Results from German Open 2011 - GOC Youth Standard 18 sierpnia 2011
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2011
Niemcy - Stuttgart 16 sierpnia 2011

GOC Youth Standard 18 sierpnia 2011

Finał

1  Artem Bronnikov & Darya Grishko Rosja
2  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Kanada
3  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dania
4  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Łotwa
5  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Rosja
6  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Mołdawia
8  Kirill Pavlov & Anna Argun Rosja
9  Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Niemcy
10  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litwa
11  Aleksandr Borisov & Yanina Yakubova Rosja
11  Michelangelo Longo & Maria Longo Włochy
11  Vlad Paslariu & Eszter Pop Rumunia

Ćwierćfinał

14  Valeriu Ursache & Darya Goncharenko Ukraina
15  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunia
15  Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
17  Errol Williamson & Vashti Reed USA
18  Valts Liepnieks & Inese Zarina Łotwa
19  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Łotwa
19  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunia
21  Michal Le & Kamila Duranska Polska
22  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Włochy
23  Dmitriy Kapusta & Ekaterina Kalish Rosja
24  Vladimir Kasilov & Yaroslava Tkach Ukraina
25  Evgeniy Nikitin & Anastasiya Milyutina Rosja

Runda 3 (górne 50)

26  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Litwa
26  Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rosja
26  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukraina
29  Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Rosja
29  Calin Rusnac & Andreea Hogea Rumunia
29  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Rosja
29  Michal Urbanski & Izabela Skierska Polska
33  Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Dania
34  Maciej Mikrzak & Martyna Michalik Polska
34  Nikita Tabachkov & Ekaterina Ryabogina Rosja
34  Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Litwa
37  Madis Abel & Lauren Juhanson Estonia
37  Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Rosja
39  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rosja
40  Tamás Jéri & Lilla Szepesi Węgry
41  Vladislav Bogoslov & Vladlena Khodyreva Rosja
41  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Litwa
41  Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Rosja
44  Oskar Dziedzic & Klaudia Iwanska Polska
45  Nikita Dolyuk & Irina Kiryukhina Rosja
45  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Łotwa
45  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Rumunia
48  Boris Basin & Veronika Tamarova Rosja
48  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rosja
48  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonia

Runda 2 (górne 98)

51  Michail Dezhurov & Yana Aldoshina Rosja
51  Vadim Maslov & Mariya Barabanova Rosja
53  Razvan Cotescu & Andreea Matei Rumunia
53  Peteris Lapins & Daniela Diure Łotwa
55  Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Łotwa
56  Giorgio Iori & Giulia Spalla Włochy
56  Anton Lam-viri & Anna Ilina Rosja
58  Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazachstan
58  Stanislav Mamonov & Veronika Dichka Rosja
60  Gianluca Di Melfi & Rossella Rinaldi Włochy
60  Aleksey Mukhortov & Olga Alekseenko Rosja
60  Ion Simboteanu & Lina Vartic Mołdawia
63  Anton Dobriyan & Aleksandra Galkina Rosja
63  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rosja
63  Iakov Ponomarenko & Anastasia Solovieva Rosja
66  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Mołdawia
66  Mateusz Godziebiewski & Ewelina Mikolajewska Polska
68  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rosja
68  Roman Redzyuk & Anastasia Soboleva Kanada
70  Raul Faliboga & Loredana Butea Rumunia
71  Oskars Karklins & Zaklina Sola Łotwa
71  Vladimir Martintsov & Maria Gladkikh Kanada
71  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonia
74  Dominik Kotala & Anna Kotala Polska
75  Dmitriy Bayanov & Viktoriya Pechenik Kazachstan
76  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Rosja
76  Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraina
78  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Niemcy
78  Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rosja
80  Kirill Baturin & Alena Mentyukova Rosja
80  Sander Seppik & Kaari Kink Estonia
82  Andris Klievens & Santa Sauere Łotwa
83  Sergej Piskun & Sofyia Derr Niemcy
84  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Rudneva Rosja
84  Pawel Urbanski & Sandra Michalczyk Polska
84  Kacper Zakowicz & Natalia Zakowicz Polska
87  Michele Albigese & Naja Dolenc Słowenia
87  Rene Carrera & Sofia Gorbatchev Niemcy
87  Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Estonia
87  Jonathan Lucarelli & Erika Ferrara Włochy
87  Dinu Lung & Crista Tatar Rumunia
87  Ivan Varfolomeev & Anastasiya Abramenkova Rosja
93  Vit Domorad & Tereza Ripova Czechy
94  Antonio Giuliano & Gaetana Ruggiero Włochy
95  Igor Gutsan & Diana Maidanic Mołdawia
96  Andrea Storoni & Dariya Suslova Włochy
97  Ilya Malyshev & Anna Popova Rosja
98  Roman Bankrashkov & Viktoriya Sermyagina Rosja

