurakhmanov & Yuliya Pletneva Rosja
180  Pavel Kuzmin & Susanna Uusmaa Estonia
182  Simone Carrer & Ilaria Dalla Libera Włochy
182  Sergiy Gurko & Yaroslava Perederiy Ukraina
184  Thomas Grusser & Claudia Seidel Niemcy
184  Petr Plsek & Sarka Kotatkova Czechy
184  Ilya Serebryakov & Margarita Deryabina Rosja
187  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rosja
187  Veiko Rist & Maria Konus Estonia
187  Felix Teufert & Anne Weber Niemcy
190  Klaus Genterczewsky & Julia Quinot Niemcy
190  David Jutge & Johanna Rivier Francja
190  Gergö Nagy & Alexandra Horváth Węgry
190  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Węgry
194  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Niemcy
195  Kirill Ganopolskyy & Victoria Kleinfelder Niemcy
195  Jeroen Luijer & Stefanie Maycock Niemcy
197  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Polska
198  Nikolaj Lund & Irina Shergina Dania
198  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Włochy
200  Eros Sciamanna & Ilaria Fanini Włochy
201  Antonio Ferrante & Eleonora Filippi Włochy

Runda 1 (górne 327)

202  Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
202  Roman Scheuer & Katrin Büttner Niemcy
202  Mark Volynschikov & Ekaterina Kim Rosja
205  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Niemcy
205  Jonathan Näslund & Oksana Spichak Szwecja
207  Attila Budai & Lilla Barna Węgry
207  Alexander Schack & Susi Susa Niemcy
207  Anton Tretyakov & Anastasiya Kutsaya Kazachstan
210  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Niemcy
210  Rolands Malcans & Anna Berga Łotwa
210  Hisayuki Toyama & Satomi Toyama Japonia
213  Peter Beardsley & Rebecca Beardsley (aka Berry) Australia
213  András Kósa & Bernadett Túri Węgry
213  Marcel Van Rooy & Jeanine Schouwenaars Holandia
216  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Rosja
216  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Austria
218  Luca Galasso & Federica Castoldi Włochy
218  Martin Pape & Pernille Kraft Dania
218  Udo Rosenkranz & Corinna Bülow Niemcy
218  Rolf Van Laan & Inez Mertens Holandia
222  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Mołdawia
222  Dmitriy Muravev & Olga Gandembul Rosja
222  Tomas Valícek & Denisa Halicka Słowacja
225  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Mołdawia
225  Vadim Romin & Yuliya Skvirskaya Rosja
227  Michal Vlk & Jarmila Brazdova Czechy
228  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Włochy
229  István Zsigovics & Krisztina Szaka Węgry
230  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Francja
230  Cristian Gelepu & Beatrice Balasz Rumunia
230  Hem Spilker & Marieke Adelaars Holandia
233  Hans Allard & Margo Oosterhoon Holandia
233  Valeri Malikov & Aleksandra Kostianenko Azerbejdżan
233  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Niemcy
236  Silviu Gheorghita Cojocariu & Alexandra Lutic Rumunia
236  Dieter Meister & Anja Petzold Niemcy
238  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonia
238  Sanzhar Kaldiyarov & Aleksandra Kim Kazachstan
238  Maxim Kube & Viktoria Fischer Dunz Niemcy
238  Dávid Püspöki & Enikö Baráth Węgry
242  Yuriy Afonin & Valeriya Yakunchukova Rosja
242  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rosja
242  Lars Olav Harnisch & Ina Zemmrich Niemcy
242  Raul Tolosa & Daniela Grigoroscuta Hiszpania
246  Cristi Sava & Alexandra Ghinea Rumunia
247  Evgeniy Korotonozhkin & Darya Afanaseva Rosja
248  Victor Fischer & Alexandra Rehn Niemcy
248  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Niemcy
248  Frank Jorgens & Alexandra Brixa (aka Jorgens) Niemcy
248  Martijn Wesseling & Denise Qualm Holandia
252  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Niemcy
