Results from German Open 2012 - DSF Senior II Open Standard 18 sierpnia 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2012
Niemcy - Stuttgart 14 sierpnia 2012

DSF Senior II Open Standard 18 sierpnia 2012

Finał

1  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Niemcy
2  Michael Lindner & Beate Lindner Niemcy
3  Carlo Wilmer Righero & Manuela Traversi Włochy
4  Armando Nespoli & Natalia Gualandris Włochy
5  Luciano Testi & Valeria Massarotti Włochy
6  Daniele Druda & Monica Benato Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Niemcy
8  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rosja
9  Rene Ewals & Ymke Lemmens Holandia
10  Gaetano Ricciardelli & Lea Miranda Włochy
11  Nikolay Palagichev & Irina Krutova Rosja
11  Toni Rinaldi & Silvana Contini Włochy

Ćwierćfinał

13  Olivier Albert Gastaldi & Muriel Renee Gastaldi (aka Haegel) Włochy
13  Hans Sieling & Petra Sieling Niemcy
15  Vitam Kodelja & Barbara Kodelja Słowenia
16  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Szwajcaria
17  Alfons Henne & Vera Zuleger Niemcy
18  Aldo Sterpilla & Enza Bracci Włochy
19  Jouko Leppala & Helja Leppala Finlandia
20  Lorenzo Melucci & Carla Meconi Włochy
21  Michael Feld & Heide Glaser Niemcy
21  Massimo Schiano & Antonella Ditri Włochy
23  Franco Ascione & Antonella Colli Włochy
24  Antonio Manfellotti & Maria Vivo Arca Włochy
25  Rolf Pernat & Iris Pernat Niemcy

Runda 4 (górne 49)

26  Sandro Guidetti & Katya Rossi Włochy
27  Ivone Donello & Daniela Pupin Włochy
28  Andrey Yushev & Elena Yusheva Rosja
29  Nils Goral & Anja Goral Niemcy
30  Aleksandr Markov & Galina Markova Rosja
31  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Niemcy
32  Euro Segala & Stefania Fioravanti Włochy
32  Paolo Tesi & Roberta Corrieri Włochy
34  Stephan Beth & Helene Barbier Francja
34  Maurizio Carugati & Mariagrazia Giovenco Włochy
34  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Niemcy
37  Heinz Jürgen Kühl & Jutta Kühl Niemcy
38  Thierry Pruvost & Sylvie Pruvost Francja
39  Andrey Kukk & Anna Berezina Rosja
40  Justo Del Arco & Consuelo Alegria Hiszpania
40  Jens Wolff & Maike Wolff Niemcy
42  Alberto Zenaro & Rosanna Argenta Włochy
43  Manfred Haerer & Birgit Haerer Niemcy
43  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Rosja
43  Antonio Montanini & Emanuela Zaramella Włochy
46  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Austria
46  Oliver Luthardt & Brigitte Kessel Dohle Niemcy
48  Gunther Nagel & Antje Nagel Niemcy
49  Raymond Wiedemann & Martine Wiedemann Niemcy

Runda 3 (górne 98)

