Results from German Open 2010 - Junior II Standard 18 sierpnia 2010
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2010
Niemcy - Stuttgart 17 sierpnia 2010

Junior II Standard 18 sierpnia 2010

Finał

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rosja
2  Vlad Paslariu & Eszter Pop Rumunia
3  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Mołdawia
4  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rosja
5  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rosja
6  Roman Redzyuk & Valeria Malenko Ukraina
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Litwa
8  Istvan Bencze & Katinka Szasz Rumunia
8  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Rumunia
10  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Łotwa
11  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Łotwa
12  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Rosja
13  Madis Abel & Lauren Juhanson Estonia
14  Denis Samarov & Anastasiya Abramenkova Rosja
15  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Rosja

Ćwierćfinał

16  Dmitriy Bayanov & Margarita Fomichenko Rosja
16  Oskar Dziedzic & Magdalena Baranowska Polska
18  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Izrael
19  Maksim Chernyaev & Kristina Shinkaryuk Rosja
20  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litwa
20  Mateusz Kieszek & Sandra Opalinska Polska
22  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rosja
22  Daniel Le & Sandra Jablonska Polska
24  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rosja
25  Nils Jugans & Jelizaveta Jermilova Łotwa
26  Anton Lam-viri & Ulyana Maksimkina Rosja

Runda 3 (górne 48)

27  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonia
28  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rosja
29  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rosja
29  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Rosja
31  Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Finlandia
31  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rosja
31  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rosja
31  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Rosja
35  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Rosja
36  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonia
37  Antonio Albrizio & Rita Albrizio Włochy
38  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rosja
39  Federico Guiberti & Roberta Barbetta Włochy
40  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Vyazovetskova Rosja
41  Wojciech Furman & Dominika Hamulska Polska
41  Oskars Karklins & Zaklina Sola Łotwa
43  Nikolai Solujazikov & Andrea Laanemets Estonia
44  Florin Vlad & Crista Tatar Rumunia
45  Jiri Gross & Tereza Simackova Czechy
45  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Estonia
47  Ilya Rykun & Kristina Potapova Rosja
47  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Estonia

Runda 2 (górne 73)

49  Karls Aniscenko & Paula Kukute Łotwa
49  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Rumunia
49  Kaspars Ivanovs & Diana Mackevica Łotwa
52  Alexandr Berzan & Virginia Ursu Mołdawia
52  Razvan Cotescu & Andreea Matei Rumunia
52  Jonathan Lucarelli & Erika Ferrara Włochy
52  Yaroslav Palyanov & Karina Koroleva Rosja
56  Sergey Golovachev & Evgenia Derbizh Rosja
56  Erik Kem & Michelle Kaiser Niemcy
56  Jacek Matyja & Martyna Cieslak Polska
56  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Ukraina
60  Pablo Baudin Fuentes & Sheila Cubero Murillo Hiszpania
60  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazachstan
62  Ilya Egorov & Veronika Petrova Rosja
62  Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Estonia
64  Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak Polska
65  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Niemcy
65  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Mołdawia
67  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Niemcy
68  Aleksandrs Aniscenko & Katrina Kora Klapere Łotwa
69  Roman Schumichin & Mariya Maksina Niemcy
70  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukraina
71  Jiri Vala & Jana Dostalova Czechy
72  Kewin Espenszyt & Aleksandra Siwek Polska
73  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Rosja

Runda 1 (górne 140)

74  Robert Baybichev & Yana Tudvasova Białoruś
74  Filipp Ivanov & Yana Guterman Rosja
76  Dinu Lung & Larisa Pop Rumunia
76  Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Rosja
78  Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Włochy
79  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Szwecja
79  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Białoruś
81  Artem Gaevskiy & Olga Abrazhevich Białoruś
82  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Estonia
82  Vyacheslav Kotov & Anastasiya Lokhina Rosja
82  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Rosja
85  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Dania
86  Kende Soma Horváth & Emese Gombár Węgry
87  Davids Geikins & Marta Liga Rika Łotwa
87  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Łotwa
87  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazachstan
90  Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Dania
90  Silas Kunkel & Merlene Gerstmann Niemcy
92  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Czechy
93  Danil Erokhin & Alina Schehimi Niemcy
93  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukraina
93  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonia
93  Jae Hwan Park & Yun Goo Korea (Płd)
93  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Rumunia
93  Evgeniy Sveridonov & Ellina Sazhina Rosja
99  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Rosja
100  Sven Bergmann & Sira Lohmann Niemcy
101  Vlad Ageev & Anna Sudakova Ukraina
101  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Rosja
101  Arsentiy Kaptsan & Inna Kaptsan Rosja
101  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Hiszpania
105  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Rosja
105  Razvan Vlad Ilea & Dora Kilin Rumunia
107  Marino Di Lorenzo & Sara Di Lorenzo Włochy
107  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Rumunia
109  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Niemcy
109  Stefan Nedelcu & Yasmine Stuparu Rumunia
109  Konstantins Runkovskis & Kartina Liga Zilgalve Łotwa
109  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Niemcy
113  Artem Ananchenko & Vera Alkevich Rosja
113  Deniel Bohl & Janette Kaiser Niemcy
113  Florian Fürll & Marie Charlott Wurmisch Niemcy
113  Michal Marzec & Kornelia Durka Polska
113  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Rosja
118  Sebastian Duda & Andreea Goanta Rumunia
118  Chuan-En Lin & Ya-Yen Chen Tajwan
118  Margo Valk & Kelli Pärkson Estonia
121  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Niemcy
121  Aleix Civico Pallas & Ylenia Izquierdo Hiszpania
121  Stephan Klein & Karolina Gaar Niemcy
124  Jad Florin Alzubi & Corina Tatarau Rumunia
124  Marco Frena & Elisabeth Ridolfo Włochy
124  Benjamin Keller & Sina Seidel Niemcy
124  Robert Saluste & Janna Liina Leemets Estonia
128  Phil Buro & Selina Stieber Niemcy
128  Richard Eisinger & Ines Eisinger Niemcy
128  Codrin Ionlis Epuras & Elena Diana Allipoaie Rumunia
128  Sascha Korn & Lisa Marie Bauer Niemcy
128  Bill Kwan & Morgana Lakatos-hayward Kanada
128  Leon Lohmann & Jana Busch Niemcy
128  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Azerbejdżan
128  Gabriel Olarili & Andra Ioana Hrib Rumunia
128  Kevin Pewych & Christine Brumm Niemcy
128  Kirils Rasimjonoks & Jekaterina Suhareva Łotwa
128  Ivo Simoes & Analia Colaço Portugalia
128  Sergey Tkachenko & Milena Girivenko Niemcy
128  Mark Verlotski & Dina Verlotski Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}