Results from German Open 2010 - Junior II 10 Dance 17 sierpnia 2010
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2010
Niemcy - Stuttgart 17 sierpnia 2010

Junior II 10 Dance 17 sierpnia 2010

Finał

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rosja
2  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Rumunia
3  Oskar Dziedzic & Magdalena Baranowska Polska
4  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Łotwa
5  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Mołdawia
6  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Vlad Paslariu & Eszter Pop Rumunia
8  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Rosja
9  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rosja
10  Kirill Kuznetsov & Viktoriya Konstantinova Rosja
11  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rosja
12  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rosja
13  Anton Lam-viri & Ulyana Maksimkina Rosja

Ćwierćfinał

14  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rosja
15  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Niemcy
15  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Mołdawia
17  Denis Samarov & Anastasiya Abramenkova Rosja
18  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Litwa
19  Dmitriy Bayanov & Margarita Fomichenko Rosja
19  Mateusz Kieszek & Sandra Opalinska Polska
19  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Rosja
22  Nils Jugans & Jelizaveta Jermilova Łotwa
23  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonia
24  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rosja
25  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonia

Runda 2 (górne 48)

26  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Izrael
27  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litwa
27  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rosja
29  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Rosja
29  Roman Redzyuk & Valeria Malenko Ukraina
31  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Rosja
32  Kirils Rasimjonoks & Jekaterina Suhareva Łotwa
32  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazachstan
32  Evgeniy Sveridonov & Ellina Sazhina Rosja
35  Madis Abel & Lauren Juhanson Estonia
35  Ilya Egorov & Veronika Petrova Rosja
35  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Vyazovetskova Rosja
38  Artem Gaevskiy & Olga Abrazhevich Białoruś
38  Vyacheslav Kotov & Anastasiya Lokhina Rosja
40  Michal Marzec & Kornelia Durka Polska
41  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rosja
41  Kaspars Ivanovs & Diana Mackevica Łotwa
43  Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Finlandia
43  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Białoruś
45  Yaroslav Palyanov & Karina Koroleva Rosja
45  Nikolai Solujazikov & Andrea Laanemets Estonia
47  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Rumunia
48  Alexandr Berzan & Virginia Ursu Mołdawia

Runda 1 (górne 94)

49  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rosja
49  Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Estonia
51  Artem Ananchenko & Vera Alkevich Rosja
51  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukraina
51  Sebastian Duda & Andreea Goanta Rumunia
51  Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Dania
55  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Rosja
55  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukraina
57  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Estonia
58  Arsentiy Kaptsan & Inna Kaptsan Rosja
59  Sergey Golovachev & Evgenia Derbizh Rosja
59  Jiri Gross & Tereza Simackova Czechy
59  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Dania
62  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Niemcy
62  Aleix Civico Pallas & Ylenia Izquierdo Hiszpania
62  Kende Soma Horváth & Emese Gombár Węgry
62  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazachstan
66  Jiri Vala & Jana Dostalova Czechy
67  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Szwecja
68  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Rosja
69  Davids Geikins & Marta Liga Rika Łotwa
69  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Estonia
69  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Ukraina
72  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Rosja
73  Razvan Cotescu & Andreea Matei Rumunia
74  Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak Polska
74  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Niemcy
76  Robert Baybichev & Yana Tudvasova Białoruś
76  Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Rosja
78  Ilya Rykun & Kristina Potapova Rosja
79  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Rumunia
80  Vlad Ageev & Anna Sudakova Ukraina
80  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Rosja
80  Roman Schumichin & Mariya Maksina Niemcy
83  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Niemcy
83  Stephan Klein & Karolina Gaar Niemcy
85  Mark Verlotski & Dina Verlotski Niemcy
86  Bill Kwan & Morgana Lakatos-hayward Kanada
87  Konstantins Runkovskis & Kartina Liga Zilgalve Łotwa
87  Ivo Simoes & Analia Colaço Portugalia
87  Sergey Tkachenko & Milena Girivenko Niemcy
90  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Czechy
91  Codrin Ionlis Epuras & Elena Diana Allipoaie Rumunia
92  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Azerbejdżan
92  Gabriel Olarili & Andra Ioana Hrib Rumunia
92  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Hiszpania
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}