Runda 1 (górne 187)

99  Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Rosja
99  Wu Hongbo & Yin Si Jun Chiny
99  Vladimir Rotan & Aleksandra Antonenko Rosja
102  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Rumunia
103  Adrian Stefan Gagu & Andra Mihaela Radu Rumunia
103  Bertalan Hegyes & Violetta Kis Węgry
103  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Mołdawia
106  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Rosja
106  Anton Shaltin & Anastasiya Bormotova Rosja
106  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Białoruś
106  Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Rosja
110  Mathias Kirkegaard & Line Riding Dania
110  Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finlandia
110  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraina
110  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Izrael
114  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rosja
114  Artur Martea & Henrieta Buga Mołdawia
114  Sasha Ul & Tine Kranjc Słowenia
117  Tomasz Jakubek & Ida Marszalek Polska
118  Edvinas Belousovas & Anastasija Piazenko Litwa
118  Ionut Ciubotariu & Alina Florentina Boros Rumunia
118  Andrey Knizel & Anastasiya Timofeeva Rosja
118  Bogdan Suciu & Larisa Pop Rumunia
118  Vladislav Tsarev & Angelina Barkova Rosja
123  Kaspars Ivanovs & Ruta Sina Łotwa
123  Audrius Kleismantas & Juste Buciunaite Litwa
125  Moritz Krauter & Franziska Rauschenberger Niemcy
125  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Niemcy
125  Andres Vaccari & Elisa Fabiani Włochy
128  Aleksander Nogal & Ewa Sitarz Polska
128  Vitaliy Zakharov & Inna Tokarchuk Rosja
130  Kristjan Pikk & Liisbeth Lillo Estonia
130  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Rosja
132  Liu Qi Bin & She Meng Ting Chiny
132  Danil Erokhin & Alina Schehimi Niemcy
132  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Niemcy
132  Martin Jantson & Kerstin Kessa Estonia
136  Nikita Petukhov & Veronika Novikova Rosja
136  Zhang Sun & Siqi Zhang Chiny
138  Titus Ablorh & Natalya Bekker Czechy
138  Jorgen Buse & Kamilla Koue-mortensen Dania
138  Emil Kashapov & Svetlana Sarycheva Rosja
138  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litwa
138  Montas Kubilius & Gerda Mickeviciute Litwa
138  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Rosja
138  Jakub Necpal & Zuzana Borska Czechy
138  Roman Schumichin & Mariya Maksina Niemcy
138  Vlad Vieryga & Violetta Posmtenaya Rosja
138  Kirill Zaruba & Yelena Borovskaya Ukraina
138  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Rumunia
149  Ruben Salvador & Monica Busquier Hiszpania
149  Michal Stanislawski & Maria Zakrzewska Polska
151  Kiril Borisotzkin & Bella Ivrogimova Kazachstan
151  Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irlandia
151  Beniamin Bregman & Maria Azimov Izrael
151  Edward Fraanje & Bo Sutter Holandia
155  David Büchel & Flavia Landolfi Szwajcaria
155  Raitis Eglitis & Diana Judze Łotwa
155  Omar Landi & Benedetta Orlandini Włochy
155  Sebastian Mititelu & Diana Serb Rumunia
155  Mircea Constantin Oanes & Ana-Maria Mititelu Rumunia
155  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Hiszpania
161  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Niemcy
161  Michal Marzec & Kornelia Durka Polska
161  Timon Niedecken & Larissa Bröhmer Niemcy
161  Aleksandr Panasyuk & Polina Lisechko Rosja
161  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bułgaria
161  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Niemcy
161  Dominick Christopher Valusescu & Raluca Elena Popa Rumunia
168  Ivan Antonov & Mariya Boykova Rosja
168  Sven Bergmann & Kristina Kozenkova Niemcy
168  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Rumunia
168  Thomas Doodkorte & Kelly Basoski Holandia
168  Quan Gu & Xinyi Wang Chiny
168  Adomas Kielaitis & Monika Spokauskaite Litwa
168  Fabio Landolfi & Angela Landolfi Szwajcaria
168  Vladut Mesca & Elena Marian Rumunia
168  Danilo Randazzo & Natalie Vollmer Niemcy
168  Shimpei Saito & Izuho Saito Japonia
168  Tobias Soencksen & Luisa Egenolf Niemcy
179  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Niemcy
179  David Dahm & Carla Meier Niemcy
179  Nguyen Tuan Dat & Phan Nguyen Quynh Huong Wietnam
179  Denis Deisser & Lorena Karolin Finger Niemcy
179  Henrich Gibala & Laura Belicova Słowacja
179  Georgian Alin Ion & Elena Micu Rumunia
179  Shane Leen & Michelle Mutuleasa Irlandia
179  Anton Smuk & Siri Sandberg Szwecja
179  Norbert Szeles & Anca Tunea Rumunia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}