Results from German Open 2011 - GOC Rising Stars Standard 18 sierpnia 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2011
Niemcy - Stuttgart 16 sierpnia 2011

GOC Rising Stars Standard 18 sierpnia 2011

Finał

1  Petr Kashinski & Ekaterina Volgina Rosja
2  Radu Sterban & Ksenia Cletova Mołdawia
3  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polska
4  Georgiy Markaryan & Marina Dorokhova Rosja
5  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Niemcy
6  Andrei Motyl & Diana Korotina Estonia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Kamil Pucko & Anna Wrobel Polska
8  Paolo Campigotto & Alina Daniela Petre Rumunia
9  Jegor Pogrebniak & Paulina Janicka Polska
10  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunia
11  Michelangelo Longo & Maria Longo Włochy
12  Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
13  Alexis Bergeon & Johanna Rivier Francja
14  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

15  Calin Panaite & Tatiana Timus Mołdawia
16  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rosja
16  Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Rosja
18  Matteo Del Gaone & Kristiina Reinfeldt Estonia
18  Marius Andrei Hiruta & Carmen Andra Trasnea Rumunia
18  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polska
21  Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Rosja
21  Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Polska
21  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rosja
21  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Włochy
25  Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polska
26  Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Rosja
27  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rosja
27  Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rosja

Runda 4 (górne 53)

29  Mikhail Grebenyuk & Ekaterina Tokareva Rosja
29  Valts Liepnieks & Inese Zarina Łotwa
31  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Białoruś
31  Aleksandr Ignatov & Svetlana Vinogradova Rosja
33  Andres End & Veronika End (aka Korotnikova) Estonia
34  Marts Punins & Dana Jakobsone Łotwa
35  Sergio D'avino & Romina Molinari Włochy
36  Marco Rescigno & Monika Pedersen Dania
37  Aleksey Bredikhin & Darya Demenkova Rosja
37  Markus Hackl & Stefanie Krausz Austria
37  Eros Sciamanna & Anna Jaglinska Włochy
37  Sergey Stepanov & Helena Cej Izrael
41  Giuseppe Di Napoli & Rosa Anna Paone Włochy
41  Zhao Peng & Wang Qi Chiny
43  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Włochy
43  Tuyosi Nukina & Mariko Shibahara Japonia
43  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rosja
46  Masayuki Ishihara & Saori Ito Japonia
46  Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
46  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Łotwa
49  Andrea De Marco & Debora Zecca Włochy
50  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Włochy
51  Vladislav Bogoslov & Vladlena Khodyreva Rosja
52  Simone Santoro & Tiziana Morgillo Włochy
53  Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Rosja

Runda 3 (górne 97)

54  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Rumunia
54  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Niemcy
56  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litwa
56  Oleksii Guzyr & Rikako Ota Japonia
56  Viacheslav Korovin & Mariya Potemkina Rosja
56  Victor Presnetsov & Vera Nam Rosja
60  Alessandro D'amora & Maria Gorelik Włochy
60  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Litwa
62  Oreste Alitto & Federica Bosco Włochy
62  Igor Ammosov & Lyubov Vasileva Rosja
62  Alessio Disca & Luisa Cardillo Włochy
62  Ion Postolache & Ioana Damsa Rumunia
62  Calin Rusnac & Andreea Hogea Rumunia
67  Luca Balestra & Krizia Balestra Włochy
67  Jan Kohout & Johanka Pruzincova Czechy
67  Dominik Kotala & Anna Kotala Polska
67  Piotr Purchala & Anastasja Ermolenko Polska
71  Vadim Maslov & Mariya Barabanova Rosja
71  Konrad Paprocki & Justyna Malisz Polska
73  Lorenzo Appicciutoli & Gaia Costantini Włochy
73  Marcello Nencini & Tessa De Jong Holandia
73  Earle Williamson & Charlotte Rikke Christiansen USA
76  Aleksandr Borisov & Yanina Yakubova Rosja
76  Patryk Budakiewicz & Monika Kaczmar Polska
76  Mathias Kehlet & Valeria Semochkina Dania
76  Marcin Sochacki & Luiza Piotrowska Polska
76  Frank Zegels & Danique Zegels Holandia
81  Yriy Afonin & Darya Kushnir Finlandia
81  Lukas Spisak & Eva Tibenska Słowacja
83  Michal Drha & Klara Zamecnikova Czechy
83  Tanel Merigan & Kadri Kütt Estonia
85  Oleksander Mazur & Olga Bogdanova Ukraina
85  Gergö Nagy & Viktoria Pali Węgry
87  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Litwa
87  Peteris Lapins & Daniela Diure Łotwa
87  David Moretti & Francesca Sfascia Włochy
87  Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Litwa
91  Stiapan Hurskiy & Juliane Klebsch Niemcy
91  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Niemcy
93  Vittorio Felici & Elena Felici Włochy
93  Marat Khannanov & Lilya Yagudina Rosja
95  Artur Khayrullin & Azaliya Dautova Rosja
95  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Rosja
97  Luca Belometti & Denise Colombo Włochy

