Results from German Open 2008 - Amateur Rising Star Standard 15 sierpnia 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2008
Niemcy - Stuttgart 12 sierpnia 2008

Amateur Rising Star Standard 15 sierpnia 2008

Finał

1  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rosja
2  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Łotwa
3  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonia
4  Artem Terekhov & Olga Tarasova Rosja
5  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Włochy
6  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Niemcy
7  Masayuki Ishihara & Ayami Kubo Japonia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Mołdawia
8  Marco Lustri & Alessia Radicchio Włochy
10  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polska
11  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
12  Steeve Gaudet & Laure Colmard Francja
13  Kristaps Kalnins & Santa Dmitrijeva Łotwa

Ćwierćfinał

14  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Włochy
15  Alexei Troshine & Diana Korotina Estonia
16  Francesco Calco & Silvia Stile Włochy
16  Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Łotwa
16  Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania
16  Hong Shen & Yujie Liang Chiny
16  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litwa
21  Sami Vainionpää & Merje Styff Finlandia
22  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rosja
23  Andrejs Rogovenko & Anna Spiridonova Łotwa
24  Alessandro Ilarioni & Aurora Sbardella Włochy
25  Luca Balestra & Krizia Balestra Włochy

Runda 4 (górne 48)

26  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Niemcy
26  Andrei Motyl & Ekaterina Bogdanova Rosja
28  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Rosja
28  Sergey Klyuev & Aleksandra Shoshneva Rosja
30  Paolo Campigotto & Emilia Oprea Rumunia
30  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Niemcy
32  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rosja
32  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finlandia
32  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
35  Ilmars Ozols & Irina Lecebrina Łotwa
36  Maksim Parshin & Ekaterina Kim Rosja
36  Paul Reinolt & Madli Pappa Estonia
38  Dmitriy Berdinskiy & Maria Sterkel Rosja
38  Ciprian Diaconu & Ivona Elena Curca Rumunia
38  Alari Liiv & Jekaterina Perederejeva Łotwa
38  Emanuele Pappacena & Francesca Pappacena (aka Lazzari) Włochy
42  Andrei Chubarev & Olga Romanenko Rosja
42  Livio Palmirotta & Valentina Palcani Włochy
44  Alexey Glukhov & Evelina Pavlovska Rosja
45  Michal Jeziorowski & Magdalena Marycz Polska
45  Zhi An Wun & Cen Zheng Chiny
47  Nicola Pascon & Anna Tondello Włochy
47  Karlis Treijs & Nadina Rode Łotwa

Runda 3 (górne 94)

49  Marius Andrei Hiruta & Carmen Andra Trasnea Rumunia
49  Michal Mladek & Lubomira Blidarova Czechy
49  Felix Schäfer & Nina Ciechowski Niemcy
52  Francesco Andreani & Francesca Longarini Włochy
52  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
52  Aleksandr Koshkin & Anastasia Meshkova Rosja
55  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Włochy
55  Matteo Del Gaone & Serena Gagliardi Włochy
55  Cristian Gatti & Elena Cadei Włochy
55  Martin Houska & Andrea Trestikova Czechy
55  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Łotwa
55  Maksimilian Polosatov & Yuliya Burenicheva Rosja
61  Aleksey Yakimenko & Ekaterina Zlobina Rosja
62  Massimo Meini & Simona Betti Włochy
63  Aleksey Tsarev & Aleksandra Makeeva Rosja
64  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rosja
64  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Włochy
64  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Słowacja
67  Eduard Borodov & Elena Tikhomirova Rosja
67  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rosja
67  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Włochy
70  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Polska
70  Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Rosja
72  Giuseppe Bonafede & Selenia Rossetti Włochy
72  Michael Di Liberto & Denise Di Liberto Włochy
72  Markus Hackl & Stefanie Krausz Austria
72  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rosja
76  Alessio Di Giangiacomo & Susanna Ratto Włochy
76  Luigi Trovarelli & Serena Trovarelli Włochy
76  Jiri Zejda & Katerina Jancova Czechy
76  Nikita Zolotarev & Nikol Matiushenko Rosja
80  Vladimir Labunet & Nadejda Andronachii Mołdawia
80  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rosja
82  Luca Belometti & Katia Moraschi Włochy
83  Artem Levin & Olga Bogdanova Rosja
83  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Włochy
83  Maciej Zahorodny & Karolina Dej Polska
86  Roman Dauze & Ekaterina Pechenik Kazachstan
86  Mateusz Modzelewski & Malgorzata Cieszkowska Polska
88  Kristian Pekar & Klara Zamecnikova Czechy
88  Evgeny Selin & Hanna Run Oladottir Islandia
88  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonia
91  Matteo Basili & Debora Mobili Włochy
92  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Niemcy
93  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Łotwa
94  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rosja

