Results from German Open 2007 - Youth 10 Dance 14 sierpnia 2007
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2007
Niemcy - Stuttgart 14 sierpnia 2007

Youth 10 Dance 14 sierpnia 2007

Finał

1  Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
2  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Hiszpania
3  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Łotwa
4  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rosja
5  Bogdan Tyaglyy & Valeria Semochkina Rosja
6  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Polska
7  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rosja
9  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Niemcy
10  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Czechy
11  Lasse Legaard & Milla Lykke Dania
12  Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Rosja
13  Alexey Glukhov & Svetlana Tikhonova Rosja
13  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rosja
15  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rosja

Ćwierćfinał

16  Nikolaj Lund & Irina Shergina Dania
17  Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
18  Rihards Eglitis & Elza Pole Łotwa
19  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonia
19  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Litwa
21  Evgeniy Kochan & Olga Cherepanova Rosja
21  Tapani Savikurki & Taina Savikurki Finlandia
23  Yuriy Simachev & Angelina Sibaeva Rosja
24  Damian Pawlowski & Marika Ostrowska Polska
25  Marco Tocchini & Giada Ippolito Włochy
26  Pasquale Farina & Rosa Anna Paone Włochy
27  Egor Yuzhakov & Ekaterina Kiryanova Rosja
27  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Niemcy

Runda 2 (górne 60)

29  Marius Balan & Irina Rausch Niemcy
29  Mateusz Modzelewski & Anna Khrycheva Polska
31  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Rosja
32  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Mołdawia
32  Andriy Plotkin & Anastasiya Novikova Niemcy
34  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Mołdawia
34  Maksim Fedotov & Svitlana Sovetchenko Ukraina
34  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polska
34  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Finlandia
38  Denis Goncharov & Ksenia Putko Rosja
38  Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Dania
40  Zhivko Ivanov & Dorina Mitkova Stoianova Bułgaria
40  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finlandia
42  Andriy Mykhaylov & Olena Novikova Ukraina
43  Igor Colac & Roxane Milotti Francja
43  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Rosja
45  Leonid Apranich & Olga Paretskaya Białoruś
46  Andrey Chekmarev & Alina Vedeneeva Rosja
46  David Odstrcil & Beata Koblizkova Czechy
48  Gleb Bykov & Anna Sviridova Rosja
49  Vladimir Capcelea & Tatiana Pintea Mołdawia
50  Frank Zegels & Danique Zegels Holandia
51  Sergej Esau & Kira Mauss Niemcy
51  Kirill Gorelov & Daria Burmistrova Rosja
53  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Mołdawia
54  Stanislav Kestel & Virginia Lesniak Niemcy
54  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rosja
56  Maksim Gerasimov & Valeria Morgucheva Rosja
56  Artem Mikhaylov & Knarik Erkanyan Rosja
58  Tigran Akopov & Yuliya Trubitsina Rosja
58  Lluis Vall & Carla Valin Hiszpania
60  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa

Runda 1 (górne 115)

61  David Jutge & Johanna Rivier Francja
61  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraina
63  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Estonia
63  Paul Rutkowski & Jana Ryvkina Niemcy
63  Anton Yefremov & Natalya Shevchuk Rosja
66  Michal Jeziorowski & Magdalena Marycz Polska
67  Andrey Kornev & Svetlana Bondarenko Rosja
68  Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
69  Ricardo Arteaga Perez & Alona Sergeeva Hiszpania
69  Bogdan Kolos & Yuliya Lesyuk Ukraina
69  Victor Kraft & Chanel Hönicke Niemcy
72  Andreas Gross & Kristina Buschmann Niemcy
72  Rolands Malcans & Anna Berga Łotwa
72  Ivan Meshkov & Ekaterina Bashta Rosja
75  Gergö Nagy & Alexandra Horváth Węgry
75  Anton Tretyakov & Anastasiya Kutsaya Kazachstan
77  Pawel Bartelik & Paulina Dabek Polska
78  Alexandre Panasik & Ekaterina Popova Białoruś
79  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Łotwa
80  Márk Filotás & Dominika Valler Węgry
80  Dzenan Jahic & Anja Imamovic Bośnia i Hercegowina
80  Kristaps Kalva & Anita Trusa Łotwa
80  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Ukraina
84  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Rosja
84  Alen Pavlec & Tara Bohak Słowenia
84  Dima Riehakainen & Petriina Lappalainen Finlandia
87  Carles Martinez & Silvia Llacer Hiszpania
87  Andrey Patrushev & Yaroslava Svirina Rosja
89  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Rosja
89  Jan Seiter & Jessica Weinert Niemcy
89  Yannick Will & Elena Rachinsky Niemcy
92  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rosja
92  Dmitriy Muravev & Olga Gandembul Rosja
94  Ilja Tourunen & Roosa Hasu Finlandia
95  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalia
96  Juuso Karonen & Emmiina Ristolainen Finlandia
97  Aleksey Dogaev & Nataliya Sazonova Rosja
97  Andrei Mangra & Ioana Diana Degau Rumunia
97  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Rosja
100  Piotr Brzozowicz & Karolina Sliwinska Polska
101  Tomi Lappi & Geisy Lahe Finlandia
101  Phil Schwarick & Franziska Schöne Niemcy
103  Michal Boruta & Agnieszka Grzybowska Polska
104  Evgeniy Bobkov & Annamariya Dreglya Rosja
105  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Niemcy
105  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Niemcy
107  Tuomas Kesti & Maria Tanhuanpää Finlandia
107  Kirill Pestov & Irina Sakhnenko Rosja
109  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Finlandia
110  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Hiszpania
111  Niv Mizrahi & Michal Malul Izrael
112  Bogdan Chirodea & Patricia Ene Rumunia
112  Miks Martinsons & Anete Cibala Łotwa
114  Mike Heinrich & Isabel Grundlach Niemcy
115  Andreas Willander & Nanna Willander Dania
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}