Results from German Open 2007 - Junior II 10 Dance 16 sierpnia 2007
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2007
Niemcy - Stuttgart 14 sierpnia 2007

Junior II 10 Dance 16 sierpnia 2007

Finał

1  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Rosja
2  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rosja
3  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Rosja
4  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Mołdawia
5  Artem Gaylit & Viktoriya Iuleva Białoruś
6  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Polska
8  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Estonia
9  Simonas Stanevicius & Greta Laurinaityte Litwa
10  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraina
11  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Rosja
12  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Rosja
13  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Mołdawia
14  Marek Bures & Kristyna Zizkova Czechy
15  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polska

Ćwierćfinał

16  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rosja
17  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonia
18  Frank Zegels & Danique Zegels Holandia
19  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Czechy
19  Marcin Sochacki & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polska
21  Mateusz Piasecki & Weronika Mierzwa Polska
21  Rami Schehimi & Lilli Hils Niemcy
23  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Rosja
24  Artem Bronnikov & Alena Loktyushina Rosja
25  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Łotwa
25  Ion Postolace & Alina Grozea Rumunia
27  Denis Vieru & Marina Pinzaru Mołdawia
28  Oleksandr Gorbenko & Mariya Krivko Ukraina
28  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunia
30  Marc Jimenez Blanch & Alba Feliu Orive Hiszpania

Runda 2 (górne 60)

31  Yuriy Kurilov & Nadezhda Molchanova Ukraina
31  Nikita Lytchev & Elena Markova Rosja
31  Oleksandr Polyak & Maryna Polyak Ukraina
34  Vytautas Viluckis & Elena Milinauskyte Litwa
35  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Ukraina
35  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukraina
37  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Czechy
37  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraina
39  David Manukyan & Alina Fedotova Rosja
40  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Łotwa
41  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bułgaria
42  Vladislav Bogdanov & Kateryna Makoviychuk Ukraina
42  Daniil Kapitanov & Tatyana Nastechena Rosja
44  Nicolae Robert Dumitru & Alexandra Madalina Maldaeanu Rumunia
44  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Rosja
46  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islandia
46  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukraina
46  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Rosja
49  Dan Capcelea & Doina Ignat Mołdawia
49  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonia
51  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polska
51  Frederik Lund & Cecilie Sejerbo (aka Willumsen) Dania
53  Kirill Pavlov & Mariya Kostyunina Rosja
54  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rosja
54  Aleksandr Sologub & Nadezhda Artamonova Rosja
56  Alex Gerlein & Karolina Bauer Niemcy
56  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukraina
58  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rosja
60  Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Rosja
61  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Rosja

Runda 1 (górne 116)

62  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraina
62  Nauris Kalva & Zanda Gruba Łotwa
62  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Łotwa
65  Christopher Costea & Angelika Mkrtchjan Niemcy
65  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Łotwa
67  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Niemcy
68  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Rumunia
69  Maris Loja & Madara Freiberga Łotwa
69  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Niemcy
71  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukraina
71  Nikita Golota & Asya Riger Rosja
73  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraina
74  Stanislav Badanov & Olena Kovalenko Ukraina
74  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukraina
76  Valters Boroviks & Diana Romancane Łotwa
76  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Rosja
78  Sander Kalve & Anna Kustova Estonia
79  Matej Prochazka & Lucie Kocianova Czechy
80  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Czechy
80  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Rumunia
82  Mikhail Korabelschikov & Irina Ufimtseva Rosja
82  Visa Moisio & Iida Hilska Finlandia
82  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Włochy
85  Aleksandr Korenev & Elizaveta Zdorova Rosja
85  Antonio Stan & Loredana Valsan Rumunia
87  Petros Avetisjan & Ana Ivanova Rosja
87  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Rosja
87  Mihai Marius Gherasim & Stefana Beatrice Andreica Rumunia
87  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Litwa
87  Artem Priemyshev & Margarita Staroletova Rosja
87  Adam Smotlacha & Tereza Ripova Czechy
93  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Rosja
93  Matti Tauru & Jessica Ketonen Finlandia
95  Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Finlandia
95  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukraina
97  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Hiszpania
98  Daniel Buschmann & Angelina Jenna Niemcy
98  Harijs Locs & Undine Papule Łotwa
100  Vit Domorad & Anna Tobiasova Czechy
100  Martin Simek & Eva Kopecka Czechy
102  Andrius Backys & Laura Talmantaite Litwa
102  Dmitriy Beloshitskiy & Ekaterina Knyazkova Rosja
102  Gregor Ehrlich & Laura Korndörfer Niemcy
105  Radu Cristian & Simona Bolca Rumunia
105  Eetu Hagman & Emmi Hagman Finlandia
105  Petteri Pitkänen & Katariina Neumanen Finlandia
105  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Finlandia
105  Shimpei Saito & Izuho Saito Japonia
110  Ivan Krasnoperov & Anna Putilova Rosja
111  Damien Cauvemberg & Anastasiya Bulayenko Francja
111  Joona Heikkila & Noora Juurinen Finlandia
113  Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Finlandia
114  Calin Camarzan & Luminita Gliga Rumunia
114  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Rumunia
116  Gonçalo Guerreiro & Raquel Ferreira Portugalia
117  Walter Jorge & Anaize Jorge Portugalia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}