Runda 2 (górne 142)

95  Eros Sciamanna & Ilaria Fanini Włochy
95  Roman Shatrov & Aliona Fomicheva Rosja
95  Felix Teufert & Anne Weber Niemcy
95  Tadas Zgirskis & Skaiste Alisauskaite Litwa
99  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Łotwa
99  Attila Budai & Lilla Barna Węgry
99  Antonio Ferrante & Eleonora Filippi Włochy
99  Michal Necpal & Tereza Bufkova Czechy
99  Tilo Pfalzgraff & Anja Pfalzgraff Niemcy
104  Silviu Gheorghita Cojocariu & Alexandra Lutic Rumunia
104  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Niemcy
106  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rosja
107  Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rosja
107  Eric Chao & Cherry Kao Tajwan
107  Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Czechy
107  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Czechy
107  Morten Schnedler-Jensen & Sanne Yde (aka Sondergaard) Dania
107  Geng Tao & Li Mu Zi Chiny
107  Takeo Wachi & Kiriko Wachi Japonia
107  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Niemcy
115  Erik Imamov & Snezhana Gribova Rosja
115  Patrick Misgaiski & Jenny Kampfrath Niemcy
117  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Niemcy
117  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rosja
119  Alessandro Festino & Valeria Quatrini Włochy
119  Petr Pohlodek & Michaela Konecna Czechy
121  Marco Gavasci Jr. & Elena Capitani Włochy
122  Martin Herrmann & Elisabeth Wiedenbruch Niemcy
122  Zygimantas Labanauskas & Gaida Sidlauskaite Litwa
124  Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandia
125  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonia
125  Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
125  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Niemcy
125  Martijn Wesseling & Denise Qualm Holandia
129  Mikhail Baturin & Darya Kushnir Rosja
129  Sascha Jochimski & Sandra Tippel Niemcy
129  Andrea Robustella & Ilaria Tripicchio Włochy
129  Robert Westerveen & Aleksandra Wojtysiak Holandia
133  Ivan Bagaev & Maria Konus Rosja
133  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Węgry
135  Enrico Agovino & Annalisa Buono Włochy
135  Pietro D'ostilio & Martina De Leonardis Włochy
135  András Kósa & Petra Pandúr Węgry
138  Vova Martianov & Caroline Zytniak Niemcy
139  Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japonia
140  Sergej Orechkov & Janine Lippert Niemcy
141  Massimiliano Rocchi & Daiana Belluomini Włochy
142  Jose Manuel Fernandez & Ingrid Barreiro Hiszpania

Runda 1 (górne 253)

