Results from Gomel Open 2006 - IDSF International Open Latin 9 września 2006
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Gomel Open 2006
Białoruś - Gomel 9 września 2006

IDSF International Open Latin 9 września 2006

Finał

1  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Rosja
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rosja
3  Kirill Nikitin & Elena Gabdrakhmanova Rosja
4  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Rosja
5  Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polska
6  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Łotwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Sergiy Stasyuk & Aliona Khomyakova Ukraina
8  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rosja
9  Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Białoruś
9  Anton Puzravin & Svetlana Gudyno Rosja
11  Konstantin Kasper & Elena Shabanova Rosja
11  Sergei Salov & Tatiana Perederei Rosja

Ćwierćfinał

13  Aleksei Simakin & Viktorija Puhovika Łotwa
14  Dimitri Lomakin & Karina Imaeva Rosja
15  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Rosja
16  Artsiom Kazyra & Alena Baranenkova Białoruś
17  Alexander Andreev & Irina Domokurova USA
18  Anton Baurov & Maria Bakumets Rosja
18  Vasiliy Komarov & Olga Akopova Rosja
18  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Białoruś
21  Lucian Dimitras & Elena Samarina Mołdawia
22  Albert Akopian & Natalya Abramova Armenia
23  Timur Uteulin & Kristina Zinchenko Rosja
24  Kyryl Shkuryeyev & Kateryna Strelnikova Ukraina

Runda 2 (górne 48)

25  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Indie
25  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rosja
25  Artur Shestovec & Sofia Koifman Białoruś
25  Vadim Volkov & Elizaveta Shaposhnikova Rosja
29  Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rosja
29  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Rosja
29  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litwa
32  Maksim Chebukin & Anastasia Antonova Rosja
33  Pavel Grebenkin & Irina Kazanceva Białoruś
34  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Rosja
35  Alari Lukk & Dina Syritsa Estonia
36  Andrei Vavilov & Terje Piho Estonia
37  Aleksey Shamin & Anna Bessarabova Rosja
38  Ovidijus Andriekus & Alisa Dvoretskaya Litwa
38  Igor Ustymovych & Mariya Zaichenko Ukraina
40  Ivan Kononenko & Evgeniya Anikina Białoruś
41  Artem Gorbachev & Daria Zubova Białoruś
41  Denis Tyagunov & Anastasiya Goncharenko Rosja
43  Gennadiy Tsynkevich & Svetlana Pashkevich Białoruś
44  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Białoruś
44  Aleksei Pitkevich & Liliya Kondrateva Białoruś
44  Artem Putrenkov & Kristina Dinovets Rosja
47  Ilia Parfimovitch & Viktoriya Poleschuk Białoruś
47  Dmitriy Sotnikov & Elena Slesarenok Białoruś

Runda 1 (górne 62)

49  Dmitri Reut & Grazyna Grabicka Białoruś
50  Georgiy Tkachev & Viktoriya Semenova Rosja
51  Denis Naranovich & Aleksandra Pupko Białoruś
51  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rosja
53  Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rosja
54  Yuriy Afonin & Anna Kozlova Rosja
55  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Mołdawia
55  Dmitriy Yevseev & Darya Sharkova Rosja
57  Yuriy Barkov & Maria Parchevskaya Białoruś
57  Aleksandr Shaputko & Anastasia Tabolina Białoruś
59  Sergey Zolotoustskiy & Natalya Skorik Białoruś
60  Artem Lunkevych & Olga Matvienko Białoruś
61  Roman Lobarev & Natalya Mironova Białoruś
62  Vasiliy Bobrikov & Yuliya Kashnikova Białoruś
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}