50  Maurizio Potera & Daniela Tortorella Włochy
51  Marcel Bulten & Lydia Spijkerboer Holandia
51  Francesco Picco & Sabina Albanesi Włochy
51  Marius Torka & Barbara Torka Niemcy
54  Helmut Holler & Silvia Holler Austria
55  Peter Birndorfer & Christina Pothfelder Niemcy
55  Edward Van Essen & Ilse Mielke Niemcy
57  Volker Conrad & Cornelia Conrad Niemcy
57  Tiziano Giugni & Patrizia Nardini Włochy
57  Philippe Quinet & Patricia Lauble Francja
57  Bram Stelling & Ans Stelling Holandia
61  Francesco Ageta & Maria Luisa Scannella Włochy
61  Pascal Crozat & Annie Crozat Francja
61  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Holandia
64  Giuseppe Colaiacomo & Marina Ricca Włochy
64  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Niemcy
64  Dirk Keller & Heidemarie Schulz-Brüsewitz Niemcy
67  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Niemcy
67  Erich Scharpenberg & Eva Scharpenberg Niemcy
69  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Niemcy
70  Sergio Dodaro & Francesca D'aviri Niemcy
70  Ari Lindgren & Satu Lindgren Finlandia
70  Thomas Rill & Karin Rill Niemcy
73  Stephan Brömmel & Ildiko Rösener Niemcy
73  Jean Comeau & Gisele Cadoret Kanada
73  Jürgen Kosch & Katrin Kosch Niemcy
73  Harald Lerch & Vera Lerch Niemcy
73  Hiro Yukawa & Tomo Yukawa Japonia
78  Martin Hartmannshenn & Anke Becker Niemcy
79  Sven Moritz & Tamara Brands Niemcy
79  Gerhard Pfünder & Jasmin Esther Flor-Lampert Niemcy
81  Karl-heinz Lappe & Christiane Laubach Niemcy
81  Ulrich Scherb & Petra Walliser Austria
83  Andreas Kindt & Anne Hinz Niemcy
83  George Lindholm & Deborah Wong Kanada
85  Robert Keller & Manuela Keller Niemcy
85  Jose Moron & Ascension Garre Hiszpania
85  Joseph Pankert & Alice Pankert Niemcy
85  Michael Schütz & Petra Schütz Austria
89  Johan Dane & Miep Dane Holandia
89  Jean-Marc Delage & Christine Delage Francja
91  Markus Mäurer & Marion Mäurer Niemcy
91  Rob Neuhaus & Charlotte Neuhaus Holandia
93  Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Niemcy
93  Indulis Martinsons & Baiba Martinsone Łotwa
93  Günter Schaupp & Anita Schaupp Niemcy
93  Geert Willander & Katrine Willander Dania
97  Dirk Pape & Martina Glosemeyer Niemcy
98  Markus Kettler & Raphaela Thomas-kettler Niemcy

Runda 2 (górne 148)

99  Jürgen Gebhart & Marion Uhlenbrock Niemcy
99  Federico Tomaselli & Simonetta Galantini Włochy
101  Siegfried Klein & Maria Klein Niemcy
102  Bernd Früh & Renate Früh Niemcy
102  Gregor Hoffmann & Sabina Kampkötter Niemcy
104  Gisbert Diekmann & Claudia Schickenberg Niemcy
104  John Stam & Anita Van Dijk Holandia
106  Ad Cuijpers & Truus Cuijpers Holandia
106  Daniel Eichler & Sona Fikejsova Czechy
106  Andreas Pabst & Christine Pabst Niemcy
106  Roberto Paccalini & Antonella Pezza Włochy
110  Horst Beckmann & Patricia Beckmann Niemcy
111  Leif Arfert & Maj Britt Arfert Szwecja
111  Bernd Kaufhold & Anja Kaufhold Niemcy
111  Ulf Nagel & Doris Nagel Niemcy
111  Albert Rommel & Andrea Rommel Niemcy
115  Italiano Conti & Anna Fringuellucci Włochy
115  Wolfgang Krems & Marina Schlünz Niemcy
117  Paul Assi & Valerie Assi Francja
117  Gerd Breinig & Sabine Rupp Niemcy
117  Günter Enk & Annett Enk Niemcy
117  Viktor Laukart & Nelli Laukart Niemcy
121  Hartmut Neeß & Bettina Neeß Niemcy
121  Thorsten Petersmann & Rita Petersmann Niemcy
121  Alain St Requier & Corinne St Requier Francja
124  Martin Schmidlin & Jasmin Corrodi Szwajcaria
124  Holger Schwarz & Petra Schwarz Niemcy
126  Peter Louis & Beate Louis Niemcy
126  David Wong & Maybo Yee Kanada
128  Helmut Bresch & Angelika Nothdurft Niemcy
128  Peter Helmer & Karola Helmer Niemcy
130  Heinrich Dunker & Claudia Dunker Niemcy
130  Robert Nicklas & Elisabeth Nicklas Niemcy
130  Heiko Schlage & Bettina Schlage Niemcy
130  Augustine Wong & Catherine Wong Kanada
134  Robert Postma & Renate Postma Niemcy
134  Andreas Siemer & Silke Sandomir-dittrich Niemcy
136  William Lee & Fiona Tam Kanada
136  Lawrence Li & Nancy Wong Kanada
136  Thomas Rudolph & Silvia Rudolph Niemcy
139  Jens Langmann & Ellen Langmann Niemcy
139  Heinz-otto Saar & Beate Saar Niemcy
141  Aleksandr Orlov & Olga Orlova Rosja
141  Klaus Rose & Astrid Rose Niemcy
143  Arno Holzwarth & Jutta Holzwarth Niemcy
144  Joan Ferrer & Merce Girones Hiszpania
144  David Hodge & Martina Hodge (aka Lochner) Niemcy
144  Christof Stewen & Carolin Stewen Niemcy
147  Matthias Funke & Ruth Funke Niemcy
148  Detlef Göllner & Daniela Göllner Niemcy