252  Felix Koschkar & Melanie Taubold Niemcy
252  Beat Künzi & Barbara Krebs Szwajcaria
252  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Niemcy
256  Vladimir Capcelea & Tatiana Pintea Mołdawia
256  Kane Wanjen Cheng & Natalie Liwen Chang Tajwan
256  Erik Heyden & Julia Luckow Niemcy
256  Michael Junges & Sabine Scheller Niemcy
256  Carles Martinez & Silvia Llacer Hiszpania
256  Sorin Simon & Raluca Moldovan Rumunia
262  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Niemcy
262  Mathias Sommer & Martina Bruhns Niemcy
264  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
264  Alessandro Della Barbara & Martina Moras Włochy
264  Dirk Holl & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Niemcy
264  Marc Hotfilder & Heike Macke Niemcy
264  Matthias Nadolski & Marion-Karin Tecza Niemcy
264  Andreas Rothe & Anke Müller Niemcy
264  Roland Tines & Heidrun Puskas Niemcy
264  Ronald Zimmermann & Alexandra Schieferdecker Niemcy
272  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugalia
272  Daniel Buhala & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Szwajcaria
272  Francisco Javier Fernandez & Irene Caballero Hiszpania
272  Mirco Marotta & Stefania Postini Włochy
272  Renato Minnig & Sigrun Bögi Szwajcaria
272  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Holandia
278  Ricardo Arteaga Perez & Alona Sergeeva Hiszpania
278  Chia-tung Chen & Tatjana Kraska Szwajcaria
278  Nikolas Krause & Anna Komor Niemcy
278  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Niemcy
278  Joost Offermans & Deborah Warmer Holandia
278  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Holandia
278  Remco Van Sabben & Kim Van Sabben Holandia
285  Kim Bartels & Silke Bartels Niemcy
285  Nikolas Kuramochi & Sandra Undine Muhr (aka Till) Niemcy
285  Erik Neumayr & Stefanie Spang Niemcy
285  Jan Srubar & Petra Kofronova Czechy
289  Tom Boumans & Ciska Baarda Holandia
289  Georg Drechsler & Larissa Latzer Niemcy
289  Kai Fischer & Silvia Gorlach Niemcy
289  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
289  Martin Hartmann & Christina Hannappel Niemcy
289  Victor Mardari & Pepi Lorenzo Hiszpania
289  Patrick Miller & Julia Pavlik Niemcy
289  Sven Ole Paulsen & Marion Kreeb Niemcy
289  Marius Pflüger & Sabine Heinrich Niemcy
289  Martin Plugge & Sabrina Paxmann Niemcy
289  Christian Rittgerott & Monika Walz Niemcy
289  Wolfgang Schuh & Birgit Schuh Niemcy
301  Jonathan Borg & Roxanne Buttigieg Malta
301  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Niemcy
301  Uwe Fermum & Ulla Schmidt-fetzer Niemcy
301  Kai Griesbacher & Margit Lammel Niemcy
301  Martin Kröger & Kerstin Wilde Niemcy
301  Christian Lang & Katharina Weinnoldt Niemcy
307  Bernd Baumann & Andrea Baumann Niemcy
307  Roland Brügel & Sabine Schemm Niemcy
307  Bogdan Chirodea & Patricia Ene Rumunia
307  Guillaume Crantelle & Laetitia Michel Francja
307  Stanislav Durchanek & Katerina Sebkova Czechy
307  Lorand Ilyes & Carmen Maries Vaida Rumunia
307  Wilfried Kukowski & Andrea Kukowski Niemcy
307  Lukas Mitacz & Andrea Kucejova Czechy
307  Thomas Nadler & Kerstin Hajek Niemcy
307  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Austria
317  Eike Arndt & Nathalie Avrillon Niemcy
317  Heiko Bärmann & Stephanie Baur Niemcy
317  Marius Eckert & Franziska Freyer Niemcy
317  Florian Hansel & Linda Wulfes Niemcy
317  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Niemcy
317  Gunther Klich & Svenja Klich Niemcy
317  Markus Kröller & Katja Liebig Niemcy
317  Evgeny Ostryakov & Elena Ostryakova Rosja
317  Maurice Philipoom & Marieke Londen Holandia
317  Torsten Schmidt-schauerte & Linda Deborah Kröger Niemcy
317  Stefan Trippler & Dana Poeplau Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}