Results from Grand Prix Dynamo 2012 - IDSF Adult Standard 3 marca 2012
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Grand Prix Dynamo 2012
Rosja - Moscow 2 marca 2012

IDSF Adult Standard 3 marca 2012

Finał

1  Daniil Ulanov & Irina Gogoladze Rosja
2  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Rosja
3  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litwa
4  Artem Bronnikov & Darya Grishko Rosja
5  Igor Kruglov & Anna Aseeva Rosja
6  Andrei Filippov & Evgeniya Kuligina Rosja
7  Andrei Chubarev & Daria Shevelilova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  [25] Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rosja
9  [20] Denis Bulanov & Yuliya Pyrkhova Słowacja
10  [17] Ivan Novikov & Veronika Markova Rosja
11  [16] Alexey Ivanov & Alisa Kushnareva Rosja
12  [13] Denis Molkov & Natalya Osyko Rosja
13  [11] Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
14  [7] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Łotwa

Ćwierćfinał

15  [27] Aleksandr Borisov & Yanina Yakubova Rosja
16  [26] Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Rosja
17  [25] Alessandro D'amora & Maria Gorelik Włochy
17  [25] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norwegia
19  [20] Ilari Lehtonen & Jasmin Pocknell Finlandia
20  [18] Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rosja
21  [14] Artem Braylovskiy & Anna Surikova Rosja
22  [13] Kirill Kuznetsov & Jana Bogdanova Rosja
23  [10] Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rosja
23  [10] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rosja

Runda 3 (górne 48)

25  [27] Aleksey Usanov & Elena Kirilenko Rosja
26  [26] Markus Hackl & Stefanie Krausz Austria
27  [24] Aleksey Bredikhin & Darya Demenkova Rosja
27  [24] Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukraina
29  [23] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Białoruś
29  [23] Antonio Micheli & Ekaterina Maksimova Australia
31  [22] Dmitriy Berdinskiy & Ella Naumova Rosja
31  [22] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Włochy
33  [21] Mikhail Karbainov & Daria Mordik Rosja
34  [20] Ilya Mirgorodskiy & Anna Mirgorodskaya Rosja
34  [20] Dusan Novak & Petra Jurcovicova Słowacja
36  [19] Yuriy Afonin & Svetlana Vinogradova Rosja
36  [19] Boris Basin & Veronika Tamarova Rosja
38  [18] Igor Ammosov & Lyubov Vasileva Rosja
38  [18] Mikhail Zloschastev & Elizaveta Schekina Rosja
40  [17] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dania
41  [14] Oleg Dedegkaev & Ekaterina Kobzar Rosja
41  [14] Svyatoslav Yachmenev & Kseniya Abrosimova Rosja
43  [13] Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Łotwa
43  [13] Ivan Knezevic & Milena Zogovic Serbia
43  [13] Sergey Koshkin & Mariya Mochalova Rosja
46  [12] Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Rosja
47  [11] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rosja
48  [10] Petr Tischenko & Alena Ivanova Rosja

Runda 2 (górne 98)

49  [35] Aleksandr Khrapov & Anastasiya Volzhina Rosja
49  [35] Viktor Kurenkov & Natalya Makarova Rosja
51  [34] Dmitriy Pozdnyakov & Polina Merkelova Rosja
52  [33] Vadim Maslov & Mariya Barabanova Rosja
52  [33] Aleksandr Shelyubskiy & Julia Belova Rosja
52  [33] Robert Susel & Repka Mercedes Słowacja
55  [32] Andrey Sychevskiy & Anna Bekhtina Rosja
56  [31] Aleksey Chebotar & Ekaterina Khoreva Rosja
57  [30] Aleksandr Shirenin & Alfiya Fakhrutdinova Rosja
58  [29] Dmitriy Vorobev & Anna Kharitonova Rosja
59  [27] Andrey Belyaev & Alena Mentyukova Rosja
60  [23] Arseniy Lavrukhin & Mariya Rakova Rosja
60  [23] Ivan Turbasov & Viktoriya Gunko Rosja
62  [22] Ilya Rykun & Kristina Potapova Rosja
63  [21] Artem Kepper & Irina Zakharova Rosja
63  [21] Artem Shipilov & Julia Movshina Rosja
65  [20] Sergey Avenirov & Alexandra Mangileva Rosja
66  [19] Jussi Jurkola & Karoliina Makinen Finlandia
67  [18] Andrey Knizel & Anastasiya Bormotova Rosja
67  [18] Yuriy Markelov & Daria Kretova Rosja
67  [18] Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Rosja
67  [18] Maxim Volkov & Aleksandra Babenko Rosja
71  [17] Nikita Trishkin & Mariya Makarkina Rosja
72  [16] Aleksandr Bogomol & Anna Romanova Rosja
72  [16] Dmitriy Khusnutdinov & Lyudmila Zhogina Rosja
72  [16] Alen Lesjak & Emina Musanovic Chorwacja
75  [15] Dmitri Pakhomov & Margarita Vilkova Rosja
75  [15] Ignat Zaripov & Anastasiya Soloveva Rosja
77  [12] Nikita Aksyutin & Anastasi Krestyanova Rosja
77  [12] Aleksandr Milovatskiy & Evgeniya Yasinovskaya Rosja
79  [11] Anton Larionov & Anastasiya Bezuglova Rosja
79  [11] Erik Nasybullin & Elena Shulipa Rosja
81  [9] Aleksey Babushkin & Yuliya Babushkina Rosja
81  [9] Nugzari Razmadze & Anastasiya Redkina Rosja
81  [9] Maksim Zimin & Darya Tereschenko Rosja
84  [8] Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Rosja
85  [7] Evgeniy Burnevskiy & Ekaterina Bykova Rosja
85  [7] Oleg Chaykovskiy & Natalya Buzina Rosja
87  [6] Georgy Dikarev & Alexandra Kaplina Rosja
88  [5] Mikhail Chuprakov & Natalya Turchaninova Rosja
89  [4] Aleksey Bykov & Dina Adilova Rosja
89  [4] Vadim Golovchanov & Oksana Matvienko Rosja
89  [4] Aleksandr Pelogeevskiy & Yana Markina Rosja
92  [3] Ruslan Elsiev & Anna Truhan Rosja
93  [2] Nikita Bykov & Anastasiya Ryzhkina Rosja
93  [2] Viktor Kazeka & Anna Srabionyan Rosja
95  [1] Aleksander Sokolov & Aleksandra Afonskaya Rosja
95  [1] Vladislav Zvyagin & Anastasiya Schekina Rosja
97  Petr Gorbienko & Inna Sinitsyna Rosja
97  Maksim Seliverstov & Viktoriya Russkikh Rosja