Runda 1 (górne 206)

149  Allen Torrenueva & Lori Yip Kanada
150  Martin Hofmeijer & Jacqueline Hofmeijer Holandia
150  Jürgen Kleinhans & Karin Kleinhans Niemcy
152  Gunnar Arlt & Birgit Arlt Niemcy
153  Michael Hackner & Manuela Treindl Niemcy
153  Stephan Hennig & Gitta Hennig Niemcy
153  Roland Margraf & Elke Westphal Niemcy
156  Hans Coelle & Marita Abendroth Niemcy
156  Andreas Gropp & Marion Hohl Niemcy
156  Burkhard Kolb & Babsi Kolb (aka Linne) Niemcy
156  Rudi Stern & Heidi Stern Niemcy
156  Harm Voets & Marget Voets Niemcy
161  Rauno Nurkka & Arja Nurkka Finlandia
161  Bernhard Starz & Barbara Starz Niemcy
163  Achim Fanter & Petra Ehrhardt Niemcy
163  Guy Wiesen & Barbara Wiesen Niemcy
165  Steffen Kniestedt & Antje Kniestedt Niemcy
165  Jürgen Lüders & Karin Lüders Niemcy
167  Peter Bruckner & Susanne Stuber-Bruckner Niemcy
167  Sergyi Chuykov & Valentina Chuykova Ukraina
167  Armin Winter & Angela Winter Niemcy
170  Uwe Grübner & Rita Grübner Niemcy
170  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Niemcy
172  Karl Georg Brumm & Eva Maria Brumm Niemcy
172  Stefan Doodkorte & Jose Doodkorte Holandia
172  Toni Josep Tello & Assumpta Codina Hiszpania
172  Yuriy Lagozin & Natalia Fomina Rosja
176  Kristian Grunwald & Silvia Grunwald Niemcy
176  Norbert Wiedemann & Petra Wiedemann Niemcy
178  Jean-Charles Orignac & Martine Fouquet (aka Orignac) Francja
178  Friedrich Raith & Helga Raith Niemcy
180  Vesa Karhunen & Ritva Karhunen Finlandia
180  Egon Müller & Claudia Kurz Niemcy
180  Torsten Spill & Sabine Spill Niemcy
183  Michael Diener & Gabriele Perez (aka Svoka) Niemcy
183  Jochen Torke & Christine Torke Niemcy
185  Michael Deisenroth & Karen Kristina Köhn Niemcy
185  Oleg Grachev & Alla Khaliullova Rosja
185  Peter Maier & Karin Maier Niemcy
185  Andreas Walcher & Jutta Walcher Niemcy
189  Beat Schmid & Monika Streit Niemcy
190  Jürgen Kuberczyk & Birte Kuberczyk Niemcy
190  Roelof Speelman & Frederieck Speelman Holandia
190  Juergen Tonhaeuser & Monika Tonhaeuser Francja
193  Antonio Cardoso & Maria Julia Santos Portugalia
193  Harrie Wilborts & Gerda Wilborts Holandia
195  Hans Heinrich Lühmann & Marie Luise Lühmann Niemcy
195  Igor Pavlychev & Svetlana Pavlycheva Rosja
197  Gert Franssen & Sonia Willems Belgia
198  Karsten Jost & Regine Jost Niemcy
198  Anatoliy Lesnikov & Tatyana Lesnikova Rosja
198  Alexander Schürmann & Gisela Schürmann Niemcy
198  Nikolay Voronoy & Alla Voronoy Estonia
202  Udo Findeisen & Beate Findeisen Niemcy
202  Willem Oost & Anneke Oost Holandia
202  Günther Stampfl & Johanna Pollerer Niemcy
205  Bruno Ternisien D'ouville & Marie-Christine Ternisien D'ouville Francja
206  Toni Baschung & Marietta Baschung-conte Szwajcaria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}