Results from German Open 2011 - GOC Youth Latin 16 sierpnia 2011
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2011
Niemcy - Stuttgart 16 sierpnia 2011

GOC Youth Latin 16 sierpnia 2011

Finał

1  Evgeni Kuzin & Elina Popova Rosja
2  Maxim Stepanov & Viktoriya Konstantinova Niemcy
3  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Dania
4  Nikolai Mikadze & Yana Novikova Rosja
5  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Rumunia
6  Yaroslav Galay & Kateryna Klishyna Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Rosja
8  Nikita Golota & Yana Annina Rosja
9  Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
10  Andrei Grosu & Irina Puica Mołdawia
11  Pablo Otero Falcon & Irina Perez Lopez Hiszpania
12  Szabolcs György Zilahy & Krisztina Kovács Węgry

Ćwierćfinał

13  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Niemcy
13  Yanan Qiao & Yuting Wang Chiny
15  Nikolay Chernov & Evgeniya Florinskaya Rosja
15  Shim Young Eun & Song Ha Kim Korea (Płd)
15  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rosja
18  Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Rosja
18  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Łotwa
20  Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Rosja
21  Nikita Tabachkov & Ekaterina Ryabogina Rosja
22  Michal Le & Kamila Duranska Polska
22  Kirill Pavlov & Anna Argun Rosja
24  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Mołdawia
25  Jader De Pazzi & Jessica De Bona Włochy

Runda 4 (górne 49)

26  Razvan Florin Dumitrescu & Alina Andreea Radu Rumunia
27  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Włochy
27  Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Łotwa
29  Adrian Kopczynski & Magdalena Baranowska Polska
29  Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Rosja
31  Roman Drobotov & Natalia Glebocka Polska
32  Mateusz Godziebiewski & Ewelina Mikolajewska Polska
32  Stefano Grassi & Giulia Ardizzoni Włochy
32  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Rosja
35  Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Łotwa
36  Michael Lerner & Marika Odikadze Izrael
36  Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Rosja
36  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukraina
39  Bogdan Boie & Ksenya Rybina Rumunia
39  Alexandru Dutcovici & Lisa Maria Schieb Rumunia
41  Josef Just & Helena Birgusova Czechy
41  Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rosja
41  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Rosja
44  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazachstan
44  Evgeniy Nikitin & Anastasiya Milyutina Rosja
46  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litwa
47  Sandro Mazzuferi & Flora Giordani Włochy
48  Mihai Marius Gherasim & Paula Diana Otiman Rumunia
48  Maxim Sosunov & Viktoriya Lyaschenko Niemcy

Runda 3 (górne 96)

50  Oskar Dziedzic & Klaudia Iwanska Polska
50  Anton Lam-Viri & Anna Ilina Rosja
50  Patrick Mössner & Georgiana Barbu Niemcy
50  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Rosja
54  Dmitriy Kapusta & Ekaterina Kalish Rosja
54  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rosja
56  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Niemcy
56  Arturs Freimanis & Elina Muceniece Łotwa
56  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bułgaria
59  Karls Aniscenko & Paula Kukute Łotwa
59  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Łotwa
59  Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Rosja
59  Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukraina
63  Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Rosja
64  Michele Albigese & Naja Dolenc Słowenia
64  Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dania
64  Anton Inglikov & Ella Troshina Rosja
67  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Izrael
67  Qiang Zhang & Xue Er Zhang Chiny
69  Michail Dezhurov & Yana Aldoshina Rosja
69  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonia
71  Mirko Cardi & Sharon Cardi Włochy
71  Francesco Garofalo & Marika Laraspata Włochy
71  Ondrej Srkal & Katarzyna Niedobova Czechy
74  Ding Ran Ji & An Qi Ma Chiny
74  Phillip Kudryavtsev & Liza Lakovitsky USA
74  Ilya Malyshev & Anna Popova Rosja
74  Artem Stepanov & Polina Teleshova Rosja
74  Evgeniy Vinogradov & Yuliya Ganina Rosja
79  Shi Yu Huang & Xue Chun Lu Chiny
79  Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazachstan
81  Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Estonia
82  Salvatore Ammirata & Desislava Pencheva Bułgaria
82  Boris Basin & Veronika Tamarova Rosja
82  Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irlandia
82  Marco Saitta & Giulia D'alessandro Włochy
82  Angelo Vecchio & Ilenia Pia Mancuso Włochy
87  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rosja
88  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rosja
88  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litwa
88  Ivan Varfolomeev & Anastasiya Abramenkova Rosja
91  Mateusz Laski & Kamila Serafin Polska
91  Deividas Simaska & Goda Siugzdinyte Litwa
93  Andrea Civita & Eleonora De Mitri Włochy
94  Igor Gutsan & Diana Maidanic Mołdawia
95  Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Rosja
96  Daniil Arutyunov & Alina Nikolaeva Rosja