Runda 2 (górne 142)

98  Mauro Di Stefano & Noemi Biamonte Włochy
98  Vit Domorad & Tereza Ripova Czechy
98  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Niemcy
98  Wang Likai & Zhao Ling Yi Chiny
98  Pavel Lopatin & Olga Lillo Rosja
103  Domenico Alberti & Aandreea Carmen Sardarescu Włochy
103  Iakov Ponomarenko & Anastasia Solovieva Rosja
105  Felix Kunkel & Isabell Lehmann Niemcy
105  Aleksey Tsarev & Veronika Titova Rosja
107  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Niemcy
107  Jacopo Casotto & Francesca Gambalonga Włochy
107  Andrey Chekmarev & Anastasiya Okladnikova Rosja
107  Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polska
107  Igor Nesterov & Olga Priamilova Rosja
107  Roberto Noschese & Carmen Palma Włochy
107  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Czechy
107  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Włochy
107  Aleksandr Teleshko & Natalia Zukowska Polska
116  Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Niemcy
116  Dmitriy Suftin & Mariya Makhotko Rosja
118  Florin Gherasim & Lorena Sturza Rumunia
118  Daniil Varlamov & Margarita Angudovich Rosja
118  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonia
121  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rosja
121  Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polska
121  Andrey Sychevskiy & Anna Bekhtina Rosja
124  Alex Gerlein & Alexandra Elert Niemcy
124  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Rumunia
124  Artur Martea & Henrieta Buga Mołdawia
127  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Rumunia
128  Fabio D'annunzio & Serena Serra Włochy
128  Nicolo Galanti & Flavia Calcioli Włochy
128  Lu Li & Guo Qing Chiny
128  Jonne Pohjankukka & Tiia Routila Finlandia
132  Oleg Zemlyakov & Iva Riederova Czechy
133  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litwa
133  He Zhiwei & Ma Jianing Chiny
135  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Czechy
136  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rosja
136  Andrey Knizel & Anastasiya Timofeeva Rosja
136  Vladimir Martintsov & Maria Gladkikh Kanada
136  Geng Tao & Li Mu Zi Chiny
140  Alfonso Delli Compagni & Cristina Delli Compagni Włochy
140  Alessandro Zannier & Giada Lazzaroni Włochy
142  Boris Basin & Veronika Tamarova Rosja

Runda 1 (górne 277)

