Results from German Open 2012 - Juvenile II Standard 17 sierpnia 2012
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

German Open 2012
Niemcy - Stuttgart 14 sierpnia 2012

Juvenile II Standard 17 sierpnia 2012

Finał

1  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Rumunia
2  Vladislav Untu & Aleksandrina Oltyants Mołdawia
3  Glenn Richard Boyce & Kayleigh Andrews Anglia
4  Veaceslav Nagailic & Cristina Batrincea Mołdawia
5  Elisey Osipov & Elizaveta Semashko Rosja
6  Leon Istratiy & Diana Pak Rosja
7  Vlad Nicolae Robu & Anda Silaghi Rumunia
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Rodion Bokov & Loudmila Georgiou Cypr
9  Sergey Bykovskiy & Milana Zenkova Rosja
10  Nikita Novikov & Kseniya Evseeva Rosja
11  Egor Matveev & Anastasiya Verina Rosja
12  German Pugachev & Anastasiya Sedmova Rosja

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  Maksim Lozitskiy & Mariya Plyaskina Rosja
13  Cosmin Lupoaie & Maria Cristina Radu Rumunia
15  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Litwa
16  Kirill Osetrov & Alisa Knyazeva Rosja
17  Gheorghe Ciumasu & Andreea Grama Mołdawia
17  Aleksey Vasyutin & Veronika Gorshkova Rosja
17  Nikita Yuschenko & Polina Figurenko Rosja
20  Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Estonia
21  Nicolae Matei Negruser & Ioana Antonia Iosub Rumunia
22  Matvey Finapetov & Polina Astakhova Rosja
23  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Rosja
24  Maksim Zaruchevskiy & Anastasiya Borisova Rosja

Runda 2 (górne 48)

25  Kirill Ulyanchenko & Mariya Soldatova Rosja
26  Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Rosja
27  Vladislav Klekotsyuk & Alisa Kirillova Rosja
27  Konstantin Muraru & Nina Ushkova Rosja
29  Andrei Ghita & Alexandra Bianca Preda Rumunia
30  Egor Sazhin & Aleksandra Odintsova Rosja
31  Aleksey Rybalkin & Ariadna Tishova Rosja
32  Daniil Maksimov & Veronika Polyushkina Rosja
33  Kamil Bochenek & Karolina Wozny Polska
33  Timofey Dushutin & Anastasiya Plastinina Rosja
33  Aleksandr Egorov & Polina Baryshova Polska
33  Kaspar Kaldaru & Maria-Elisabeth Lootus Estonia
33  Albert Kostarev & Margarita Yurlova Rosja
38  Artem Esayan & Elizaveta Blinova Rosja
38  Nikita Galkin & Renata Valeeva Rosja
40  Mihkel Jantson & Sarah Sofie Barjabin Estonia
41  Razvan Alexandru Babiciu & Alina Dunca Węgry
42  Alexey Guselnikov & Diana Epeykina Rosja
42  Timofey Kalyakin & Sofya Grechkina Rosja
42  Kert Kullamma & Carolyn Kokk Estonia
42  Daniil Simakov & Yana Nikitina Rosja
46  Yan Zazulin & Mariya Kabanova Rosja
47  Gleb Donskoy & Margarita Lastochkina Rosja
48  Danila Bogolyubov & Viktoriya Drozdovska Ukraina

Runda 1 (górne 90)

49  Matvey Korneev & Violetta Levchenko Rosja
49  Razvan Manolache & Beatrice Axinte Rumunia
49  Alexandr Markov & Alina Manvelova Rosja
52  Ivan Filipchuk & Evelina Ganskaya Ukraina
53  Savely Saltymakov & Alina Lebedko Rosja
53  Daniils Sitovs & Kerija Keita Ziemele Łotwa
55  Maksim Aterley & Dariya Braga Ukraina
55  Matei Popa & Teodora Cara Rumunia
57  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Niemcy
58  Aleksandr Mandel & Sofya Sumkina Rosja
59  Kaisar Amirbekov & Zhanetta Amirbekova Kazachstan
59  Robert Iris Danciu & Andreea Alexia Schipor Rumunia
59  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Rosja
59  Nikita Kontsevich & Anna Mihaylyuk Rosja
59  Antonio Mosa & Marie Merle Francja
59  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Rumunia
59  Maksim Scherbakov & Darya Seryakova Rosja
66  Mateusz Krupa & Paulina Sroka Polska
66  Artiom Moroz & Paula Dolma Mołdawia
66  Danil Zykov & Darya Lapusheva Rosja
69  Ljubomir Angelov & Milkana Angelova Bułgaria
69  Volodymyr Chuprinin & Darya Bekhtold Ukraina
69  Leho Holm & Marleen Lutter Estonia
69  Artem Logachev & Nikol Schebetenko Ukraina
69  Laurynas Makarovas & Diana Venckunaite Litwa
74  Matvey Shmidt & Darya Belyakova Rosja
75  Mael Legrain & Janin Grosset Francja
75  Alexandru Mihai & Alexandra Ioana Nimu Rumunia
77  Yu Chang Hang & Yu Xie Chiny
77  Nikita Jersov & Anastasia Petkova Litwa
79  Tudor Dinca & Roxana Dinca Rumunia
79  Semen Goldobin & Diana Gasheva Rosja
79  Stanislav Grigoriev & Viktoriya Polyakova Rosja
79  Ilya Khakhov & Sofya Khisamutdinova Rosja
79  Leonid Klyuchnikov & Polina Abanshina Rosja
84  Yang Fan & Na Zhang Chiny
84  Cristian Gorceag & Valeria Rotarenco Mołdawia
84  Shi Wang Le & Wen Jie Li Niemcy
84  Mattia Mantovan & Elena Larentis Włochy
84  Denis Naberezhnyh & Anastasiya Gromatskaya Rosja
84  Artem Oberemok & Diana Bondarenko Ukraina
90  Mikhail Nikolaev & Alina Druzhinina Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}