Runda 2 (górne 131)

97  Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraina
97  Oskars Karklins & Zaklina Sola Łotwa
97  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Niemcy
100  Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Rosja
100  Nikita Dolyuk & Irina Kiryukhina Rosja
100  Ionut Alexandru Miculescu & Andra Pacurar Rumunia
100  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Niemcy
104  Gustavs Ernests Arajs & Anastasija Volozaninova Łotwa
104  Yu Jia Qiu & Xia Meng Sun Chiny
106  Dmitriy Bayanov & Viktoriya Pechenik Kazachstan
106  Timur Dogan & Vanessa Beer Niemcy
106  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Łotwa
109  Pedro Antunes & Raquel Soares Portugalia
109  Michal Marzec & Kornelia Durka Polska
109  Ivan Nikitin & Polina Baurina Rosja
109  Andrea Storoni & Dariya Suslova Włochy
109  Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Rosja
114  Harry Bober & Romy Kuhlmann Niemcy
114  Kasper Korup & Natalie Winter Dania
114  Artem Pogudin & Arina Sokolova Rosja
117  Beniamin Bregman & Maria Azimov Izrael
117  Aleix Civico Pallas & Laura Sune Hiszpania
117  Igor Golovach & Karina Zubzhutska Ukraina
117  Stefan Nedelcu & Yasmine Stuparu Rumunia
121  Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finlandia
121  Aleksey Pieiganovich & Anna Koretskaya Białoruś
123  Aljaz Erzin & Maja Kosutic Słowenia
123  Jussi Pakonen & Anniia Koivuniemi Finlandia
125  Titus Ablorh & Natalya Bekker Czechy
125  Danilo Randazzo & Natalie Vollmer Niemcy
125  Arturs Vuskans & Jelizaveta Jermilova Łotwa
125  Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Rosja
129  Danil Erokhin & Alina Schehimi Niemcy
130  Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukraina
131  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Niemcy

Runda 1 (górne 215)