Runda 1 (górne 151)

99  [24] Kirill Kostryukov & Alena Shakhova Rosja
100  [22] Kirill Banatin & Anastasiya Nyrkova Rosja
101  [20] Anton Balavin & Darya Kuzminova Rosja
101  [20] Dusan Klimo & Nikola Dianiskova Słowacja
101  [20] Sergey Shlyakhturov & Elizaveta Karyakina Rosja
104  [19] Aleksey Ivantsiv & Ekaterina Shutenko Rosja
104  [19] Mikhail Mikhalev & Mariya Yushkova Rosja
104  [19] Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rosja
104  [19] Nikita Stepanov & Ekaterina Kozhina Rosja
108  [17] Ilya Gogolev & Mariya Scherbatykh Rosja
109  [15] Valeri Malikov & Vusala Gasanova Azerbejdżan
110  [14] Andrey Scherbak & Natalya Vinogradenko Rosja
110  [14] Mikhail Voronin & Olga Shcherbakova Rosja
112  [12] Ruslan Tolmachev & Aleksandra Kostianenko Azerbejdżan
113  [9] Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Rosja
114  [8] Pavel Lebedev & Alina Kurinskaya Rosja
114  [8] Yaroslav Sidorov & Inna Korolkova Rosja
116  [6] Artem Fedorov & Darya Antonova Rosja
116  [6] Sergey Guskov & Alevtina Naumova Rosja
116  [6] Aleksey Polyakov & Viktoriya Vetrova Rosja
116  [6] Dmitriy Tolchenov & Viktoriya Bartseva Rosja
120  [5] Denis Shichkin & Ekaterina Grishko Rosja
120  [5] Ivan Yudin & Darya Yuzhakova Rosja
122  [4] Kirill Krasavin & Anna Chumakova Rosja
122  [4] Maksim Shkurlapov & Arna Zhusupova Rosja
122  [4] Viktor Smetankin & Julia Beketova Rosja
122  [4] Evgeniy Sobolev & Kseniya Loshkareva Rosja
122  [4] German Strelkov & Anastasiya Tavalinskaya Rosja
127  [3] Filip Iliukhin & Kristina Tkach Rosja
127  [3] Nikolay Kozlov & Ekaterina Dontsova Rosja
127  [3] Vladimir Zorin & Natalia Beloshapko Rosja
130  [2] Egor Bolychev & Viktoriya Parfenova Rosja
130  [2] Mikhail Ryabinin & Natalya Denisova Rosja
132  [1] Aramais Movsisyan & Diana Yagudina Rosja
132  [1] Ervin Muratspahic & Enisa Durmo Bośnia i Hercegowina
132  [1] Matvey Nazarov & Tatyana Baranchuk Rosja
132  [1] Andrey Shevandrin & Nataliya Petrunina Rosja
132  [1] Denis Sidorkin & Anastasiya Kuznetsova Rosja
132  [1] Aleksey Yarygin & Ksenia Motovilova Rosja
138  Denis Dubov & Kristina Belyakova Rosja
138  Artur Durdymuradov & Darya Zavyalova Rosja
138  Kirill Golenkov & Elizaveta Surmenelyan Rosja
138  Valeriy Golub & Tatyana Mayorova Rosja
138  Adnan Kapo & Alma Turkovic Bośnia i Hercegowina
138  Maksim Kotov & Yana Danilyuk Rosja
138  Andrey Lepikhin & Tatiana Borisovskaya Rosja
138  Nizam Mamedov & Anastassia Demianova Rosja
138  Sergey Nekoval & Elena Vasilovskaya Rosja
138  Artem Samokhvalov & Anastasiya Volzhankina Rosja
138  Maksim Shabanov & Mariya Fazly Rosja
138  Ernest Simonyan & Yuliya Dolgushina Rosja
138  Aleksey Smirnov & Natalya Matveeva Rosja
138  Oleg Svetlakov & Natalya Kirillova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}