Results from German Open 2007 - Juvenile II Standard 17 sierpnia 2007
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2007
Niemcy - Stuttgart 14 sierpnia 2007

Juvenile II Standard 17 sierpnia 2007

Finał

1  Sergey Rozhkov & Nadezhda Averina Rosja
2  Alexandru Birca & Jessica Balan Mołdawia
3  Maxim Chirikov & Veronika Dichka Rosja
4  Yuriy Lioli & Bella Kotova Rosja
5  Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukraina
6  Stanislav Mamonov & Ekaterina Volosatova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Leonid Tishkin & Anastasiya Kovalenko Rosja
8  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Łotwa
8  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Łotwa
8  Nikita Pavlov & Marina Zakharova Rosja
11  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Rosja
12  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonia

Ćwierćfinał

13  Casian Tudosie & Paula Diana Otiman Rumunia
13  Daniel Werner & Jessika Chabaeva Niemcy
15  Razvan Dan Ilea & Dora Kilin Rumunia
15  Mihai Paraschiv & Diana Andreea Toma Rumunia
17  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Polska
18  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Rosja
19  Anatoliy Zaychenko & Ksenia Prokopenko Rosja
20  Miron Mihnea & Silvia Mihaela Strahotin Rumunia
21  Vladimir Vypritskiy & Alina Epeykina Rosja
22  Ivan Borisenko & Alena Avdonina Rosja
22  Egor Kondratenko & Polina Kutina Rosja
24  Kirill Karavozov & Aleksandra Pravosudova Rosja

Runda 2 (górne 38)

25  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukraina
25  Vladimirs Volozaninovs & Ieva Marija Gedzute Łotwa
27  Victor Catalin Cauca & Nicole Denise Racovitan Rumunia
27  Anton Lisitsky & Olesya Frolova Rosja
29  Dragos Ana & Diandra Aniela Illes Rumunia
29  Zhan Budnik & Darya Drugomilova Białoruś
29  Ion Gurschi & Alina Guritanu Mołdawia
32  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Czechy
32  Andrey Sukhanov & Elizaveta Basyuk Rosja
34  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Łotwa
35  András Deák & Barbara Andor Węgry
36  Viktor Shiryaev & Anna Illina Rosja
37  Boris Pecherskiy & Julia Kobzar Niemcy
38  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Łotwa

Runda 1 (górne 56)

39  Dinu Lung & Diana Rogoz Rumunia
39  Vladlen Oleineac & Arina Tean Mołdawia
39  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rosja
39  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Mołdawia
43  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Estonia
44  Nikita Khorostokovaty & Maria Smirnova Rosja
44  Vladimir Timofeev & Anastasia Kisliakova Rosja
46  Bogdan Chirita & Raluca Mocanu Rumunia
47  David Costea & Karolina Gaar Niemcy
47  Bogdan Cotuna & Laura Stambul Mołdawia
47  Alexandru Ion & Georgiana Costache Rumunia
50  Mikhail Kozhukhov & Karina Mikhaylova Rosja
51  Vytautas Seputis & Erika Abramova Litwa
51  Mansur Yanberdin & Rina Nurislamova Rosja
53  Adria Martos Serra & Judit Perez Hiszpania
54  Motiejus Skalandziunas & Emile Navickaite Litwa
55  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Łotwa
56  Rusland Makhmadov & Karina Makhmadova Kazachstan
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}