Results from German Open 2010 - Junior I 10 Dance 17 sierpnia 2010
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2010
Niemcy - Stuttgart 17 sierpnia 2010

Junior I 10 Dance 17 sierpnia 2010

Finał

1  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Rosja
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Rosja
3  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Mołdawia
4  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukraina
5  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Rosja
6  Igor Gogichaev & Victoria Trishina Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Ivan Kalinin & Evelina Bilalova Rosja
8  Ivan Efimov & Yuliya Parkhomenko Rosja
9  Ilya Gavryukhin & Darya Nelina Rosja
10  Marius Malinovschi & Anastasia Stan Mołdawia
11  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Rosja
12  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rosja
13  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Rosja

Ćwierćfinał

14  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Rosja
15  Maksym Kravchenko & Kateryna Petrova Ukraina
16  Casian Tudosie & Nicole Denise Racovitan Rumunia
17  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Mołdawia
18  Egor Boldysh & Veronika Gushca Białoruś
19  Everts Gulbis & Elina Kalvane Łotwa
20  Raul Faliboga & Loredana Butea Rumunia
20  Artem Kuklin & Iryna Shved Ukraina
22  Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Łotwa
22  Filipp Onischenko & Anastasiya Trachuk Rosja
24  Dan Linga & Olga Grigoritsa Mołdawia
25  Dmitry Polkovnikov & Ekaterina Terekhova Rosja

Runda 2 (górne 49)

26  Fabian Ardeiu & Andreea Raluca Manea Rumunia
26  Victor Catalin Cauca & Andra Pacurar Rumunia
26  Alexsandr Gladkov & Lyudmila Maiorova Rosja
29  Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Rosja
29  Aleksandr Vasetskiy & Dinara Muftakhetdinova Rosja
31  Dragos Ana & Paula Diana Otiman Rumunia
31  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Rosja
33  Pavel Kuznetsov & Zlata Tsybakova Rosja
34  Daniil Bykov & Arina Popova Rosja
34  Daniil Rostvinschii & Daria Platonova Mołdawia
36  Maksim Fesenko & Elizaveta Bilyay Ukraina
37  Ivan Ivanov & Sofya Zhilenkova Rosja
37  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rosja
39  Aleksandr Agapitov & Alisa Strogaya Rosja
39  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rosja
41  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Litwa
42  Karol Michal Tomecki & Ugne Bruzgaite Litwa
43  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Estonia
44  Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Rosja
45  Aleksandr Markin & Kristina Godunova Cypr
46  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Rosja
46  Artem Zasmolin & Karina Mikhaylova Rosja
48  Dmitriy Goloskov & Vladlena Romanova Rosja
49  Andrey Apraksin & Milena Barabanova Rosja

Runda 1 (górne 97)

50  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Estonia
51  Mark Glushko & Polina Semenova Rosja
52  Laurentiu Andrei Bires & Anne Gabriela Bezusenco Rumunia
53  Sorin Andrei Neagu & Ioana Lupeanu Rumunia
54  Ionut Condan & Roxana Lucaciu Rumunia
54  Alexandru Grama & Victoria Ciobanu Mołdawia
56  Mihai Daniel Constantin & Violeta Andreea Tanasuica Rumunia
56  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonia
56  Karolis Staninas & Kamile Giedrikaite Litwa
59  Mateusz Dorot & Zuzanna Kempa Polska
60  Konstantin Ferroni & Ekaterina Maksimova Rosja
60  Georgiy Nanetashvili & Mariya Chuykina Rosja
60  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Rosja
63  Evgeniy Gusev & Yulana Ponomareva Rosja
63  Andrei Robert Vladescu & Ioana Cristina Mesingher Rumunia
65  Radu Gabriel Bica & Daria Grigore Rumunia
66  Timirlans Abidovs & Klinta Smite Łotwa
66  Jad Florin Alzubi & Corina Tatarau Rumunia
66  Alex Plant & Faye Edge Anglia
69  Robert Saluste & Janna Liina Leemets Estonia
70  Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Estonia
70  Lauris Paegle & Anastasija Maliseva Łotwa
72  Vicenç Torremade Sanz & Maria Moreno Albiol Hiszpania
73  Arseniy Kirgizov & Taisiya Skorokhodova Rosja
73  Darius Razvan Seracin & Alexandra Maria Nuszbaum Rumunia
75  Einoras Degutis & Egle Griksaite Litwa
76  Armand Preda & Denisa Arsenie Rumunia
77  Jevgeni Medvedev & Julia Ternavskihh Estonia
77  Marius Stomatin & Diana Tomsa Mołdawia
79  Dragos Bute & Andreea Bozun Rumunia
80  Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Estonia
81  Chuan-En Lin & Ya-Yen Chen Tajwan
81  Yuval Poliak & Dana Smolansky Izrael
83  Siim Saarik & Arina Salahhova Estonia
84  Jan Plsek & Renata Plskova Czechy
84  Andrey Prokhorov & Alina Atamanchuk Rosja
84  Edvard Romanenko & Seda Dungorova Estonia
84  Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Rosja
84  Ivo Simoes & Analia Colaço Portugalia
84  Takuto Tazawa & Aoi Tamano Japonia
90  Aleksei Lanberg & Polina Kester Estonia
90  Mark Emil Talivere & Rebekka Dungurova Estonia
92  Askar Alshinbek & Daiana Rahmet Kazachstan
93  Marko Reitalu & Simoona Peensalu Estonia
93  Serhiy Sluk & Olha Sluk Ukraina
93  Amanzhol Tulepbayev & Anel Ordabayeva Kazachstan
93  Margo Valk & Kelli Pärkson Estonia
97  Alexandru Ciprian & Andreea Pricope Rumunia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}