132  Lee Ho Chang & Ye Rim Oh Korea (Płd)
132  Maksim Osetrov & Stefania Cosma Niemcy
132  Kirill Soldatov & Mariya Pushnikova Rosja
135  Gianluca Carello & Teresa Carello Niemcy
135  Michal Stanislawski & Maria Zakrzewska Polska
135  Silviu Turcan & Kseniya Lupu Ukraina
138  Gevorg Akinyan & Mariya Kusyaka Rosja
138  Jorgen Buse & Kamilla Koue-mortensen Dania
138  Roberto Palmisano & Sharon Bisbano Włochy
138  Vitaliy Zakharov & Inna Tokarchuk Rosja
142  Mathias Kirkegaard & Line Riding Dania
142  Fabian Löw & Valentina Gabriele Niemcy
142  Giuseppe Pio Scerra & Liana Mkrtchjan Niemcy
142  Vladislav Tsarev & Angelina Barkova Rosja
142  Kim Dong Yeon & Ye Ji So Korea (Płd)
147  Maksim Blokhin & Anastasiya Khizhnyakova Rosja
147  Omar Landi & Benedetta Orlandini Włochy
149  Roman Bankrashkov & Viktoriya Sermyagina Rosja
149  Benjamin Becker & Josefin Dinger Niemcy
149  Boris Peyss & Lisa Marie Bauer Niemcy
149  Kristjan Pikk & Liisbeth Lillo Estonia
149  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Rudneva Rosja
149  Alexander Skvortsov & Yuliya Novotorova Rosja
155  Tobias Soencksen & Luisa Egenolf Niemcy
155  Mark Spektor & Susan Fichte Niemcy
155  Oleksiy Teslenko & Olga Galkevych Ukraina
158  Kiril Borisotzkin & Bella Ivrogimova Kazachstan
158  Damiano Mariotti & Giada Martelli Włochy
158  Patrick Ferreira Sa & Nicole Wirt Niemcy
158  Ion Simboteanu & Lina Vartic Mołdawia
162  Lorenzo Romano & Paula Jericevic Chorwacja
162  Vykintas Sirmas & Gyte Bliudziute Litwa
164  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Izrael
164  Zhuo Jun Yu & Yuan Wang Chiny
166  Aleksandr Panasyuk & Polina Lisechko Rosja
166  Kirill Zaruba & Yelena Borovskaya Ukraina
168  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rosja
169  Nicola Fanelli & Federica Fanelli Włochy
169  Ruben Salvador & Monica Busquier Hiszpania
171  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Niemcy
171  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Rumunia
171  Xu Han & Yu Wang Chiny
171  Marius Mince & Lina Jukneviciute Litwa
171  Bo Qiao & Han Jiao Wang Chiny
176  Aleksander Nogal & Ewa Sitarz Polska
177  Mario Duda & Johanna Rührlinger Austria
177  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Łotwa
179  Aleksey Mukhortov & Olga Alekseenko Rosja
180  Ivan Antonov & Mariya Boykova Rosja
180  Denis Deisser & Lorena Karolin Finger Niemcy
180  Igor Litvinov & Valeriya Subbotina Rosja
180  Konstantin Vakher & Viktoria Mitzel Niemcy
184  Daniel Alberg & Dascha Stegnin Niemcy
184  Nguyen Tuan Dat & Phan Nguyen Quynh Huong Wietnam
184  Vlastimil Sikl & Veronika Taitlova Czechy
184  Zhang Sun & Siqi Zhang Chiny
188  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Rosja
189  Markus Noll & Verena Noll Niemcy
189  Andres Vaccari & Elisa Fabiani Włochy
191  Adomas Kielaitis & Monika Spokauskaite Litwa
191  Dmitrij Peters & Anastasia Nosenko Niemcy
191  Petre Strimbu & Larisa Nuszbaum Rumunia
194  Antonio Andriuolo & Miriana Randazzo Niemcy
194  Wladimir Piskun & Ingrid Disput Niemcy
196  Thomas Kehm & Franziska Nazarenus Niemcy
196  Montas Kubilius & Gerda Mickeviciute Litwa
198  David Büchel & Flavia Landolfi Szwajcaria
198  Huan Feng & Wen Jie Zhang Chiny
198  Edward Fraanje & Bo Sutter Holandia
198  Philipp Köhler & Navina Laqua Niemcy
202  David Dahm & Carla Meier Niemcy
202  Adrian Pop & Bianca Racolta Rumunia
202  Norbert Szeles & Anca Tunea Rumunia
205  Klemens Hofer & Teresa Plutzar Austria
205  Tony Muzzupapa & Lou Alligier Francja
207  Christian Klein & Eugenie Beller Niemcy
208  Fabio Landolfi & Angela Landolfi Szwajcaria
209  Quan Gu & Xinyi Wang Chiny
209  Roman Weber & Naomi Nuzzo Niemcy
211  Jeremy Brossard & Clothilde Buniazet Francja
211  Alexander Gensch & Luisa Griesbaum Niemcy
211  Herbert Stanonik & Marlene Schobesberger Austria
214  Shimpei Saito & Izuho Saito Japonia
214  Andreas Stucke & Jasmin Günthner Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}