143  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Łotwa
143  Pawel Stekala & Danuta Kwasny Polska
145  Mikolaj Balcerzak & Dominika Nowak Polska
145  Vincenzo Boschetti & Serena Martelli Włochy
145  Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraina
145  Martin Herrmann & Sandra Tippel Niemcy
145  Wu Hongbo & Yin Si Jun Chiny
145  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japonia
145  Mateusz Modzelewski & Aleksandra Karpinska Polska
145  Aleksandr Podgorelkin & Anastasia Sokolova Rosja
145  Anton Shaltin & Anastasiya Bormotova Rosja
145  Nikolay Sidorov & Marina Maschenko Rosja
155  Titus Ablorh & Natalya Bekker Czechy
155  Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Łotwa
155  Bogdan Suciu & Larisa Pop Rumunia
158  Enrico Agovino & Pasqualina Mirabella Włochy
158  Alessandro Casu & Elena Capitani Włochy
158  Bartosz Lech & Agata Brychcy Polska
161  Erika Rocca & Salvatore Gianino Włochy
161  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Rudneva Rosja
163  Michael Bruni & Chiara Cassai Włochy
163  Manuel Guidotti & Lucia Marinucci Włochy
163  Jüri Kagan & Claudia Ketonen Finlandia
166  Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japonia
166  Viktor Kurenkov & Natalya Makarova Rosja
166  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Holandia
166  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Holandia
166  Pasquale Sirica & Veronica Kononyuk Włochy
166  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Czechy
172  Nikita Petukhov & Veronika Novikova Rosja
172  Vito Ulino & Yana Zakharchenko Włochy
174  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Włochy
174  Andrea Di Cunto & Loredana Giordano Włochy
174  Manuel Fogliani & Sara Morelli Włochy
174  Mikhail Karbainov & Daria Mordik Rosja
174  Sergey Popov & Marina Laptieva Kazachstan
174  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Holandia
174  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Rumunia
181  Antonio Giuliano & Gaetana Ruggiero Włochy
181  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonia
181  George Pop & Marina Madalina Mare Rumunia
181  Frank Schulnies & Katja Döring Niemcy
185  Artem Merenkov & Viktoriya Botkova Rosja
185  Ivan Turbasov & Viktoriya Gunko Rosja
185  Markus Ziebegk & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Niemcy
188  Jakub Pieron & Adrianna Wabnic Polska
188  Artem Shipilov & Julia Movshina Rosja
188  Mark Stalder & Julia Dreier Szwajcaria
188  Daniele Tilli & Federica Zanotti Włochy
188  Michal Urbanski & Izabela Skierska Polska
193  Larry Carisi & Valentina Danesin Włochy
193  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Niemcy
195  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukraina
195  Alexander Karst & Sarah Karst Niemcy
195  Mathias Kirkegaard & Line Riding Dania
195  Kristjan Pikk & Liisbeth Lillo Estonia
199  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Czechy
200  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Litwa
200  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraina
200  Nikolai Tarasov & Nataliya Krasnova Rosja
200  Vlad Vieryga & Violetta Posmtenaya Rosja
204  Rudolf Stupka & Kristyna Hlavicova Czechy
205  Vitaliy Kozhevnikov & Anastasia Lavrova Rosja
205  Andreas Lippok & Karin Eva Seitz Niemcy
205  Jan Willem Mostert & Kenda Kraus Holandia
205  Massimiliano Rocchi & Daiana Belluomini Włochy
209  Pierre-Henri Larcher & Cassandre Cauvenberg Francja
209  Adrian Obladen & Nadine Oeser Niemcy
209  Sascha Otto & Janne Vollmer Niemcy
209  Pawatpong Racha-apai & Thitiyapa Potimu Tajlandia
209  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Niemcy
214  Liu Qi Bin & She Meng Ting Chiny
214  Alexander Patas & Jerusha Kloke Niemcy
216  Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Rosja
216  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Rumunia
216  Eduard Grohman & Klaudia Stefunkova Słowacja
219  Chi Anh Nguyen & Nha Khanh Nguyen Wietnam
219  Fabian Wendt & Anne Steinmann Niemcy
221  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
221  Fabian Rudolph & Anette Harms Niemcy
223  Remo Grande & Lorenza Vernamonte Włochy
223  Maxim Kube & Natalie Kiess Niemcy
223  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Austria
223  Christian Spiekermann & Carolin Queck Niemcy
227  Emanuel Fronhofer & Nina-Maria Fronhofer Niemcy
227  Jesper Rechendorff Pedersen & Marie Louise Bang Dania
227  Shimpei Saito & Izuho Saito Japonia
227  Marcel Wagner & Denise Egenolf Niemcy
227  Kirill Zaruba & Yelena Borovskaya Ukraina
232  Adrian Jamaly & Karolina Sliwinska Niemcy
232  Bruno Jimenez Banos & Ainoa Soler Hiszpania
232  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Izrael
232  Anton Smuk & Siri Sandberg Szwecja
232  Mattia Stortoni & Manuela Paccamiccio Włochy
232  Tom Sutter & Eva Schouwenburg Holandia
232  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Niemcy
239  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Niemcy
239  Simone Ferracci & Laura Ridolfi Włochy
239  Niklas Neureuther & Katharina Reichel Niemcy
242  Mantas Bruder & Anastasia Shamis Niemcy
242  Tomas Jelinek & Simona Tejcova Czechy
242  Mattia Piccoli & Benedetta Montani Włochy
242  Marek Ponca & Ewa Ponca (aka Drapala) Niemcy
242  Oliver Stachetzky & Reenste Seidenberg Niemcy
247  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalia
247  Alberto D'elia & Giorgia Gubitoso Włochy
247  Adrian Julius & Suzan Bowman RPA
247  Daniel Leinman & Liora Kumha Izrael
251  Jan Cerny & Barbora Kyryanova Czechy
251  Lyubomyr Filinskyy & Roksolana Bundz Ukraina
251  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Szwajcaria
251  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Holandia
251  Tim Steinmetz & Lisa-Sophie Runge Niemcy
251  Gonçalo Torres & Sofia Cordeiro Portugalia
251  Tom Uhlig & Lisa Uhlig Niemcy
251  Jens Vogelgesang & Franziska Vogelgesang (aka Queck) Niemcy
259  George Borisov & Ada Au Anglia
259  Michael Braun & Julia Braun (aka Hogenkamp) Niemcy
259  Christian Freisens & Jacqueline Kusserow Niemcy
259  Wolfgang Iser & Merle Tralau Niemcy
259  Evan Jeposa & Deborah Newberry RPA
259  Johannes Kreutzer & Karolina Scibor Niemcy
259  Beat Künzi & Barbara Krebs Szwajcaria
259  Vladimir Kuzmin & Kseniya Levchenko Rosja
259  Christian Lang & Eva Litzenberger Niemcy
259  Daniel Leypold & Marie Leypold Niemcy
259  Manuele Marinozzi & Sara Romagnoli Włochy
259  Andre Portelli & Lisa Portelli RPA
259  Piero Ruscito & Giuseppina Monaco Włochy
259  Nico Säring & Nicole Säring Niemcy
259  Wolfgang Schuh & Andrea Lang Niemcy
259  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Niemcy
259  Phan Hong Viet & Hoang Thu Trang Wietnam
259  Burkhard Wagener & Binja Svea Rassner Niemcy
259  Sergii Zalyevsky & Nataliya Slobodyak Ukraina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}