Results from Goldstadtpokal 2006 - IDSF International Open Latin 28 stycznia 2006
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Goldstadtpokal 2006
Niemcy - Pforzheim 28 stycznia 2006

IDSF International Open Latin 28 stycznia 2006

Finał

1  Eugene Katsevman & Maria Manusova USA
2  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Węgry
3  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Słowenia
4  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
5  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy
6  Andrius Kandelis & Egle Kandelis Litwa
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Niemcy
8  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Niemcy
9  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Łotwa
10  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
10  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rosja
12  Jan Kliment & Laura Stefanie Hafner Szwajcaria

Ćwierćfinał

13  Sergiu Luca & Katarina Vuletic Niemcy
14  Michal Stukan & Susanne Miscenko Niemcy
15  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Litwa
16  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rosja
16  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Rosja
18  Gennady Bondarenko & Natalija Veremeeva Niemcy
18  Wladislaw Lalafarjan & Maya Tochelovich Niemcy
20  Sergey Gorbunov & Polina Kolodizner Niemcy
21  Christoph Jonas & Elena Zverevshchikova Niemcy
22  Guillem Pascual & Cristina Suarez Hiszpania
23  Cedric Meyer & Angelique Meyer Francja
24  Marius Iepure & Daniela Beckmann Niemcy

Runda 2 (górne 49)

25  Igor Misyurenko & Kristyna Kotinova Czechy
26  Juri Kaiser & Aleksandra Kaiser (aka Kistanova) Niemcy
26  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Austria
28  Slavik Adjidersky & Lilya Furman Izrael
28  David Jühlke & Debbie Seefeldt Niemcy
30  Michael Seidel & Nina Chinju Uszkureit Niemcy
31  Markus Heffner & Tanja Kuschill Niemcy
32  Domenik Herrmann & Aldona Nowakowski Niemcy
32  Thanh Tran & Yvonne Hemlein Niemcy
34  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Niemcy
35  Sascha Mohl & Maria Pia Arces Niemcy
36  Julien Brugel & Coralie Romanzin Francja
36  Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Czechy
38  Alexander Seibert & Ilona Bilotserkovska Niemcy
39  Björn Drews & Marina Rüll Niemcy
40  Marcus Mnerinsky & Marion Lengl Niemcy
41  Daniel Hirth & Yvonne Schmidt Niemcy
41  Emanuil Karakatsanis & Sarah Knapp Niemcy
41  Reinhard Nissl & Reneta Pawlik (aka Temelkova) Niemcy
44  Ivan Kostov & Anna Chodyna Niemcy
44  Simon Völbel & Ines Reiberg Niemcy
44  Alexander Walger & Sarah Sophie Ritz Niemcy
47  Samuel Conrad & Beatrice Debrunner Szwajcaria
47  Mark Leweling & Kathryn Höbusch Niemcy
47  Timur Misirlioglu & Nadine Hoffmann Niemcy

Runda 1 (górne 65)

50  Daniele Varallo & Sonja Schaufler Niemcy
51  Markus Trissler & Marina Scharin Niemcy
52  Maxim Stadnik & Kim Pätzug Niemcy
53  Alexandru Ion & Andra Linte Rumunia
54  Paul Radtke & Lisa Nüssemeyer Niemcy
55  Jörg Killius & Ilona Cutenco Niemcy
55  Michael Schwarz & Janina Wisura Niemcy
57  Juan Carlos Diaz & Maria Graciela Toba Hiszpania
57  Anton Pak & Natalya Yegorova Kazachstan
59  Thomas Holzinger & Pamela Wiedenmayer Niemcy
60  Lucien Krebs & Nicole Dürler Szwajcaria
61  David Kiefer & Selma Berberich Niemcy
62  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Niemcy
63  Giuseppe Parlett & Desiree Cinicola Szwajcaria
64  Jan Hendrik Gaul & Jasmin Kölz Niemcy
64  Grzegorz Motykiewicz & Agnieszka Motykiewicz Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}