143  Gleb Bykov & Anna Sviridova Rosja
143  Alessandro Della Barbara & Martina Moras Włochy
143  Martin Schmiel & Sophie Hertel Niemcy
143  Aleksandr Smirnov & Anna Shunina Rosja
147  Ewoud Fidom & Lisette Keur Holandia
147  Andriy Plotkin & Anastasiya Novikova Niemcy
149  Javier Alcaniz Cardenas & Giulia Zanlorenzi Hiszpania
149  Aleksei Vlasov & Kristina Sharova Rosja
151  Diego Arias Prado & Masha Tiagunova Hiszpania
151  Victor Fischer & Alexandra Rehn Niemcy
151  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rosja
151  Artem Mubarakshin & Aleksandra Belous Rosja
151  Alexander Schack & Susi Susa Niemcy
156  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Szwecja
156  Marcel Fels & Vera Paulus Holandia
156  Jordi Fonolla & Eva Blasco Hiszpania
156  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Niemcy
156  Dmitriy Vorobyev & Yulia Ovchinnikova Rosja
161  Vyacheslav Dedurin & Venera Murzina Rosja
161  Victor Kolotev & Dinara Yarullina Rosja
163  Jan Herodek & Alena Cecatkova Czechy
163  Gennadiy Tsynkevich & Enikö Baráth Węgry
163  Joey Yeh & Doris Sun Tajwan
166  Andreas Gross & Kira Mauss Niemcy
166  Giovanni Percacciuolo & Marianna Mendicino Włochy
166  Andrei Scrab & Sabine Vorbrodt Niemcy
169  Tim Bonkowski & Stephanie Elkeles Niemcy
169  Jordi Fabrega & Maria Pomar Hiszpania
169  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Niemcy
172  Torben Fedder & Simone Mitlehner Niemcy
172  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Holandia
172  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Włochy
172  Hendrik Stein & Sonja Hain Niemcy
176  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraina
176  Stephan Schlager & Juliane Haider Austria
176  Ivo Simacek & Leona Macasova Czechy
179  Xu Junjie & Wu Xiaomei Chiny
179  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Niemcy
181  Codrin Constantin Fuioaga & Cristina Murgu Rumunia
181  Ilya Gogotov & Olga Kuzaeva Rosja
181  Brenton Mitchell & Catherine Blackler Kanada
181  Jorg Neuhaus & Ruth Gerwing Niemcy
181  Thorsten Unger & Vera Küster Niemcy
181  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Niemcy
181  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Holandia
188  Kevin Butsch & Olga Ursol Niemcy
188  Kirill Goncharov & Darya Tarasova Rosja
188  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
188  Paul Hüttinger & Sandra Stöckl Austria
188  Alexander Patas & Jerusha Kloke Niemcy
188  Ondrej Radil & Katerina Pribylova Czechy
188  Rico Schlammer & Astrid Schäfer Niemcy
188  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Niemcy
196  Norbert Csanad Fodor & Teodora Roxana Tatar Rumunia
196  Dominic Thutewohl & Tina Richter Niemcy
198  Andrea Carola & Chiara Zaccheddu Włochy
198  Remo Grande & Lorenza Vernamonte Włochy
198  Dmitriy Melnikov & Yuliya Listratova Rosja
198  Denis Quaiato & Amanda Tomasi Włochy
198  Yvo Van Bosch & Sze Ar Wong Holandia
198  Ruben Viciana & Eva Moya Hiszpania
204  Virgil Boros & Alexandra Barna Rumunia
204  Erik Nasybullin & Veronika Okatova Rosja
206  Norbert Heusel & Kessrin Gevert Niemcy
206  Jordi Pares & Vanessa Planell Hiszpania
206  Serban Patrick Rotaru & Daniela Maria Apatiei Rumunia
206  Pavlo Starshevskiy & Viktoriya Klymash Ukraina
206  István Zsigovics & Zsuzsanna Katona Węgry
211  Daniel Buhala & Joulia Arnet Szwajcaria
211  Alan Chao & Lynn Chen Tajwan
211  Florian Hansel & Linda Wulfes Niemcy
211  Alexander Horn & Nicole Gräf Niemcy
211  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Niemcy
211  Serkan Ötztürk & Anastasia Pukhova Niemcy
211  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Niemcy
218  Peter Aubel & Iryna Koval Holandia
218  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
218  Gunther Klich & Svenja Klich Niemcy
218  Sascha Otto & Janne Vollmer Niemcy
218  Roland Tines & Heidrun Puskas Niemcy
218  Andreas Tippel & Larissa Natalie Bieritz Niemcy
218  Remco Van Sabben & Kim Van Sabben Holandia
225  Hans Allard & Margo Oosterhoon Holandia
225  Marius Eckert & Franziska Freyer Niemcy
225  Vadim Galakhov & Anna Kuznetsova Rosja
225  Lenny Howard & Christina Kessler Niemcy
225  Jens Matuschek & Regina Krings Matuschek Niemcy
225  Gonçalo Torres & Sofia Cordeiro Portugalia
225  Henk Wieger Walburg & Anita Dekker Holandia
232  Kees Broess & Anne Van Grinsven Holandia
232  Sven Glass & Bodil Kaiser Niemcy
232  Tuomas Jylhä & Iida Hilska Finlandia
232  Holger Kliche & Melanie Fischer Niemcy
232  Mikko Kuntonen & Titti Koivula Finlandia
232  Denys Leonidov & Irina Rabinovich Ukraina
232  Ulrich Meumann & Katja Arnold Niemcy
232  Maurice Philipoom & Marieke Londen Holandia
232  Philippe Quinet & Patricia Lauble Francja
232  Daniel Silva & Daniela Santos Portugalia
232  Oliver Simon & Claudia Venter Niemcy
232  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Niemcy
232  Marc Tacchino & Stephanie Rey Francja
232  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Niemcy
232  Joan Vila & Anahi Jerez Hiszpania
232  Markus Weik & Sandra Weik Niemcy
232  Tobias Wozniak & Katharina Willberg Niemcy
249  Martin Brand & Katharina Sager Niemcy
249  Guillaume Crantelle & Perrine Tenembaum Francja
249  Thomas Müller & Sonja Borchert Niemcy
249  Stefan Rosik & Tanja Wernetshammer Niemcy
249  Florian Wiedenmann & Tina Süssmann Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}