Results from German Open 2011 - GOC Juvenile II 8-Dance 17 sierpnia 2011
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2011
Niemcy - Stuttgart 16 sierpnia 2011

GOC Juvenile II 8-Dance 17 sierpnia 2011

Finał

1  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Rosja
2  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Rosja
3  Veaceslav Nagailic & Cristina Batrincea Mołdawia
4  Alin Andrei Beca & Elena Catalina Tampau Rumunia
5  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rosja
6  Vladislav Untu & Aleksandrina Oltyants Mołdawia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Kristers Smits & Melissa Bessonova Łotwa
8  Vladislav Stepanov & Albina Makina Rosja
8  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Rumunia
10  Glenn Richard Boyce & Lydia Hedges Anglia
11  Artem Erkaev & Darya Bondareva Rosja
12  Oleksandr Savchuk & Natalja Leluk Ukraina
13  Evgeniy Shulyak & Elizaveta Polyanskaya Rosja

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

14  Alexandru Herciu & Ariana Cheteles Rumunia
15  Daniil Savin & Agata Pugacheva Rosja
16  Nikita Kovalev & Maryya Vysotskaya Ukraina
17  Tudor Muresan & Ana Cirdan Rumunia
18  Cristian Vladicescu & Paulina Golban Mołdawia
19  Mamertas Lozys & Skaiste Jazilionyte Litwa
20  Roman Havric & Olga Moraru Mołdawia
21  Egor Filev & Yana Nikitina Rosja
22  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Litwa
23  Andrey Prikhodko & Kristina Pischugina Kazachstan
24  Nikita Novikov & Kseniya Evseeva Rosja
25  Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Estonia
26  Dmitry Ronzhin & Aleksandra Raskatova Rosja

Runda 2 (górne 50)

27  Daniil Piazenko & Alina Jankauskaite Litwa
27  Vlad Nicolae Robu & Anda Silaghi Rumunia
27  Daniil Safronov & Mariya Nikitina Rosja
30  Matvey Bykov & Viktoriya Kormacheva Rosja
30  Andrey Finogenov & Darya Klemzikova Rosja
30  Vsevolod Kovalenko & Mariya Baltachi Rosja
30  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Rosja
30  Radu Samoila & Teona Savin Rumunia
35  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Rosja
35  Jakov Kostjanko & Katerina Maijorova Estonia
35  Daniels Simosons & Sara Zuberga Łotwa
38  Rodion Bokov & Anastasiia Demianenko Cypr
39  Paul Cioloca & Antonia Bacos Rumunia
40  Ilia Krevskiy & Anastasiya Maksimenkova Rosja
41  Maksim Goryachok & Inna Geval Ukraina
42  Tore Lund & Tiara-Sophia Wibawa Dania
42  Savely Saltymakov & Alina Lebedko Rosja
44  Egor Nesterenko & Kristina Sedunova Rosja
45  Gheorghe Ciumasu & Andreea Grama Mołdawia
46  Laviniu Ionut Gradea & Maria Teodora Stanciu Rumunia
47  Leon Istratiy & Elizaveta Vikulova Rosja
48  Vlad Malii & Andreea Pascarenco Mołdawia
48  Vladimir Terentev & Yuliya Fedorova Rosja
50  Igor Vanyukov & Polina Barsukova Rosja

Runda 1 (górne 105)

51  Bogdan Panyukov & Aleksandra Krivushkova Rosja
51  Georgiy Shvets & Elizaveta Savenko Rosja
53  Pavel Gorbachev & Elizaveta Galaktionova Rosja
53  Catalin Terescenco & Mihaela Secrieru Mołdawia
55  Ivan Filipchuk & Veronika Nikolenko Ukraina
55  Kaur Pesor & Reti Ojasalu Estonia
57  Raul Andrei Mihoc & Adelina Pelin Rumunia
58  Timofey Aleshin & Jaroslava Zinina Rosja
59  Dragosh Chimbir & Luchiana Buchko Mołdawia
59  Vladimir Shishov & Irina Davydova Rosja
61  Vladislav Ponkratov & Sofiya Glyanenko Rosja
62  Daniyar Abenov & Aleksandra Rakhmankulova Kazachstan
62  Nikita Saliev & Milana Kuznetsova Kazachstan
64  Timofey Makarenko & Arevik Babakhanyan Rosja
64  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finlandia
64  Nikita Varest & Polina Gusyatskaya Rosja
67  Andrey Egay & Anna Kurnosova Rosja
67  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Rumunia
67  Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Rosja
70  Ivan Ivanov & Mikhaela Antonova Bułgaria
70  Simion Marii & Irina Sereda Mołdawia
72  Matvey Korneev & Alina Pestereva Rosja
72  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Niemcy
72  Márk Nagy & Liza Vörös Węgry
72  Mykola Rubis & Ilona Sak Ukraina
76  Raul Isgandarov & Nargiz Guliyeva Azerbejdżan
77  Ivan Ishanov & Sofya Melikyan Rosja
78  Danila Kuzmenko & Anna Paramzina Rosja
78  Aleksey Zakharov & Mariya Plyaskina Rosja
80  Claudiu Ana & Valerie Durban Niemcy
80  Roman Yunkind & Anna Kim Kazachstan
82  Dan Dubina & Elena Zaicenco Mołdawia
83  Oleksandr Kopachevskiy & Alina Abu Ukraina
83  Enrico Oprea & Natali Moraru Mołdawia
85  Bogdan Nicolae Asaftei & Daria Tutunaru Rumunia
86  Stefan Cazacu & Daria Vlah Mołdawia
86  Alexey Guselnikov & Diana Epeykina Rosja
88  Davyd Filosin & Kamila Esekina Kazachstan
89  Aleksandr Markin & Iona Miskevich Rosja
89  Nikita Romanov & Darya Seryakova Rosja
91  Miroslav Bonev & Lora Dankova Bułgaria
92  Robert Petersh & Elina Ablyamitova Rosja
92  Dmitry Prisyazhnyy & Anna Stepanyuk Rosja
94  Yaroslav Lyalenkov & Elizaveta Gavrilina Rosja
94  Stanislav Oleynichenko & Alisiya Zlobina Rosja
96  Nikita Velma & Polina Beloedova Rosja
97  Egor Alkhimov & Yana Borisova Rosja
97  Constantin Elvin & Carina Monica Adochitei Rumunia
97  Anton Savin & Tatyana Novikova Rosja
100  Maurice Rahaus & Louisa Neuhof Niemcy
100  Gleb Rusakov & Evgeniya Semenova Rosja
102  Batyrkhan Rakhmetullin & Diana Almagambetova Kazachstan
103  Alan Aleksander Antriainen & Nastasija Kauts Estonia
103  Andrej Kulik & Nicole Balski Niemcy
105  Artem Nikashin & Elizaveta Postnikova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}