Results from German Open 2007 - Junior II Latin 18 sierpnia 2007
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2007
Niemcy - Stuttgart 14 sierpnia 2007

Junior II Latin 18 sierpnia 2007

Finał

1  Joel Lopez & Rosa Carné Hiszpania
2  Petar Daskalov & Elena Merdjanova Bułgaria
3  Andrey Semakin & Yana Demenok Rosja
4  Artem Gaylit & Viktoriya Iuleva Białoruś
5  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Rosja
6  David Werner & Junona Fisman Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Rosja
8  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rosja
9  Nikita Golota & Asya Riger Rosja
10  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraina
10  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Rosja
12  Stefan Grigore & Laura Filipescu Rumunia
13  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Rosja
14  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Czechy

Ćwierćfinał

15  Dmytro Palchonkov & Mariya Vodopyanova Ukraina
16  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukraina
17  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Mołdawia
18  Marc Jimenez Blanch & Alba Feliu Orive Hiszpania
18  Nikita Lytchev & Elena Markova Rosja
18  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonia
21  Aleksandr Mikhaylov & Anastasiya Yurovskaya Rosja
22  Frederik Lund & Cecilie Sejerbo (aka Willumsen) Dania
22  Jan Teslia & Kamila Schmidt Polska
24  Frank Zegels & Danique Zegels Holandia
25  David Manukyan & Alina Fedotova Rosja
25  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukraina
27  Razvan Dimitrescu & Lavinia Kaproch Rumunia

Runda 3 (górne 51)

28  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Mołdawia
29  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rosja
29  Kirill Pavlov & Mariya Kostyunina Rosja
31  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraina
31  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukraina
33  Vladislav Bogdanov & Kateryna Makoviychuk Ukraina
33  Andraz Erzin & Nina Erzen Słowenia
33  Aleksandr Kartashov & Irina Konina Rosja
36  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Łotwa
36  Artis Robalds & Laima Ozolina Łotwa
36  Sergey Taran & Veronika Drokova Rosja
39  Marek Bures & Kristyna Zizkova Czechy
40  Romain Salomon & Ludivine Brangbour Francja
41  Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Włochy
41  Oleksandr Polyak & Maryna Polyak Ukraina
43  Christopher Costea & Angelika Mkrtchjan Niemcy
43  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Rosja
45  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Rosja
46  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Ukraina
47  Gianmarco Rossi & Sharon Bisbano Włochy
48  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islandia
48  Nicolae Robert Dumitru & Alexandra Madalina Maldaeanu Rumunia
50  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Rosja
51  Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Włochy

Runda 2 (górne 96)

52  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Łotwa
52  Mirko Cardi & Sharon Cardi Włochy
52  Marco Di Filippo & Clarissa Guastella Włochy
52  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraina
52  Rami Schehimi & Lilli Hils Niemcy
57  Valters Boroviks & Diana Romancane Łotwa
57  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bułgaria
57  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Estonia
57  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polska
57  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonia
62  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukraina
62  Bogdan Boie & Gratiela Terlai Rumunia
62  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Niemcy
65  Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Rosja
65  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Rumunia
67  Felix Kunkel & Michelle Gerstmann Niemcy
67  Vilem Parik & Sabina Klokova Czechy
67  Vytautas Viluckis & Elena Milinauskyte Litwa
70  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Polska
71  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Czechy
71  Denis Vieru & Marina Pinzaru Mołdawia
73  Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
73  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Rosja
75  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Rosja
75  Marcin Sochacki & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polska
75  Razvan Stoian & Daiana Dobre Rumunia
75  George Eduard Sutu & Alexandra Jolobceastai Rumunia
75  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunia
75  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Litwa
81  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraina
81  Nikolay Likhanov & Arina Zaychikova Rosja
81  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukraina
84  Adriano Aquilina & Karina Rudi Niemcy
84  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Rosja
84  Constantin Henkel & Sofia Gorbatchev Niemcy
84  Ilija Schäfer & Christina Zelt Niemcy
88  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Łotwa
89  Beniamin Bregman & Marika Odikadze Izrael
90  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polska
91  Aleksandr Sologub & Nadezhda Artamonova Rosja
92  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Łotwa
92  Nauris Kalva & Zanda Gruba Łotwa
94  Alex Gerlein & Karolina Bauer Niemcy
94  Gonçalo Guerreiro & Raquel Ferreira Portugalia
94  Visa Moisio & Iida Hilska Finlandia

Runda 1 (górne 156)

97  Dan Capcelea & Doina Ignat Mołdawia
97  Yuriy Kurilov & Nadezhda Molchanova Ukraina
97  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Łotwa
97  Joris Sangavicius & Gabiya Venskute Litwa
101  Adam Smotlacha & Tereza Ripova Czechy
102  Matic Breskvar & Saba Stancic Słowenia
102  Alexandre Mössner & Melina Herbst Niemcy
104  Dmitriy Beloshitskiy & Ekaterina Knyazkova Rosja
104  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukraina
104  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Czechy
107  Radu Cristian & Simona Bolca Rumunia
108  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Rosja
108  Jonathan Peulet & Samantha Peulet Francja
110  Mikhail Korabelschikov & Irina Ufimtseva Rosja
110  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Łotwa
112  Sander Kalve & Anna Kustova Estonia
112  Harry Knaus & Mara Lönartz Niemcy
112  Aleksandr Korenev & Elizaveta Zdorova Rosja
112  Valts Liepnieks & Daniela Diure Łotwa
112  Harijs Locs & Undine Papule Łotwa
112  Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Finlandia
112  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Rumunia
119  Ferran Martos Serra & Andrea Villa Castro Hiszpania
120  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Rumunia
120  Ion Postolace & Alina Grozea Rumunia
122  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunia
122  Oliver Steirl & Amanda Hermann Niemcy
124  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Łotwa
124  Mihai Marius Gherasim & Stefana Beatrice Andreica Rumunia
126  Matti Tauru & Jessica Ketonen Finlandia
127  Matej Prochazka & Lucie Kocianova Czechy
127  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Włochy
127  Martin Simek & Eva Kopecka Czechy
130  Damien Cauvemberg & Anastasiya Bulayenko Francja
130  Joona Heikkila & Noora Juurinen Finlandia
130  Artem Priemyshev & Margarita Staroletova Rosja
130  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Finlandia
130  Kristaps Veikerts & Marta Kaleja Łotwa
135  Artur Balandin & Marina Shvetsova Niemcy
136  Andreas Sopov & Katharina Wawilow Niemcy
137  Bryan Berger & Janice Saladin Szwajcaria
137  Antonio Stan & Loredana Valsan Rumunia
139  Maris Loja & Madara Freiberga Łotwa
140  Andrius Backys & Laura Talmantaite Litwa
141  Vit Domorad & Anna Tobiasova Czechy
141  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Hiszpania
143  Alexander Karst & Sophie Schütz Niemcy
143  Michael Rabinovich & Viktoria Stytsenko Izrael
143  Danilo Randazzo & Miriana Randazzo Niemcy
143  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraina
147  Daniele Fiorentino & Larissa Patti Niemcy
147  Lars Gümperlein & Katharina Dahm Niemcy
147  Ralfs Jugans & Katrina Kulbanska Łotwa
147  Carsten Löffler & Carina Löffler Niemcy
151  Marius Dürr & Valeria Kliese Niemcy
151  Walter Jorge & Anaize Jorge Portugalia
151  Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Austria
154  Calin Camarzan & Luminita Gliga Rumunia
154  Angelo Denecke & Mareike Schwarze Niemcy
154  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}